Forestwars

Ogłoszenie

Poradnik nowego użytkownika

1. Czytamy regulamin.

Jest to najważniejszy zbiór reguł i zasad panujących na forum. Każdy ma obowiązek się z nim zapoznać i GO PRZESTRZEGAĆ!

2. Czytamy informacje.

Informacje na temat fabuły forum i wszystkich zagadnień gry są równie ważne jak regulamin forum. Bez nich ani rusz.

3. Rejestrujemy się.

Zakładamy swoje konto. Nick musi brzmieć klimatycznie, zaczynać się od wielkiej litery i nie może zawierać cyfr.

4. Zakładamy Kartę Postaci.

W KP zawarte są wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące naszej postaci. Trzeba uzupełniać ją w miarę postępów i rozwoju.

5. Potwierdzamy zaznajomienie się z regulaminem w TYM temacie .

6. Czekamy na akceptację KP.

7. Udajemy się do koszar swojej frakcji i tam rozpoczynamy fabularną naukę.

Tu zaczyna się prawdziwa rozgrywka. Mentor nauczy nas podstawowych umiejętności, potrzebnych w dalszej grze.


Ósmy i najważniejszy punkt: Dobrze się bawimy!


AKTUALNOŚCI FABULARNE:



Frakcja leśnych została osierocona. Ciało, zamordowanej przez jeden z mrocznych klanów, Maiev wciąż nie zostało pochowane. Chyba wypadałoby się tym zająć i obrać nowego władcę.



Check THAT

#1 2009-11-21 11:48:45

 Raziel

Gość specjalny

5646841
Zarejestrowany: 2009-11-07
Posty: 475
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Zhuma Sharil
Bóstwo: Anhur
Status społeczny: Przychylny
Leśne ogniki: 1180

Komnata tronowa

Duża komnata, w której znajduje się wiele regałów z papierami, dotyczącymi spraw frakcji. Na środku znajduje się duże biurko, które niemal zawsze jest zawalone jakimiś kwitkami. Na ścianach znajdują się portrety wielkich mrocznych elfów, między innymi Kiaransala i Malara. Ogólnie zawsze panuje tu bałagan, który nieco niszczy naturalne piękno pomieszczenia.


Imię: Raziel
Przydomek: Rúndiamhair aingeal /Anioł tajemnic/
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Zhuma Sharil /Głowa frakcji/
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 67
Bóstwo: Anhur
__________________________________________________________________________
Opis Wyglądu: Wysoki smukły wojownik, o bladej cerze. Jego zmęczone życiem oczy widziały już wiele, dziś chcą ujrzeć jedynie śmierć i zniszczenie przeciwników. Ciało skrywane pod pancerzem jest pełne blizn, które pojawiły się na nim w wyniku wielu lat walk. Prawa ręka została spalona podczas jednej z walk, choć dało się ją odratować i sprawić iż może się nią normalnie posługiwać, to zawsze skrywa ją pod pancerzem, lub specjalną rękawicą. Wielu ludzi sądzi, iż jest on chodzącym trupem, którego ciemne moce wezwały z grobu.
Opis Charakteru: Jak mówi przydomek, Raziel jest osobą niezwykle tajemniczą i skrytą. Nie dzieli się sekretami z nikim. Lubi zaskakiwać swoich przeciwników. Czasem można nawet odnieść wrażenie, że bawi się z nimi, by po chwili zadać cios z zaskoczenia i napawać się widokiem ich cierpienia. Jego najbliższą kompanką jest śmierć, która odebrała mu wielu towarzyszy i przyjaciół broni. Nie uznaje wyższości innych i zawsze jest pewien swoich umiejętności. Życie nauczyło go bowiem, że może liczyć tylko na siebie i swoją siłę.
__________________________________________________________________________
Status Społeczny: 35 (Przychylny)
Życiowy Cel: Nieść śmierć wrogom i nie okazywać litości.
__________________________________________________________________________
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz, trzy ciała z misji
Leśne ogniki : 1180
__________________________________________________________________________
Siła: 18
Zwinność: 29
Zręczność: 19
Inteligencja: 31
Wytrzymałość: 23

__________________________________________________________________________
Magia:
Ogień: Ognista kula, Ognisty podmuch, Deszcz iskier, Ognisty pocisk, Ognisty promień, Wzmocnienie broni, Ognisty bicz.
Pułapki: Błysk, Wybuch, Szlak igieł, Trująca chmura, Mgła, Mrok, Zwierzęca wrogość.
Akrobatyka: Koci unik, Pajęczy chód, Odskok, Wybicie, Wyskok, Chód pancernika, Furia.
Ciemność: Tchnienie śmierci, Mroczne duchy, Macki, Ukrycie cienia, Szał mroku, Mroczne igły, Trupia ciemność, Mroczne pięści, Marsz mroku.
Żywioł magii: Ogień
__________________________________________________________________________

Nie spamić na PW. Chcecie coś ? Pisać na gg (nr w profilu). Nie pisać gdy jestem na z/w, ponieważ na 100% jestem właśnie na gg na telefonie i nie mam warunków do rozwiązywania spraw forum.

Offline

 

#2 2009-12-27 20:00:18

 Ranhar

Zhur Urhari

7831666
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2009-12-06
Posty: 187

Re: Komnata tronowa

Wchodzę do sali przez wielkie drzwi. Mówię: Witam Ciebie. Przyszedłem tutaj aby poprosić ciebie o zmianę rangi. Wymagania spełniłem.- po tych słowach robię skłon w stronę Raziel'a aby oddać mu szacunek.


Imię: Ranhar
Przydomek: -
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 56
Bóstwo: Anhur

Opis Wyglądu: Ranhar jest niskim elfem. Włosy ma białe i często związane w kucyk. Przeważnie nie nosi ze sobą dużo ekwipunku tylko to co konieczne. Jest dobrze zbudowany, a jego wytrzymałość jest prawie bez graniczna. Oczy ma koloru czarnego.
Opis Charakteru: Skryta i tajemnicza postać. Jego reakcja jest trudna do przewidzenia, a swojego zdania prawie nigdy nie zmienia. Poza tym lubi zmieniać swoje miejsce zamieszkania przez co ciężko jego zlokalizować. Nie kiedy ktoś jego irytuje itp.

Status Społeczny: 46 Przychylny
Życiowy Cel: Być najpotężniejszym spośród mrocznych elfów.

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz, Ostrze Zabójcy
Leśne ogniki (waluta): 797(200 ogników pożyczone od Yen'a)

Siła: 10
Zwinność: 20
Zręczność: 15
Inteligencja: 5
Wytrzymałość: 10

Magia:
Powietrze: Powietrzne cięcie (I Krąg)
Ciemność: Tchnienie śmierci (I krąg), Marsz mroku(II krąg)
Akrobatyka: Pajęczy chód(I krąg)
Własne zaklęcia: Mroczne uderzenie
Żywioł magii: Powietrze

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
Służba Społeczności - 2
Szpiegostwo - 2
Sabotaż - 1

Offline

 

#3 2009-12-28 11:40:37

 Yenshü

JEDYNY DZIELNY

Zarejestrowany: 2009-12-07
Posty: 368

Re: Komnata tronowa

Wchodząc do sali od początku w oczy rzuciły mi się dwa portrety. Z czasem gdy szedłem w głąb sali wzróciłem uwagę na panujący tu bałagan. Po chwili rozglądania się ujrzałem Raziela.
Witam. Chciałbym prosić o awans. Wymagania spełniłem.



Imię: Yenshü
Przydomek: brak
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 31
Bóstwo: ateista
Pupil:Poly

Opis Wyglądu: Yenshü jest młodym jak na elfa wojownikiem. Na swoim jasnym ciele posiada wiele tatuaży które wyjawiają jego pochodzenie. Na pierwszy rzut oka widać, że nie pochodzi on z podziemi lecz urodził się w lesie, na powierzchni. Włosy nosi spięte w kitkę. Spod zbroi zasłaniającej jego tors wyłaniają się dwie bardzo długie, dobrze umięśnione ręce. Na nogach nosi zazwyczaj ciemne spodnie.
Opis Charakteru: Ten mroczny elf jest spokojny aczkolwiek bardzo pogodny. Nie mówi za dużo i nie lubi się kłócić z często o wiele mniej inteligentnymi istotami. Wychodzi z założenia, ze "nie warto kłócić się z idiotą, bo czasem inni mogą nie wiedzieć kto jest kim". Rzadko działa pochopnie. Woli wszystko przemyśleć.

Status Społeczny: 52(Współdziałający)
Życiowy Cel: Zamordowanie elfa, który wygnał go z powierzchni.

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, 3x sztylet, lekki pancerz, mały stalagmit (od Cintre), miecz,10 strzałek, dmuchawka, 3 buteleczki (2 z trucizną 8/8),2,5 fioletowego grzyba i 3 zielone grzyby, Ciało młodego leśniaka, kupon na skrócenie czasu w kuźni o połowę, pół czekolady, 2 halabardy, nóż do rzucania, 50 talii kart.
Leśne ogniki (waluta): 1595

Siła -14
Zwinność -16
Zręczność -13
Inteligencja -23
Wytrzymałość -16

Magia:
Tchnienie śmierci, Pajęczy Chód, Wybuch, Połączenie umysłów.wietrzna ochrona, mrok, 1 - ena
Żywioł magii: Powietrze

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
SS:2 Szpiegowska :4 Sabotaż:3

Offline

 

#4 2010-01-05 17:39:35

Keira

Sekretarka Mistrza

10005152
Zarejestrowany: 2009-12-08
Posty: 199
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Morgwath
Bóstwo: Anhur
Status społeczny: Przychylny
Leśne ogniki: 1530

Re: Komnata tronowa

Zapukała do drzwi, gdy pozwolono jej wejść, weszła chyłkiem do sali i jak najciszej umiała zamknęła drzwi. Rozejrzała się, ujrzała elfa przy biurku. Ruszyła wolno do środka sali, ale zatrzymała się parę kroków od biurka. Wykonała ukłon i powiedziała:
-Witaj. Mistrzu wykonałam potrzebne misje, aby zmienić rangę. Czy przypadnie mi ten zaszczyt?


Imię: Keira
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Morgwath
Płeć: Kobieta
Wiek: 18
Bóstwo: Anhur
Opis Wyglądu: Posiada czarne długie włosy i ciemne, niebieskie oczy. Jej skóra jest lekko blada, a usta mają tak czerwony kolor, iż wyglądają jakby je malowała. Nosi srebrne, okrągłe kolczyki i jakby naszyjnik na czole. Niedaleko kości ogonowej ma tatuaż przypominający księżyc otoczony runami. Jednak jej ubrania zawsze zakrywają go, najwyżej ma odsłonięte ramiona.
Opis Charakteru: Tajemnicza i skryta. Ciężko odgadnąć co myśli, przypomina samotnika, jednak zawsze ciągnie ją do innych. Jej wadą jest porywczość i żywiołowość, łatwo wpada w gniew, jednak ciągle stara się go poskramiać. Rzadko się odzywa, chyba że ktoś poprosi ją o zdanie lub będzie prowadził z nią konwersację.
Status Społeczny: 30 (Przychylny)
Życiowy Cel: Stać się jednym z najlepszych wojowników.
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 1530
Magia:
Żywioł magii: Powietrze
Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania: 2-Misje Społeczne

Offline

 

#5 2010-01-13 21:54:33

 Yenshü

JEDYNY DZIELNY

Zarejestrowany: 2009-12-07
Posty: 368

Re: Komnata tronowa

Ponownie przyszedłem do władcy. Pokłoniłem się i powiedziałem :
Witam. Chciałbym prosić o awans. Wymagania spełniłem. Misje potrzebne wykonałem.



Imię: Yenshü
Przydomek: brak
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 31
Bóstwo: ateista
Pupil:Poly

Opis Wyglądu: Yenshü jest młodym jak na elfa wojownikiem. Na swoim jasnym ciele posiada wiele tatuaży które wyjawiają jego pochodzenie. Na pierwszy rzut oka widać, że nie pochodzi on z podziemi lecz urodził się w lesie, na powierzchni. Włosy nosi spięte w kitkę. Spod zbroi zasłaniającej jego tors wyłaniają się dwie bardzo długie, dobrze umięśnione ręce. Na nogach nosi zazwyczaj ciemne spodnie.
Opis Charakteru: Ten mroczny elf jest spokojny aczkolwiek bardzo pogodny. Nie mówi za dużo i nie lubi się kłócić z często o wiele mniej inteligentnymi istotami. Wychodzi z założenia, ze "nie warto kłócić się z idiotą, bo czasem inni mogą nie wiedzieć kto jest kim". Rzadko działa pochopnie. Woli wszystko przemyśleć.

Status Społeczny: 52(Współdziałający)
Życiowy Cel: Zamordowanie elfa, który wygnał go z powierzchni.

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, 3x sztylet, lekki pancerz, mały stalagmit (od Cintre), miecz,10 strzałek, dmuchawka, 3 buteleczki (2 z trucizną 8/8),2,5 fioletowego grzyba i 3 zielone grzyby, Ciało młodego leśniaka, kupon na skrócenie czasu w kuźni o połowę, pół czekolady, 2 halabardy, nóż do rzucania, 50 talii kart.
Leśne ogniki (waluta): 1595

Siła -14
Zwinność -16
Zręczność -13
Inteligencja -23
Wytrzymałość -16

Magia:
Tchnienie śmierci, Pajęczy Chód, Wybuch, Połączenie umysłów.wietrzna ochrona, mrok, 1 - ena
Żywioł magii: Powietrze

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
SS:2 Szpiegowska :4 Sabotaż:3

Offline

 

#6 2010-01-17 09:36:27

 Arenn

Użytkownik

15967973
Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 62
Rasa: Mroczny elf
Bóstwo: ateista
Leśne ogniki: 250

Re: Komnata tronowa

Arenn już cały i zdrowy poszedł do dowódcy frakcji. Niemalże zamarł, gdy zobaczył, że to Raziel jest dowódcą frakcji. Jego koszmar z czasów nauki! *Tylko nie to! On mi nie da awansu z czystej złośliwości!* Jednak nie zrezygnował z tego po co przyszedł. Podszedł do niego spokojnym krokiem i starał się przysłonić swoją twarz.
-Witaj! Chciałbym zmienić rangę!- Mówił szybko i nieco głupkowato, tak jak wtedy w koszarach.- Wymagania spełniłem.


Imię: Arenn
Przydomek: Żółtooki
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Morgwath
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20
Bóstwo: Ateista
Opis Wyglądu: Drobny i niezbyt wysoki mroczny elf. Jego twarz jest kształtna, wygląda na 17 lat. Ma żółte, duże oczy. Czarne jak smoła włosy spadają na ramiona. Nad ustami ma niewielki, biały tatuaż przedstawiający drzewo wiśni. Ramiona są wąskie.
Opis Charakteru: Tajemniczy i zamknięty w sobie. Nigdy nie przedstawia swoich uczuć. Nie lubi rozmawiać z innymi. Często ogranicza się do potakującego mruknięcia. Jest ambitny i chce być wielki w tym co robi. Nigdy nie działa spontanicznie, wszystko musi przemyśleć, zanim coś zrobi. Zainteresowany jest gimnastyką, jest gibki.
Status Społeczny: 30
Życiowy Cel: Być dobrym złodziejem i wojownikiem.
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 1375
Magia:
Żywioł magii:Ogień
Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
Służba społeczności- 2

Offline

 

#7 2010-01-29 16:50:24

 Ranhar

Zhur Urhari

7831666
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2009-12-06
Posty: 187

Re: Komnata tronowa

Wchodzę do wielkiej komnaty... Rozglądam się po całej sali obserwując jej piękno...
Staję przed Razielem i mówię: -Witaj. Proszę o wyższą rangę. Wymagania, które były potrzebne spełniłem


Imię: Ranhar
Przydomek: -
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 56
Bóstwo: Anhur

Opis Wyglądu: Ranhar jest niskim elfem. Włosy ma białe i często związane w kucyk. Przeważnie nie nosi ze sobą dużo ekwipunku tylko to co konieczne. Jest dobrze zbudowany, a jego wytrzymałość jest prawie bez graniczna. Oczy ma koloru czarnego.
Opis Charakteru: Skryta i tajemnicza postać. Jego reakcja jest trudna do przewidzenia, a swojego zdania prawie nigdy nie zmienia. Poza tym lubi zmieniać swoje miejsce zamieszkania przez co ciężko jego zlokalizować. Nie kiedy ktoś jego irytuje itp.

Status Społeczny: 46 Przychylny
Życiowy Cel: Być najpotężniejszym spośród mrocznych elfów.

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz, Ostrze Zabójcy
Leśne ogniki (waluta): 797(200 ogników pożyczone od Yen'a)

Siła: 10
Zwinność: 20
Zręczność: 15
Inteligencja: 5
Wytrzymałość: 10

Magia:
Powietrze: Powietrzne cięcie (I Krąg)
Ciemność: Tchnienie śmierci (I krąg), Marsz mroku(II krąg)
Akrobatyka: Pajęczy chód(I krąg)
Własne zaklęcia: Mroczne uderzenie
Żywioł magii: Powietrze

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
Służba Społeczności - 2
Szpiegostwo - 2
Sabotaż - 1

Offline

 

#8 2010-02-05 22:29:18

Cintre

http://img339.imageshack.us/img339/8956/muyzuy.png

Skąd: las
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 1055
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Status społeczny: Współdziałający

Re: Komnata tronowa

Weszłam do komnaty bez pukania i bez zbędnych ceregieli. Nie miałam czasu... Nie, nie miałam ochoty na te wszystkie formalności. Jakby to miało cokolwiek zmienić.
Wpadłam tam, jak burza i pewnym krokiem zawędrowałam przed samo biurko.
-Władco - powiedziałam z przekąsem -przynoszę informacje, po które najwyraźniej wcale mnie nie wysłano. - Położyłam rękę na biurku, mocno się o nie opierając. -Ten przeklęty leśniak, który koczuje na bagnach, tak, ten sam, który przyprawił jedną z naszych lepszych zielarek o ten cholerny ból głowy, nazywa się Sesio. Jest łatwy do rozpoznania. Nosi niebieski, poszarpany płaszcz. Czarne włosy zwisają mu do ramion, jego oczy są niemal białe. Nie wykazuje agresji, mało tego - panicznie boi się kobiet. Jest wysoki, ale to jeszcze dzieciak. - Przy tych słowach wzdrygnęłam się lekko, sama byłam jeszcze straszną smarkulą -No, w każdym razie młodszy ode mnie. Kocica, która się z nim włóczy wabi się Aurora. Całkiem przyjemne z niej zwierzątko. Potrafi ponad dwukrotnie zwiększać swoje rozmiary. - Wyszczerzyłam zęby w złowrogim uśmiechu - A... zapomniałabym. Jego żywiołem jest powietrze.

Jak przyszłam, tak wyszłam. Gdyby władca chciał o coś zapytać - wiedział, gdzie mnie szukać. Tym bardziej, że przez najbliższy okres czasu miałam zamiar pozostać pod ziemią.


Imię: Cintre
Przydomek: Ethelien
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Płeć: kobieta
Wiek: 51
Bóstwo: nie czci bogów, wierzy w ideały.
Zwierzęcy towarzysz: Celeb
Opis Wyglądu: Wyjątkowo jasna cera, spiczaste uszy - jak każdy przedstawiciel jej rasy. Jej długie, mocno wycieniowane, brązowe włosy, które czasami lekko się kręcą, opadają delikatnie za łopatki. Duże, ciekawe świata, zielone oczy, w zależności od humoru, zmieniają odcień z naturalnego na niemal czarny lub na prawie biały. Jest szczupła i wysoka - natura obdarzyła ją wręcz idealnymi kształtami.
Opis Charakteru: Skryta i tajemnicza. Nieodgadniona. Można by powiedzieć, że jest spontaniczna, ale to zbyt małe słowo by określić jej... szaleństwo. Kiedyś mawiano, że jest trudna, dziś jest po prostu uparta i niezwykle inteligentna. Indywidualistka obdarzona ponadprzeciętną dawką kreatywności. Marzycielka i idealistka, która nierzadko bywa zimna jak lód i sarkastyczna.
Zakochana w muzyce i sztuce, zasnuta mgłą. Wbrew wszelkim prawom, lubuje się w naturze i jej dziełach. Kocha noc. Pełni funkcje zwiadowcy i mieszka w lesie. Chyba nie potrafiłaby mieszkać pod ziemią...

Status Społeczny: 68
Życiowy Cel: everything she wants is a mystery
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, 2 sztylety, lekki pancerz, półtorak, kawałek zielonego grzyba, 2 i pół tabliczki czekolady, 2 duże chleby, 4 piersi kurczaka, duża torebka przypraw, 2 małe kawałki wieprzowiny
Leśne ogniki: 2475

Siła: 10
Zwinność: 21
Zręczność: 18
Inteligencja: 20
Wytrzymałość: 13


Magia:
Powietrze:
Podmuch, Powietrzne cięcie, Powietrzny świder, Wietrzny chód, Podmuch dymu, Wzmocnienie broni, Wicher, Mały huragan, Wietrzna ochrona, Bańka powietrzna

Ciemność:
Tchnienie śmierci, Mroczne duchy, Macki, Ukrycie Cienia, Szał Mroku, Mroczne Igły, Trupia Ciemność, Mroczne pięści, Marsz mroku, Wieczne zaciemnienie

Akrobatyka:
Koci Unik, Pajęczy Chód, Odskok, Wybicie, Wyskok, Chód pancernika, Furia

Pułapki:
Błysk, Wybuch, Szlak igieł, Trująca chmura, Mgła, Mrok, Zwierzęca Wrogość

Żywioł magii: Powietrze
Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
Służba społeczności: 1
Szpiegowskie: 1
Sabotażowe: 1
Dywersyjne: 1



PW to podstawowy środek komunikacji. gryzę tylko czasami

Offline

 

#9 2010-02-27 20:14:50

Cintre

http://img339.imageshack.us/img339/8956/muyzuy.png

Skąd: las
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 1055
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Status społeczny: Współdziałający

Re: Komnata tronowa

Przyszłam z konieczności, wcale nie z chęci. Przyszłam, bo to, co działo się na targowisku przerastało moje wyobrażenie o świecie. Brak podstawowych towarów doprowadzał mnie do białej gorączki. No dobra, właściwie brak jednego towaru. Ale najważniejszego. Zdecydowanie najważniejszego.
Czekolady.

Zapieczętowanie zaklęcia było męczące i kilka tabliczek czekolady miało pomóc mi odzyskać siły, a tu ZONK. -Czekolady - powiedział sprzedawca - nie mamy.

Weszłam do komnaty zła i trzasnęłam drzwiami. Szybkim krokiem podeszłam do biurka i przerzuciłam leżące tam papiery. Może w którejś z szuflad znajdę to, czego szukam.
-To elfie pojęcie przechodzi... Cholera, co tu się dzieje...!


Imię: Cintre
Przydomek: Ethelien
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Płeć: kobieta
Wiek: 51
Bóstwo: nie czci bogów, wierzy w ideały.
Zwierzęcy towarzysz: Celeb
Opis Wyglądu: Wyjątkowo jasna cera, spiczaste uszy - jak każdy przedstawiciel jej rasy. Jej długie, mocno wycieniowane, brązowe włosy, które czasami lekko się kręcą, opadają delikatnie za łopatki. Duże, ciekawe świata, zielone oczy, w zależności od humoru, zmieniają odcień z naturalnego na niemal czarny lub na prawie biały. Jest szczupła i wysoka - natura obdarzyła ją wręcz idealnymi kształtami.
Opis Charakteru: Skryta i tajemnicza. Nieodgadniona. Można by powiedzieć, że jest spontaniczna, ale to zbyt małe słowo by określić jej... szaleństwo. Kiedyś mawiano, że jest trudna, dziś jest po prostu uparta i niezwykle inteligentna. Indywidualistka obdarzona ponadprzeciętną dawką kreatywności. Marzycielka i idealistka, która nierzadko bywa zimna jak lód i sarkastyczna.
Zakochana w muzyce i sztuce, zasnuta mgłą. Wbrew wszelkim prawom, lubuje się w naturze i jej dziełach. Kocha noc. Pełni funkcje zwiadowcy i mieszka w lesie. Chyba nie potrafiłaby mieszkać pod ziemią...

Status Społeczny: 68
Życiowy Cel: everything she wants is a mystery
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, 2 sztylety, lekki pancerz, półtorak, kawałek zielonego grzyba, 2 i pół tabliczki czekolady, 2 duże chleby, 4 piersi kurczaka, duża torebka przypraw, 2 małe kawałki wieprzowiny
Leśne ogniki: 2475

Siła: 10
Zwinność: 21
Zręczność: 18
Inteligencja: 20
Wytrzymałość: 13


Magia:
Powietrze:
Podmuch, Powietrzne cięcie, Powietrzny świder, Wietrzny chód, Podmuch dymu, Wzmocnienie broni, Wicher, Mały huragan, Wietrzna ochrona, Bańka powietrzna

Ciemność:
Tchnienie śmierci, Mroczne duchy, Macki, Ukrycie Cienia, Szał Mroku, Mroczne Igły, Trupia Ciemność, Mroczne pięści, Marsz mroku, Wieczne zaciemnienie

Akrobatyka:
Koci Unik, Pajęczy Chód, Odskok, Wybicie, Wyskok, Chód pancernika, Furia

Pułapki:
Błysk, Wybuch, Szlak igieł, Trująca chmura, Mgła, Mrok, Zwierzęca Wrogość

Żywioł magii: Powietrze
Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
Służba społeczności: 1
Szpiegowskie: 1
Sabotażowe: 1
Dywersyjne: 1



PW to podstawowy środek komunikacji. gryzę tylko czasami

Offline

 

#10 2010-02-27 20:28:52

 Raziel

Gość specjalny

5646841
Zarejestrowany: 2009-11-07
Posty: 475
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Zhuma Sharil
Bóstwo: Anhur
Status społeczny: Przychylny
Leśne ogniki: 1180

Re: Komnata tronowa

Raziel spał wygodnie na sofie położonej niedaleko biurka. Gdy do sali weszła Cintre otworzył zmęczone oczy i popatrzył na nią. Po wysłuchaniu jej pretensji dał jej trzy tabliczki czekolady z biurka, po czym zapisał coś w kajecie.
- Dostawa przyjdzie do Ciebie w przeciągu 2-4 dni roboczych. Taki zapas powinien Ci starczyć na jakiś czas.


Imię: Raziel
Przydomek: Rúndiamhair aingeal /Anioł tajemnic/
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Zhuma Sharil /Głowa frakcji/
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 67
Bóstwo: Anhur
__________________________________________________________________________
Opis Wyglądu: Wysoki smukły wojownik, o bladej cerze. Jego zmęczone życiem oczy widziały już wiele, dziś chcą ujrzeć jedynie śmierć i zniszczenie przeciwników. Ciało skrywane pod pancerzem jest pełne blizn, które pojawiły się na nim w wyniku wielu lat walk. Prawa ręka została spalona podczas jednej z walk, choć dało się ją odratować i sprawić iż może się nią normalnie posługiwać, to zawsze skrywa ją pod pancerzem, lub specjalną rękawicą. Wielu ludzi sądzi, iż jest on chodzącym trupem, którego ciemne moce wezwały z grobu.
Opis Charakteru: Jak mówi przydomek, Raziel jest osobą niezwykle tajemniczą i skrytą. Nie dzieli się sekretami z nikim. Lubi zaskakiwać swoich przeciwników. Czasem można nawet odnieść wrażenie, że bawi się z nimi, by po chwili zadać cios z zaskoczenia i napawać się widokiem ich cierpienia. Jego najbliższą kompanką jest śmierć, która odebrała mu wielu towarzyszy i przyjaciół broni. Nie uznaje wyższości innych i zawsze jest pewien swoich umiejętności. Życie nauczyło go bowiem, że może liczyć tylko na siebie i swoją siłę.
__________________________________________________________________________
Status Społeczny: 35 (Przychylny)
Życiowy Cel: Nieść śmierć wrogom i nie okazywać litości.
__________________________________________________________________________
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz, trzy ciała z misji
Leśne ogniki : 1180
__________________________________________________________________________
Siła: 18
Zwinność: 29
Zręczność: 19
Inteligencja: 31
Wytrzymałość: 23

__________________________________________________________________________
Magia:
Ogień: Ognista kula, Ognisty podmuch, Deszcz iskier, Ognisty pocisk, Ognisty promień, Wzmocnienie broni, Ognisty bicz.
Pułapki: Błysk, Wybuch, Szlak igieł, Trująca chmura, Mgła, Mrok, Zwierzęca wrogość.
Akrobatyka: Koci unik, Pajęczy chód, Odskok, Wybicie, Wyskok, Chód pancernika, Furia.
Ciemność: Tchnienie śmierci, Mroczne duchy, Macki, Ukrycie cienia, Szał mroku, Mroczne igły, Trupia ciemność, Mroczne pięści, Marsz mroku.
Żywioł magii: Ogień
__________________________________________________________________________

Nie spamić na PW. Chcecie coś ? Pisać na gg (nr w profilu). Nie pisać gdy jestem na z/w, ponieważ na 100% jestem właśnie na gg na telefonie i nie mam warunków do rozwiązywania spraw forum.

Offline

 

#11 2010-02-27 20:34:34

Cintre

http://img339.imageshack.us/img339/8956/muyzuy.png

Skąd: las
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 1055
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Status społeczny: Współdziałający

Re: Komnata tronowa

Popatrzyłam na władcę podejrzliwie - skąd on, u licha, ma tę czekoladę? Dygnęłam delikatnie i przyjęłam wszystkie 3 tabliczki, z których jedną od razu zjadłam. Skłoniłam się głęboko i wybiegłam z komnaty w podskokach. Zacierałam ręce na myśl o dostawie czekolady, która miała do mnie przyjść w niedalekiej przyszłości.
Czekolaaaada... Cała moja!


Imię: Cintre
Przydomek: Ethelien
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Płeć: kobieta
Wiek: 51
Bóstwo: nie czci bogów, wierzy w ideały.
Zwierzęcy towarzysz: Celeb
Opis Wyglądu: Wyjątkowo jasna cera, spiczaste uszy - jak każdy przedstawiciel jej rasy. Jej długie, mocno wycieniowane, brązowe włosy, które czasami lekko się kręcą, opadają delikatnie za łopatki. Duże, ciekawe świata, zielone oczy, w zależności od humoru, zmieniają odcień z naturalnego na niemal czarny lub na prawie biały. Jest szczupła i wysoka - natura obdarzyła ją wręcz idealnymi kształtami.
Opis Charakteru: Skryta i tajemnicza. Nieodgadniona. Można by powiedzieć, że jest spontaniczna, ale to zbyt małe słowo by określić jej... szaleństwo. Kiedyś mawiano, że jest trudna, dziś jest po prostu uparta i niezwykle inteligentna. Indywidualistka obdarzona ponadprzeciętną dawką kreatywności. Marzycielka i idealistka, która nierzadko bywa zimna jak lód i sarkastyczna.
Zakochana w muzyce i sztuce, zasnuta mgłą. Wbrew wszelkim prawom, lubuje się w naturze i jej dziełach. Kocha noc. Pełni funkcje zwiadowcy i mieszka w lesie. Chyba nie potrafiłaby mieszkać pod ziemią...

Status Społeczny: 68
Życiowy Cel: everything she wants is a mystery
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, 2 sztylety, lekki pancerz, półtorak, kawałek zielonego grzyba, 2 i pół tabliczki czekolady, 2 duże chleby, 4 piersi kurczaka, duża torebka przypraw, 2 małe kawałki wieprzowiny
Leśne ogniki: 2475

Siła: 10
Zwinność: 21
Zręczność: 18
Inteligencja: 20
Wytrzymałość: 13


Magia:
Powietrze:
Podmuch, Powietrzne cięcie, Powietrzny świder, Wietrzny chód, Podmuch dymu, Wzmocnienie broni, Wicher, Mały huragan, Wietrzna ochrona, Bańka powietrzna

Ciemność:
Tchnienie śmierci, Mroczne duchy, Macki, Ukrycie Cienia, Szał Mroku, Mroczne Igły, Trupia Ciemność, Mroczne pięści, Marsz mroku, Wieczne zaciemnienie

Akrobatyka:
Koci Unik, Pajęczy Chód, Odskok, Wybicie, Wyskok, Chód pancernika, Furia

Pułapki:
Błysk, Wybuch, Szlak igieł, Trująca chmura, Mgła, Mrok, Zwierzęca Wrogość

Żywioł magii: Powietrze
Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
Służba społeczności: 1
Szpiegowskie: 1
Sabotażowe: 1
Dywersyjne: 1



PW to podstawowy środek komunikacji. gryzę tylko czasami

Offline

 

#12 2010-03-11 21:25:13

Arevis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-08
Posty: 42
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Elendiar
Bóstwo: Anhur
Status społeczny: 2 (Pomocny)
Leśne ogniki: 520

Re: Komnata tronowa

Arevis wszedł powolnym krokiem do sali tronowej. Zwrócił się szybko do mistrza.
- Mogę prosić o awansowanie na wyższą rangę? Wymagania spełniłem.


Imię:  Arevis
Przydomek: -
Rasa: Mroczny Elf
Ród: -
Ranga: Morgwath
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Bóstwo: Anhur

Opis Wyglądu: Długie białe włosy opadające na ramiona, czasem związane rzemieniem w kucyk. Nosi czarny płaszcz z kapturem. Jest przeciętnie zbudowany i dość wysoki. Wydaje się czasem, że jego niewyrażające emocji oczy pochłaniają wszystko dookoła.
Opis Charakteru: Arevis nie posiada czegoś takiego jak sumienie, bezlitośnie morduje swoich przeciwników. Jest nieufny wobec większości elfów, w tym i mrocznych. Rzadko okazuje jakiekolwiek emocje.
Status Społeczny: 4 (Pomocny)
Życiowy Cel: Zabić każdego kto stanie mi na drodze do potęgi.

Ekwipunek: Łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki : 520

Siła: 18
Zwinność: 12
Zręczność: 8
Inteligencja: 12
Wytrzymałość: 9

Magia:
Pułapki: Błysk (I)
Żywioł magii: Ogień

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
Służba społeczności: 2
Szpiegostwo: 0
Sabotaż: 0
Dywersja: 0
Wojskowe: 0
Specjalne: 0

http://zakonopedia.boo.pl/promocja/userbar6.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl