Forestwars

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Poradnik nowego użytkownika

1. Czytamy regulamin.

Jest to najważniejszy zbiór reguł i zasad panujących na forum. Każdy ma obowiązek się z nim zapoznać i GO PRZESTRZEGAĆ!

2. Czytamy informacje.

Informacje na temat fabuły forum i wszystkich zagadnień gry są równie ważne jak regulamin forum. Bez nich ani rusz.

3. Rejestrujemy się.

Zakładamy swoje konto. Nick musi brzmieć klimatycznie, zaczynać się od wielkiej litery i nie może zawierać cyfr.

4. Zakładamy Kartę Postaci.

W KP zawarte są wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące naszej postaci. Trzeba uzupełniać ją w miarę postępów i rozwoju.

5. Potwierdzamy zaznajomienie się z regulaminem w TYM temacie .

6. Czekamy na akceptację KP.

7. Udajemy się do koszar swojej frakcji i tam rozpoczynamy fabularną naukę.

Tu zaczyna się prawdziwa rozgrywka. Mentor nauczy nas podstawowych umiejętności, potrzebnych w dalszej grze.


Ósmy i najważniejszy punkt: Dobrze się bawimy!


AKTUALNOŚCI FABULARNE:



Frakcja leśnych została osierocona. Ciało, zamordowanej przez jeden z mrocznych klanów, Maiev wciąż nie zostało pochowane. Chyba wypadałoby się tym zająć i obrać nowego władcę.



Check THAT

#1 2009-12-30 16:10:27

 Raziel

Gość specjalny

5646841
Zarejestrowany: 2009-11-07
Posty: 475
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Zhuma Sharil
Bóstwo: Anhur
Status społeczny: Przychylny
Leśne ogniki: 1180

Skąd wiecie o forum

W tym temacie, możecie opisać w jaki sposób dowiedzieliście się o forum. Być może było to czyjeś zaproczenie, toplisty, lub reklama na innej stronie.


Imię: Raziel
Przydomek: Rúndiamhair aingeal /Anioł tajemnic/
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Zhuma Sharil /Głowa frakcji/
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 67
Bóstwo: Anhur
__________________________________________________________________________
Opis Wyglądu: Wysoki smukły wojownik, o bladej cerze. Jego zmęczone życiem oczy widziały już wiele, dziś chcą ujrzeć jedynie śmierć i zniszczenie przeciwników. Ciało skrywane pod pancerzem jest pełne blizn, które pojawiły się na nim w wyniku wielu lat walk. Prawa ręka została spalona podczas jednej z walk, choć dało się ją odratować i sprawić iż może się nią normalnie posługiwać, to zawsze skrywa ją pod pancerzem, lub specjalną rękawicą. Wielu ludzi sądzi, iż jest on chodzącym trupem, którego ciemne moce wezwały z grobu.
Opis Charakteru: Jak mówi przydomek, Raziel jest osobą niezwykle tajemniczą i skrytą. Nie dzieli się sekretami z nikim. Lubi zaskakiwać swoich przeciwników. Czasem można nawet odnieść wrażenie, że bawi się z nimi, by po chwili zadać cios z zaskoczenia i napawać się widokiem ich cierpienia. Jego najbliższą kompanką jest śmierć, która odebrała mu wielu towarzyszy i przyjaciół broni. Nie uznaje wyższości innych i zawsze jest pewien swoich umiejętności. Życie nauczyło go bowiem, że może liczyć tylko na siebie i swoją siłę.
__________________________________________________________________________
Status Społeczny: 35 (Przychylny)
Życiowy Cel: Nieść śmierć wrogom i nie okazywać litości.
__________________________________________________________________________
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz, trzy ciała z misji
Leśne ogniki : 1180
__________________________________________________________________________
Siła: 18
Zwinność: 29
Zręczność: 19
Inteligencja: 31
Wytrzymałość: 23

__________________________________________________________________________
Magia:
Ogień: Ognista kula, Ognisty podmuch, Deszcz iskier, Ognisty pocisk, Ognisty promień, Wzmocnienie broni, Ognisty bicz.
Pułapki: Błysk, Wybuch, Szlak igieł, Trująca chmura, Mgła, Mrok, Zwierzęca wrogość.
Akrobatyka: Koci unik, Pajęczy chód, Odskok, Wybicie, Wyskok, Chód pancernika, Furia.
Ciemność: Tchnienie śmierci, Mroczne duchy, Macki, Ukrycie cienia, Szał mroku, Mroczne igły, Trupia ciemność, Mroczne pięści, Marsz mroku.
Żywioł magii: Ogień
__________________________________________________________________________

Nie spamić na PW. Chcecie coś ? Pisać na gg (nr w profilu). Nie pisać gdy jestem na z/w, ponieważ na 100% jestem właśnie na gg na telefonie i nie mam warunków do rozwiązywania spraw forum.

Offline

 

#2 2009-12-30 16:38:00

Cintre

http://img339.imageshack.us/img339/8956/muyzuy.png

Skąd: las
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 1055
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Status społeczny: Współdziałający

Re: Skąd wiecie o forum

Powiedział mi o nim ptak, przelatujący koło mojego okna o północy, trzy lata temu.
A tak serio, to zostałam tu siłą i przekupstwem przez ciebie zaciągnięta z innego forum, na którym, wciąż nie wiem jakim cudem, mnie znalazłeś.


Imię: Cintre
Przydomek: Ethelien
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Płeć: kobieta
Wiek: 51
Bóstwo: nie czci bogów, wierzy w ideały.
Zwierzęcy towarzysz: Celeb
Opis Wyglądu: Wyjątkowo jasna cera, spiczaste uszy - jak każdy przedstawiciel jej rasy. Jej długie, mocno wycieniowane, brązowe włosy, które czasami lekko się kręcą, opadają delikatnie za łopatki. Duże, ciekawe świata, zielone oczy, w zależności od humoru, zmieniają odcień z naturalnego na niemal czarny lub na prawie biały. Jest szczupła i wysoka - natura obdarzyła ją wręcz idealnymi kształtami.
Opis Charakteru: Skryta i tajemnicza. Nieodgadniona. Można by powiedzieć, że jest spontaniczna, ale to zbyt małe słowo by określić jej... szaleństwo. Kiedyś mawiano, że jest trudna, dziś jest po prostu uparta i niezwykle inteligentna. Indywidualistka obdarzona ponadprzeciętną dawką kreatywności. Marzycielka i idealistka, która nierzadko bywa zimna jak lód i sarkastyczna.
Zakochana w muzyce i sztuce, zasnuta mgłą. Wbrew wszelkim prawom, lubuje się w naturze i jej dziełach. Kocha noc. Pełni funkcje zwiadowcy i mieszka w lesie. Chyba nie potrafiłaby mieszkać pod ziemią...

Status Społeczny: 68
Życiowy Cel: everything she wants is a mystery
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, 2 sztylety, lekki pancerz, półtorak, kawałek zielonego grzyba, 2 i pół tabliczki czekolady, 2 duże chleby, 4 piersi kurczaka, duża torebka przypraw, 2 małe kawałki wieprzowiny
Leśne ogniki: 2475

Siła: 10
Zwinność: 21
Zręczność: 18
Inteligencja: 20
Wytrzymałość: 13


Magia:
Powietrze:
Podmuch, Powietrzne cięcie, Powietrzny świder, Wietrzny chód, Podmuch dymu, Wzmocnienie broni, Wicher, Mały huragan, Wietrzna ochrona, Bańka powietrzna

Ciemność:
Tchnienie śmierci, Mroczne duchy, Macki, Ukrycie Cienia, Szał Mroku, Mroczne Igły, Trupia Ciemność, Mroczne pięści, Marsz mroku, Wieczne zaciemnienie

Akrobatyka:
Koci Unik, Pajęczy Chód, Odskok, Wybicie, Wyskok, Chód pancernika, Furia

Pułapki:
Błysk, Wybuch, Szlak igieł, Trująca chmura, Mgła, Mrok, Zwierzęca Wrogość

Żywioł magii: Powietrze
Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
Służba społeczności: 1
Szpiegowskie: 1
Sabotażowe: 1
Dywersyjne: 1



PW to podstawowy środek komunikacji. gryzę tylko czasami

Offline

 

#3 2009-12-30 16:41:07

 Raziel

Gość specjalny

5646841
Zarejestrowany: 2009-11-07
Posty: 475
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Zhuma Sharil
Bóstwo: Anhur
Status społeczny: Przychylny
Leśne ogniki: 1180

Re: Skąd wiecie o forum

Ja Ci mówiłem, że na wszystkich tam miałem teczki


Imię: Raziel
Przydomek: Rúndiamhair aingeal /Anioł tajemnic/
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Zhuma Sharil /Głowa frakcji/
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 67
Bóstwo: Anhur
__________________________________________________________________________
Opis Wyglądu: Wysoki smukły wojownik, o bladej cerze. Jego zmęczone życiem oczy widziały już wiele, dziś chcą ujrzeć jedynie śmierć i zniszczenie przeciwników. Ciało skrywane pod pancerzem jest pełne blizn, które pojawiły się na nim w wyniku wielu lat walk. Prawa ręka została spalona podczas jednej z walk, choć dało się ją odratować i sprawić iż może się nią normalnie posługiwać, to zawsze skrywa ją pod pancerzem, lub specjalną rękawicą. Wielu ludzi sądzi, iż jest on chodzącym trupem, którego ciemne moce wezwały z grobu.
Opis Charakteru: Jak mówi przydomek, Raziel jest osobą niezwykle tajemniczą i skrytą. Nie dzieli się sekretami z nikim. Lubi zaskakiwać swoich przeciwników. Czasem można nawet odnieść wrażenie, że bawi się z nimi, by po chwili zadać cios z zaskoczenia i napawać się widokiem ich cierpienia. Jego najbliższą kompanką jest śmierć, która odebrała mu wielu towarzyszy i przyjaciół broni. Nie uznaje wyższości innych i zawsze jest pewien swoich umiejętności. Życie nauczyło go bowiem, że może liczyć tylko na siebie i swoją siłę.
__________________________________________________________________________
Status Społeczny: 35 (Przychylny)
Życiowy Cel: Nieść śmierć wrogom i nie okazywać litości.
__________________________________________________________________________
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz, trzy ciała z misji
Leśne ogniki : 1180
__________________________________________________________________________
Siła: 18
Zwinność: 29
Zręczność: 19
Inteligencja: 31
Wytrzymałość: 23

__________________________________________________________________________
Magia:
Ogień: Ognista kula, Ognisty podmuch, Deszcz iskier, Ognisty pocisk, Ognisty promień, Wzmocnienie broni, Ognisty bicz.
Pułapki: Błysk, Wybuch, Szlak igieł, Trująca chmura, Mgła, Mrok, Zwierzęca wrogość.
Akrobatyka: Koci unik, Pajęczy chód, Odskok, Wybicie, Wyskok, Chód pancernika, Furia.
Ciemność: Tchnienie śmierci, Mroczne duchy, Macki, Ukrycie cienia, Szał mroku, Mroczne igły, Trupia ciemność, Mroczne pięści, Marsz mroku.
Żywioł magii: Ogień
__________________________________________________________________________

Nie spamić na PW. Chcecie coś ? Pisać na gg (nr w profilu). Nie pisać gdy jestem na z/w, ponieważ na 100% jestem właśnie na gg na telefonie i nie mam warunków do rozwiązywania spraw forum.

Offline

 

#4 2009-12-30 17:03:44

Keira

Sekretarka Mistrza

10005152
Zarejestrowany: 2009-12-08
Posty: 199
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Morgwath
Bóstwo: Anhur
Status społeczny: Przychylny
Leśne ogniki: 1530

Re: Skąd wiecie o forum

Reklama na innej stronie.


Imię: Keira
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Morgwath
Płeć: Kobieta
Wiek: 18
Bóstwo: Anhur
Opis Wyglądu: Posiada czarne długie włosy i ciemne, niebieskie oczy. Jej skóra jest lekko blada, a usta mają tak czerwony kolor, iż wyglądają jakby je malowała. Nosi srebrne, okrągłe kolczyki i jakby naszyjnik na czole. Niedaleko kości ogonowej ma tatuaż przypominający księżyc otoczony runami. Jednak jej ubrania zawsze zakrywają go, najwyżej ma odsłonięte ramiona.
Opis Charakteru: Tajemnicza i skryta. Ciężko odgadnąć co myśli, przypomina samotnika, jednak zawsze ciągnie ją do innych. Jej wadą jest porywczość i żywiołowość, łatwo wpada w gniew, jednak ciągle stara się go poskramiać. Rzadko się odzywa, chyba że ktoś poprosi ją o zdanie lub będzie prowadził z nią konwersację.
Status Społeczny: 30 (Przychylny)
Życiowy Cel: Stać się jednym z najlepszych wojowników.
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 1530
Magia:
Żywioł magii: Powietrze
Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania: 2-Misje Społeczne

Offline

 

#5 2009-12-30 17:46:53

Aerandir

http://img109.imageshack.us/img109/2851/sygnas.png

Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 146
Rasa: Leśny elf
Ranga: Esterliar/Misjodawca
Status społeczny: 61
Leśne ogniki: 30

Re: Skąd wiecie o forum

Z opisu Gadu Gadu pani powyżej. A że mi się spodobało...


Imię: Aerandir.                    Przydomek: Młotodzierżca.                    Rasa: Leśny Elf.
Ranga: Esterliar/Misjodawca.                    Płeć: Mężczyzna.                    Wiek: 23 lata.
Bóstwo: Brak. Wierzy w ich istnienie, ale nie wyznaje żadnego.
Opis Wyglądu: Niezbyt wysoki, ale nadrabia zaangażowaniem i pokaźnymi mięśniami. Kiedyś miał długie włosy, ale przeszkadzały mu i mocno je skrócił. Oczy ma zielone, ale tak ciemne, że na początku tego nie widać. Pod lewym okiem ma niewielką bliznę (wypadek przy pracy), na którą nakleił niewielki plaster w kształcie gwiazdy. Sprawia wrażenie istoty mocnej i pewnej siebie.
Opis Charakteru: Aerandir, jako że jego żywiołem jest ogień, jest istotą porywczą. Zdarza mu się najpierw coś zrobić, a dopiero potem to przemyśleć - efektem tego były już niezliczone, poniszczone sprzęty, w które chciał tchnąć nieco życia. Zawsze marzył by zostać inżynierem i do swego celu dąży z wielką nadzieją i uporem. Upór. Właśnie... Aerandir zwykł być uparty jak osioł. Opisując krótko: do kotła wrzuć dwa słoje uporu, kilka gram chaosu, szczyptę entropii, trochę bezmyślności, wiadro porywczości. Wszystko to mieszaj sypiąc co chwila odwagę, dobro i przyjaźń. Przypilnuj wywaru, aby nie wykipiał, a powstanie Aerandir.
Status Społeczny: Patrz na dodatkowe pola pod avaterem.
Życiowy Cel: Zająć się wyrobem broni i stworzyć najlepszą kuszę jaką widział świat.
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz, młot (przypięty do pasa), zapałki, gwóźdź, kupon do kuźni (na skrócenie czasu o połowę - za konkurs), Szerszeń (ciężka kusza), kołczan i 40 bełtów.
Leśne ogniki (waluta): Patrz na dodatkowe pola pod avaterem.
Magia Ognia: Ognisty podmuch, Ognista kula.
Magia Lecznicza: Zatrzymanie krwawienia.
Magia Łucznicza: Pajęcza strzała.
Leśna Magia: Drewniana broń, Drewniane pociski, Manipulacja.
Żywioł magii: Ogień.
Inne: Możliwość nauczenia się 3 zaklęć o jeden krąg wyżej, niż wynika to z rangi.

Siła - 14
Zwinność - 13
Zręczność - 12
Inteligencja - 7
Wytrzymałość - 14

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy  - 0
Zadania:
W służbie społeczności: 2

Offline

 

#6 2010-01-02 13:36:57

 Shuguar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 65
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Elendiar
Bóstwo: Kiaransal
Status społeczny: 0 (Neutralny)
Leśne ogniki: 250

Re: Skąd wiecie o forum

No to ja powiem że top-listy dają dużo


Imię:   Shuguar
Przydomek: Eilar
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Elendiar
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20
Bóstwo: Kiaransal

Opis Wyglądu: Jak przystało na Elfa, wysoki smukły o ciemnej karnacji skóry. Włosy koloru kruczoczarnego, lekko rozczochrane. Ubrany skromnie, w szakrłatną szatę do kolan z czarnym kołnierzykiem. Wyjątkiem jego wyglądu są duże rubinowe oczy. Porusza się luźnym, nonszalanckim krokiem.
Opis Charakteru: Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, iż jest rozgniewany. Świadczy o tym "mars" na jego czole, który nigdy nie znika. Już po pierwszej rozmowie z nim można wywnioskować, że nie za bardzo przepada za innymi Elfami. Dość tajemniczy, unikający rzucania nie potrzebnych słów na wiatr. Swe wypowiedzi ozdabia nutą ironii i sarkazmu.

Status Społeczny: 0 (Neutralny)
Życiowy Cel: Ignorować ignorantów.

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 250

Siła: 5
Zwinność: 5
Zręczność: 10
Inteligencja: 5
Wytrzymałość: 15


Magia:
Żywioł magii: Wiatr

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#7 2010-01-24 23:03:44

Estre

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 4

Re: Skąd wiecie o forum

Ja się tu pojawiłem za namową Raziela


Imię: Estre
Przydomek: Unfaithful Pensador (Niewierny Myśliciel)
Rasa: Leśny Elf
Ranga: Asabi
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16
Bóstwo: Solonor Thelandir
------------------------------------------
Opis Wyglądu: : Wysoki brunet o zabójczym spojrzeniu. Opalona karnacja jak na elfa leśnego przykuwa do niego wzrok. Jest bardzo młody, nie ma żadnych ran. Postrzegany jest przez społeczność jako mądry oraz spokojny młodzieniec. 
------------------------------------------
Opis Charakteru: Estre jest osobą otwartą, rzadko ma huśtawkę nastrojów. Nie lubi on zmieniać miejsca pobytu, uwielbia się położyć oraz rozmyślać nad strukturą świata. Zajmuje mu to najwięcej czasu. Jego życiowym priorytetem jest zdobywanie wiedzy oraz dążenie do przodu. Wraz z wiekiem wzrasta jego umiłowanie do płci pięknej.
------------------------------------------
Status Społeczny: 0 (Neutralny)
Życiowy Cel: "Chronić swoje myśli"
------------------------------------------
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 250
------------------------------------------
Magia:
Żywioł magii:
Woda
------------------------------------------
Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#8 2010-02-04 18:14:18

 Lesha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-03
Posty: 44
Rasa: Elf leśny
Ranga: Asabi
Bóstwo: Hanali Celani
Status społeczny: (Neutralny)
Leśne ogniki: 250

Re: Skąd wiecie o forum

Ja całkiem przypadkiem weszłam na tą stronę ... ...i zostałam...


Imię: Lesha
Przydomek:
Rasa: Leśny elf
Ród:
Ranga: Asabi
Płeć: Kobieta
Wiek: 15
Bóstwo: Hanali Celani
Opis Wyglądu: Długie jasne blond włosy ,tak jasne,że niemal białe sięgające pasa. Delikatna blada prawie przejrzysta skóra. Wielkie lśniące oczy koloru nieba. Smukła sylwetka. Szpiczaste uszy. Strój przewiewny i w odcieniu skóry wykonany z płynnej tkaniny ,delikatnie osłaniający całą  postać.                                                                                                                                                         
Opis Charakteru: Dość tajemnicza i kapryśna. Lubi tańczyć ucztować i śpiewać. W wolnym czasie maluje. Uwielbia spacery po lesie odkrywając zakątki do których jeszcze nikt nie dotarł. Wyróżnia się dziwnym zachowaniem i chęcią poznawania świata. Zdarza jej się myśleć kreatywnie.

Status Społeczny: 2
Życiowy Cel: Chcę zmienić świat tak ,aby znowu zapanowało dobro.

Ekwipunek:  15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ognik: 440

Siła: 6
Zwinność: 8
Zręczność: 5

Inteligencja: 6
Wytrzymałość: 10

Magia:
Żywioł magii:Powietrze

Walki:  Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#9 2010-03-03 18:51:29

 Rewir

Użytkownik

Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2010-03-03
Posty: 6
Rasa: Leśny Elf
Ranga: Asabi
Bóstwo: Corellon Larethia
Status społeczny: 0 (Neutralny)
Leśne ogniki: 200

Re: Skąd wiecie o forum

Ja się dowiedziałem od kolegi


Imię: Rewir
Przydomek: Leśny Strzelec
Rasa: Leśny Elf
Ród:
Ranga: Asabi
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20
Bóstwo: Corellon Larethia


Wygląd: Ma srebrne włosy. Zawsze ubiera swoją szatę i pelerynę. Ma czarne oczy, które wytropią każdą zwierzynę. Słuch niezwykły, usłyszy każdego zbliżającego się nieprzyjaciela. Długie ramiona, które pomagają utrzymać długi łuk. Jest szczupły i wysoki.

Charakter: Jest spokojny, umie panować nad swoim gniewem. Jest bardzo odważny i dzielny. Świetny z niego akrobata, poradzi sobie z każdą przeszkodą.


Status Społeczny: 0 (Neutralny)
Życiowy Cel: Zostać wielkim Myśliwym



Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz.
Leśne ogniki (waluta): 200



Magia:
Żywioł magii: Woda


Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:


Siła: 8
Zwinność: 8
Inteligencja: 8
Zręczność: 8
Wytrzymałość: 8


Ekwipunek: Patelnia x1, Torebka przypraw x1, Koszyk owoców x1, Ziemniaki 2kg, Kawałek wołowiny x1

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl