Forestwars

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Poradnik nowego użytkownika

1. Czytamy regulamin.

Jest to najważniejszy zbiór reguł i zasad panujących na forum. Każdy ma obowiązek się z nim zapoznać i GO PRZESTRZEGAĆ!

2. Czytamy informacje.

Informacje na temat fabuły forum i wszystkich zagadnień gry są równie ważne jak regulamin forum. Bez nich ani rusz.

3. Rejestrujemy się.

Zakładamy swoje konto. Nick musi brzmieć klimatycznie, zaczynać się od wielkiej litery i nie może zawierać cyfr.

4. Zakładamy Kartę Postaci.

W KP zawarte są wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące naszej postaci. Trzeba uzupełniać ją w miarę postępów i rozwoju.

5. Potwierdzamy zaznajomienie się z regulaminem w TYM temacie .

6. Czekamy na akceptację KP.

7. Udajemy się do koszar swojej frakcji i tam rozpoczynamy fabularną naukę.

Tu zaczyna się prawdziwa rozgrywka. Mentor nauczy nas podstawowych umiejętności, potrzebnych w dalszej grze.


Ósmy i najważniejszy punkt: Dobrze się bawimy!


AKTUALNOŚCI FABULARNE:



Frakcja leśnych została osierocona. Ciało, zamordowanej przez jeden z mrocznych klanów, Maiev wciąż nie zostało pochowane. Chyba wypadałoby się tym zająć i obrać nowego władcę.



Check THAT

#1 2009-11-21 20:24:58

Maiev

Gość specjalny

2872103
Zarejestrowany: 2009-11-21
Posty: 366
Rasa: Leśne elfy
Ranga: Sitherial
Bóstwo: Hanali Celanil

Pałac

Wielki piękny budynek otoczony ogrodami pełnymi kwiatów i zieleni. W pałacu jest dużo ozdób takich jak portrety, rzeźby przedstawiające elfki. Wszędzie są rośliny i kwiaty. W pałacu znajduje się wiele komnat z regałami pełnymi starych ksiąg, dzieł sztuki i wielkim planem i spisem mieszkańców miasta elfów leśnych. Mieszka tu głowa frakcji leśnych elfów.


Imię:   Maiev Shadowsong
Przydomek: Ai
Rasa: Leśne elfy
Ranga: Sitherial
Płeć: Kobieta
Wiek: 57
Bóstwo: Hanali Celanil
Zwierzęcy Towarzysz: Calin

Opis Wyglądu: Drobna bardzo szczupła dziewczyna o jasnej, delikatnej cerze i o prostych, długich, słomiano-jasnych włosach i oczach jasno brązowych o ciepłym, łagodnym spojrzeniu w których kryje się jednak pewien tajemniczy błysk szaleństwa.
Opis Charakteru: Spokojna, zrównoważona dziewczyna miła i cierpliwa dla innych, na pozór troszczy się o wszystkich dookoła tylko nie o siebie. Jednak mimo tych cech lepiej jej nie podpaść, ponieważ dziewczyna kocha się mścić na swoich wrogach.

Status Społeczny: 38
Życiowy Cel: Zniszczyć wroga za wszelką cenę.

Ekwipunek: łuk, 14 strzał, sztylet, lekki pancerz, miecz
Leśne ogniki: 685

Magia:
Żywioł magii:
Powietrze: Podmuch, Powietrzne cięcie, Powietrzny świder, Wietrzny chód, Podmuch dymu, Wzmocnienie broni, Wicher, Mały Huragan, Wietrzna Ochrona, Lewitacja, Cyklon
Zaklęcia lecznicze: Zatrzymanie krwawienia, Leczenie ran, Znieczulenie
Czary łucznicze: Pajęcza strzała, Seryjny strzał, Potężny strzał, Ukryty strzał, Deszcz strzał, Kierowany pocisk,
Leśna magia: Pnącze, Manipulacja, Drewniana broń, Drewniane pociski,  Kwiecisty podmuch, Ręka leśniczego, Roślinna pułapka, Roślinne pnącza, Leśny bat, Drewniana tarcza, Drewniane wieże, Drewniana klatka


Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:  sabotaż - 1 szpiegostwo - 1

Offline

 

#2 2009-12-30 12:11:56

Sayona

Użytkownik

326102
Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2009-12-02
Posty: 33
Rasa: Leśny elf
Ranga: Esterliar
Bóstwo: Hanali Celanil
Status społeczny: 29
Leśne ogniki: 1360

Re: Pałac

Weszłam do pałacu i zatrzymałam się przed władczynią.
- Proszę o zmianę rangi, wymagania spełniłam. - odparłam kłaniając się lekko z szacunkiem.


Imię: Sayona
Przydomek: -
Rasa: Leśny elf
Ranga: Esterliar
Płeć: kobieta
Wiek: 50
Bóstwo: Hanali Celanil

Opis Wyglądu: długie włosy koloru zboża opadające na plecy, oczy o kształcie migdałów koloru jaśniejącej w słońcu trawy. Niezbyt wysoka, szczupła, stawiająca szybkie, lecz taneczne kroki.
Opis Charakteru: wesoła i pogodna, kochająca muzykę i grę na flecie, z chęcią spieszy innym na pomoc. Roześmiana z pozytywnym nastawianiem w stosunku do każdego nowego dnia.

Status Społeczny: 29
Życiowy Cel: poznanie i opanowanie jak największej ilości zaklęć.

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki: 1360

Magia:
Żywioł magii: powietrze

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania: Służba społeczności - 2

Offline

 

#3 2010-01-02 20:41:56

Aerandir

http://img109.imageshack.us/img109/2851/sygnas.png

Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 146
Rasa: Leśny elf
Ranga: Esterliar/Misjodawca
Status społeczny: 61
Leśne ogniki: 30

Re: Pałac

Wszedł czysty i elegancki. Jakoś trzeba się prezentować na wyższym szczeblu.
- Spełniłem wymagania. Poproszę o awans w randze. - rzekł kłaniając się lekko.


Imię: Aerandir.                    Przydomek: Młotodzierżca.                    Rasa: Leśny Elf.
Ranga: Esterliar/Misjodawca.                    Płeć: Mężczyzna.                    Wiek: 23 lata.
Bóstwo: Brak. Wierzy w ich istnienie, ale nie wyznaje żadnego.
Opis Wyglądu: Niezbyt wysoki, ale nadrabia zaangażowaniem i pokaźnymi mięśniami. Kiedyś miał długie włosy, ale przeszkadzały mu i mocno je skrócił. Oczy ma zielone, ale tak ciemne, że na początku tego nie widać. Pod lewym okiem ma niewielką bliznę (wypadek przy pracy), na którą nakleił niewielki plaster w kształcie gwiazdy. Sprawia wrażenie istoty mocnej i pewnej siebie.
Opis Charakteru: Aerandir, jako że jego żywiołem jest ogień, jest istotą porywczą. Zdarza mu się najpierw coś zrobić, a dopiero potem to przemyśleć - efektem tego były już niezliczone, poniszczone sprzęty, w które chciał tchnąć nieco życia. Zawsze marzył by zostać inżynierem i do swego celu dąży z wielką nadzieją i uporem. Upór. Właśnie... Aerandir zwykł być uparty jak osioł. Opisując krótko: do kotła wrzuć dwa słoje uporu, kilka gram chaosu, szczyptę entropii, trochę bezmyślności, wiadro porywczości. Wszystko to mieszaj sypiąc co chwila odwagę, dobro i przyjaźń. Przypilnuj wywaru, aby nie wykipiał, a powstanie Aerandir.
Status Społeczny: Patrz na dodatkowe pola pod avaterem.
Życiowy Cel: Zająć się wyrobem broni i stworzyć najlepszą kuszę jaką widział świat.
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz, młot (przypięty do pasa), zapałki, gwóźdź, kupon do kuźni (na skrócenie czasu o połowę - za konkurs), Szerszeń (ciężka kusza), kołczan i 40 bełtów.
Leśne ogniki (waluta): Patrz na dodatkowe pola pod avaterem.
Magia Ognia: Ognisty podmuch, Ognista kula.
Magia Lecznicza: Zatrzymanie krwawienia.
Magia Łucznicza: Pajęcza strzała.
Leśna Magia: Drewniana broń, Drewniane pociski, Manipulacja.
Żywioł magii: Ogień.
Inne: Możliwość nauczenia się 3 zaklęć o jeden krąg wyżej, niż wynika to z rangi.

Siła - 14
Zwinność - 13
Zręczność - 12
Inteligencja - 7
Wytrzymałość - 14

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy  - 0
Zadania:
W służbie społeczności: 2

Offline

 

#4 2010-01-03 21:30:50

 Aron

Użytkownik

4349735
Call me!
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 27
Rasa: Łeśny Elf
Ranga: Asabi
Bóstwo: Solonor Thelandir

Re: Pałac

Zaraz kiedy skończyłem szkolenie elementarne w koszarach, pobiegłem do pałacu mojej frakcji. Miałem zamiar poprosić czcigodnego władcę o zmianę mojej pozycji w szczeblach hierarchii. W momencie ,jak zobaczyłem pałac , nie mogłem zamknąć ust. Był po prostu cudowny. Jego wielkość oraz piękno wyraźnie pokazywały siłę kultury Leśnych Elfów. Byłem niezmiernie dumny z tego, że właśnie jestem jednym z nich. Kiedy podszedłem do wielkich, dębowych drzwi , same się otworzyły ,a w oddali zobaczyłem tron. Na nim siedziała moja była mentorka. Nie mogłem uwierzyć. Szybko jednak oprzytomniałem i szybkim krokiem podszedłem na odległość ok. 2 m od tronu, po czym ukląkłem na prawe kolano i spuściłem głowę.

Mae govannen mellon nin! Nie spodziewałem się ,że pani jest naszym władcą. Jest mi niezmierny zaszczyt... Nie jestem tu jednak w celu pogawędki. Chciałbym prosić cię , o pani o przyznanie mi nowej rangi. Ukończyłem wszystkie testy pomyślnie, co zapewne wiesz. Dziękuje z góry.


http://img197.imageshack.us/img197/6261/elvenuser.png
http://img519.imageshack.us/img519/2225/winduser.png

Imię : Aron
Przydomek : Niedźwiedzia Pięść/ Morcoë Paur
Rasa : Leśny Elf
Ranga : Asabi
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 20
Bóstwo : Solonor Thelandir

Opis Wyglądu: Oczy szarego koloru, a jego wzrok potrafi zamrozić krew w żyłach. Mimo to ,kiedy tylko chce potrafi zrobić bardzo przyjazny wyraz twarzy. Jak większość z jego rasy, ma złoty kolor skóry i piękne, jasne,średniej długości włosy i to jedyne podobieństwo do nich. Od swoich braci różni się niskim wzrostem, masywną budową ciała i wyraźnych rysach twarzy. Na prawej piersi posiada znamię przypominające łapę niedźwiedzia. Siłą potrafi dorównać niejednemu dorosłemu.
Opis Charakteru: Aron uwielbia przebywać w czyimś towarzystwie i słuchać innych elfów. Nie jest typem samotnika , choć swym spojrzeniem potrafi przyprawić zmrozić. Mimo tej małej wady i tak ma szerokie grono przyjaciół. Zawsze stara się każdemu pomóc jak nie radą to siła. Jedną z jego ulubionych czynności jest obserwowanie niedźwiedzi. Stara się być taki sam jak ich samice - opiekuńczy.

Status Społeczny : 0 (Neutralny)
Życiowy Cel : Nieść pomoc tym ,którzy jej potrzebują oraz walczyć o to , za co warto się poświęcić.

Ekwipunek : łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta) : 250

Magia :
Żywioł magii : Powietrze

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#5 2010-01-07 15:26:51

Sesio

http://img693.imageshack.us/img693/1958/agrest.jpg

8165751
Zarejestrowany: 2009-12-08
Posty: 957
Rasa: Leśny Elf
Ranga: Malagrim
Bóstwo: Hanali Celanil
Status społeczny: Neutralny
Leśne ogniki: 850

Re: Pałac

Wszedłem do pałacu i od razu skierowałem się do wielkiej sali. Nie byłem w humorze, płaszcz miałem podarty obficie poplamiony krwią. Ciężko ukląkłem przed władczynią i powiedziałem.
-Spełniam wszystkie wymogi i proszę o podniesienie mojej rangi


http://img23.imageshack.us/img23/5682/ichigoy.jpg


Imię : Sesio
Przydomek : Doven/leniwy
Rasa : Leśny Elf
Ranga : Malagrim
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 25
Bóstwo : Hanali Celanil
Towarzyszka : Aurora

Opis Wyglądu : Czarne włosy sięgające ramion i niebieski poszarpany płaszcz z kapturem, charakteryzujący Sesio. Całkowicie białe oczy, prawie nieruchome. Może się zdawać, że jest ślepy, jednak ma doskonały wzrok. Wysoki, szybki, mięśnie wyćwiczone na wielu bitwach.

Opis Charakteru : Lubi się śmiać i robić żarty. Jest bardzo leniwy i zawsze stara się nie zmęczyć, jednak gdy trzeba jest gotowy do walki. Niesamowity refleks i bystry umysł. Wulgarny i często sprawia wrażenie elfa, któremu wszystko jest obojętne. Bardzo nieprzewidywalny.

Status Społeczny : 26
Życiowy Cel : Zarobić, ale się nie narobić

Ekwipunek : łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz, zardzewiały sztylet, 3 paczki gumy,Jendoręczne miecze Podwojenia,kupon,
Leśne ogniki (waluta) :3875

Siła: 25
Zwinność: 20
Zręczność: 5
Inteligencja: 20
Wytrzymałość: 12


Magia:
Powietrze
: Powietrzne Cięcie(I), Wietrzna Ochrona(II), Podmuch dymu(II), Wietrzny chód(II)
Zaklęcia Aurory: Połączenie umysłów, Dzikie Wyolbrzymienie
Zaklęcia lecznicze: Znieczulenie(II)
Leśna Magia: Roślinna pułapka(II)
Magia łucznicza: Kierowany pocisk(II)


Walki : Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0

Zadania :
służba społeczności-2
szpiegostwo-3
sabotaż-1

Offline

 

#6 2010-01-13 20:23:15

Jednooki

Użytkownik

9111195
Zarejestrowany: 2010-01-08
Posty: 119
Rasa: Lesny Elf
Ranga: Esterliar
Bóstwo: Corellon
Status społeczny: Pomocny
Leśne ogniki: 617

Re: Pałac

Wszedł i rozejrzał się. Chwilkę kluczył, aż w końcu dotarł do głównej sali. Gdy ujrzał władczynię pokłonił się klękając na prawe kolano. Śmiało spojrzał jej w twarz.
- oznajmiam, ze spełniam wszystkie wymagania na awans. Przyrzekam wiernie służyć Tobie oraz naszemu narodowi.


Imię: Mal Sil Del
Przydomek:  Jednooki
Ranga:  Esterliar
Płeć: Mężczyzna
Wiek:   19
Bóstwo:  Corellon Larethian

Opis Wyglądu:   Wysoki, mocno umięśniony, niebieskooki elf o bardzo jasnych, długich, falowanych włosach i cerze normalnego koloru. Zamiast prawego oka ma ukośną bliznę długości ok.5cm. Zwykle ubiera się w luźną, białą koszulę wiązaną na rzemyki i lniane zielone spodnie. Ma wytatuowane całe ręce oraz tors w dziwne znaki, linie, symbole.  Mocna budowa ciała dodaje mu lat, wygląda na poważnego i bardzo dorosłego

Opis Charakteru:    Przyjazny, w głębi smutny, lecz w towarzystwie to ukrywa. Samotnik. Niespełniony poeta. Po części leniwy, skromny. Chętny do pomocy. Naiwny. Cierpliwy. Kocha las i naturę. Uwielbia czytać oraz słuchać starych opowieści. Nie lubi zamkniętych pomieszczeń, ani zniewolenia. Nie przywiązuje się do niczego, nie martwi się niczym, żyje beztrosko.

Status Społeczny:  13 (Pomocny)
Życiowy Cel: Poznać życie

Ekwipunek: sztylet,  lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 617

Siła - 15
Zwinność - 7
Zręczność - 15
Inteligencja - 15
Wytrzymałość - 8

Żywioł magii: Ziemia
Magia:
Magia lecznicza: Zatrzymanie krwawienia

Walki:  Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:2 w służbie społeczności

Offline

 

#7 2010-01-23 18:56:18

Claire

Użytkownik

19427206
Zarejestrowany: 2010-01-20
Posty: 86
Rasa: Leśna Elfka
Ranga: Esterliar
Bóstwo: Solonor Thelandir
Status społeczny: Neutralna
Leśne ogniki: 472

Re: Pałac

Weszła do komnaty, ogarniając ją wzrokiem pełnym podziwu. *To tutaj.* Podeszła bliżej władczyni, stanęła przed nią i dygnęła z niechcenia. Wyszczerzyła się i prosto z mostu rzekła:
-Ukończyłam to, co miałam, przeszłam wielkie trudy treningu i jestem wykończona. Bądź tak łaskawa, o Pani i awansuj mnie.- schyliła głowę.


Imię: Claire Shaéra
Przydomek: Magiczna Złodziejka
Rasa: Leśna Elfka
Ród: Brak
Ranga: Esterliar
Płeć: Kobieta
Wiek: 17
Bóstwo: Solonor Thelandir

Opis Wyglądu: Claire to młoda elfka średniego wzrostu o szczupłej sylwetce. Śnieżno białe włosy mocno wycieniowane z przodu, z tyłu opadające do połowy pleców. Na jej kształtnej twarzy o porcelanowej cerze widnieją nieduże, lecz pełne usta często wygięte w delikatnym uśmiechu. Pod skośnymi brwiami prezentują się duże, również skośne orzechowe oczy, nadające twarzy nieco tajemniczy wyraz. Po bokach głowy sterczą elfie szpiczaste uszy. Zwykle odziana jest w wygodne, skromne skórzane ubrania, jednak od czasu do czasu szarpnie się na coś bardziej eleganckiego.

Opis Charakteru: Dziewczyna stara się być uprzejma i miła, nie popadać w konflikty i spory, a do cudzych nie się wtrącać. Jest otwarta na ludzi i nowe znajomości. W wolnych chwilach lubi spędzać czas z przyjaciółmi na choćby rozmowach, żartując przy tym często. Claire jest osobą towarzyską, ze specyficznym poczuciem humoru. Gdy musi podjąć decyzje najpierw dokładnie wszystko analizuje. Stara się je podejmować z rozwagą... Nic na szybko i bez zastanowienia.  Stronniczość nie jest tym co popiera... Sama próbuje być neutralną, aczkolwiek w razie gdy widoczne jest, iż ktoś ma na 100% rację, wstawia się za nim. Ma świetny kontakt ze zwierzętami... Traktuje ich jak ludzi... Nie jest tchórzem... Mimo to ma w sobie wiele wrażliwości... Gdy trzeba wykazuje się odwagą, jednak nie naraża się bez potrzebnie. U ludzi ceni szczerość i naturalność. Dość często bywa, iż idąc skupia się zbytnio na czymś, w  skutek czego zazwyczaj potyka się o wystający korzeń, czy też jak na złość o kamień, co zwykle kończy się bolesnym upadkiem i śmiechem rówieśników. Poza tym ma skłonności do wpadania w tarapaty i przeróżne dziwne sytuacje. Trochę niezdara, jednak o dobrych chęciach i zamiarach. Wyznacza sobie cele, do których dąży z całych sił, ze wszystkich możliwości. Pragnie doskonalić się w walce bronią, gdyż magia nigdy nie była jej mocną stroną.


Status Społeczny: 0 (Neutralny)
Życiowy Cel: Często zadawała sobie pytanie "do czego dążę" i nigdy nie mogła znaleźć na nie tej prawdziwej odpowiedzi. Ostatecznie stara się żyć teraźniejszością, nie myśląc o tym co wydarzyć się może za kilka chwil. Jednakże zdaje sobie sprawę, iż w tych trudnych czasach trzeba dbać o siebie samemu, co w jej przypadku wiąże się z nabyciem siły, umiejętności niezbędnych do życia.

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki: 472

Siła: 5
Zwinność: 16
Zręczność: 8
Inteligencja: 10
Wytrzymałość: 5

Magia:

lecznicze: Zatrzymanie krwawienia
magia ziemi: Skalna włócznia



Żywioł magii: Ziemia

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania: 0

Offline

 

#8 2010-01-29 19:15:51

Kiyoko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-26
Posty: 106

Re: Pałac

Weszłam do pięknego pałacu. Wszędzie kręcili się jacyś ludzie. Kiedy znalazłam władczynię poprosiłam ją aby mianowała mnie na wyższą rangę.
O wielka władczyni, wykonałam wyznaczone mi zadania jak i przeszłam pomyślnie trening przeprowadzony przez mojego mentora. Po czym pokornie się pokłoniłam.


http://i48.tinypic.com/ay9dnk.jpg
Imię: Kiyoko
Płeć: Kobieta
Rasa:Leśny Elf
Przydomek:Zamyślona
Ranga:Esterliar
Wiek: 18
Bóstwo: Hanali Celanil
Towarzyszka: Autres



Opis Wyglądu: Złociste włosy sięgające za ramiona. Charakteryzuje mnie obcisła bluzka z krótkimi rękawami pokazująca moją figurę od pasa w górę. Spodnie są przewiewne i łatwo się w nich poruszać. Całość jest pod jasno niebieskim płaszczem. Dzięki temu płaszczowi trudno stwierdzić o mojej sile i innych rzeczach.

Opis Charakteru: Choć wyglądam na poważną lubię się pośmiać czy pożartować. Zazwyczaj pomagam innym jak tylko mogę. Jestem nie przewidywalna a mój charakter jest zmienny, trudno rozgryźć o czym myślę. Przeważnie jestem ruchliwą osobą lecz zdarzają się chwilę kiedy naprawdę nic mi się nie che

Status Społeczny: 7 (Neutralny)
Życiowy Cel: Połączyć obie skłócone rasy w jedną.

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 1120

Siła: 18
Zwinność: 13
Zręczność: 5
Inteligencja: 12
Wytrzymałość: 12



Magia:
Żywioł magii: Powietrze

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#9 2010-02-06 23:11:38

Felcirid

Użytkownik

12772312
Zarejestrowany: 2010-02-03
Posty: 70

Re: Pałac

Do pałacu przyszedł Felcirid, pierwszy raz tu się znalazł. Ozdoby i ksiągi, Felcirid poszedł do odpowiedniego miejsca by jego ranga została podwyższona o jeden stopień w górę. Znalazł się przed przywódczynią, pokłonił się witając i z zaszczytem wypowiedział się: Poproszę o zmiane mojej rangi o jedną w górę, ukończyłem naukę w koszarach i moja służba społeczna miała miejsce dwa razy.
Powiedział ponownie się kłaniając i opuszczając pałac idąc w kierunku domu.


Imię:
Felcirid

Przydomek:
-

Rasa:
Leśny Elf

Ród:
-
Ranga:
Esterliar

Płeć:
Mężczyzna

Wiek:
14

Bóstwo:
Solonor Thelandir 

Opis Wyglądu:
Młody średniej wielkości chłopak o ciemno-brązowych włosach i zielonych oczach, jego uszy nie są pokierowane w górę lecz bardziej stoją pod kontem około 30 stopni ( patrz avatar ). Ubrany jest w białą koszulkę, luźne czarne spodnie sięgające do pięt i ciemny płaszcz z nie długimi rękawami i kapturem. Na plecach nosi łuk, zaś pochwa na strzały doczepiona jest do pasa na biodrach po prawej stronie, a sztylet schowany jest po
lewej stronie pasa.      AVATAR DOBRZE ODZWIERCIEDLA OPISANY WYGLĄD

Opis Charakteru:
Felcirid jest spokojnym chłopakiem, jednak nie gardzi dobrą zabawą. Jeżeli chodzi o naukę to zwykle nudzą go definicje i tym podobne, nie lubi się tak uczyć. Znudzenie i lenistwo nie ma u niego miejsca gdy trenuje strzelanie z łuku do celu czy walkę wręcz, akcja go fascynuje. Woli bardziej wiedzieć jak się bronić i planować ataki, bo to według niego rzecz, którą trzeba znać, by przetrwać. Nie lubi pracy w zespole ze względu na to, że woli liczyć na siebie, a nie oglądać się za partnerem myśląc "czy nic mu nie jest? Czy jest bezpieczny?" Jeżeli ma doznać ran to tylko przez samego siebie. Jednak lubi, gdy u jego boku stoi profesjonalista, bo może się od niego uczyć. Felcirid jest też często bezwzględny, w częstych sytuacjach walki sięga po broń i rani nią wroga śmiertelnie, spokojny, agresywny, niedający się obrażać... w tych sytuacjach nawet morderczy. W tym elfie można znaleść sprzymierzeńca, nie gardzi pomocą, mimo, jest samotnikiem, lubi pomagać swoim rodakom w każdy sposób, bo chce być mile widziany w oczach leśnych elfów. Jego myśli na temat mrocznych elfów są nieco inne niż u reszty elfów lasu. Postrzega mrocznych nie jako wyrzutki, które zdradzili bogów i które trzeba ich zgładzić. Widzi w nich przeciwnika, jednak nie gardzi ich bóstwami, nie miałby nic przeciwko sojuszowi z podziemnymi elfami.


Status Społeczny:
4  l  pomocny

Życiowy Cel:
Być wspaniałym wojownikiem, dobrze służyć pomocną dłonią przyjaciołom i innym elfom.

Ekwipunek:
łuk l 15 strzał l sztylet l lekki pancerz

Leśne ogniki:
520

Statystyki:

Siła:
21
Zwinność:
13
Zręczność:
13
Inteligencja:
5
Wytrzymałość:
9

Magia:
Żywioł magii:
Ogień
Zaklęcia-
Żywiołowe:
Ognisty podmuch
Leśna magia: Manipulacja, Pnącze
Zaklęcia lecznicze: Zatrzymanie krwawienia

Walki:
Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0

Zadania:

Służba Społeczna: 2 / Szpiegostwo: 0 / Sabotaż: 0
Dywersja: 0 / Wojskowe: 0 / Specjalne: 0 / Eventowe:  0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl