Forestwars

Ogłoszenie

Poradnik nowego użytkownika

1. Czytamy regulamin.

Jest to najważniejszy zbiór reguł i zasad panujących na forum. Każdy ma obowiązek się z nim zapoznać i GO PRZESTRZEGAĆ!

2. Czytamy informacje.

Informacje na temat fabuły forum i wszystkich zagadnień gry są równie ważne jak regulamin forum. Bez nich ani rusz.

3. Rejestrujemy się.

Zakładamy swoje konto. Nick musi brzmieć klimatycznie, zaczynać się od wielkiej litery i nie może zawierać cyfr.

4. Zakładamy Kartę Postaci.

W KP zawarte są wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące naszej postaci. Trzeba uzupełniać ją w miarę postępów i rozwoju.

5. Potwierdzamy zaznajomienie się z regulaminem w TYM temacie .

6. Czekamy na akceptację KP.

7. Udajemy się do koszar swojej frakcji i tam rozpoczynamy fabularną naukę.

Tu zaczyna się prawdziwa rozgrywka. Mentor nauczy nas podstawowych umiejętności, potrzebnych w dalszej grze.


Ósmy i najważniejszy punkt: Dobrze się bawimy!


AKTUALNOŚCI FABULARNE:



Frakcja leśnych została osierocona. Ciało, zamordowanej przez jeden z mrocznych klanów, Maiev wciąż nie zostało pochowane. Chyba wypadałoby się tym zająć i obrać nowego władcę.



Check THAT

#16 2010-02-05 15:48:20

Felcirid

Użytkownik

12772312
Zarejestrowany: 2010-02-03
Posty: 70

Re: Wasze imiona

Poprę michałów. Mam na imię Michał, cześć wam.


Imię:
Felcirid

Przydomek:
-

Rasa:
Leśny Elf

Ród:
-
Ranga:
Esterliar

Płeć:
Mężczyzna

Wiek:
14

Bóstwo:
Solonor Thelandir 

Opis Wyglądu:
Młody średniej wielkości chłopak o ciemno-brązowych włosach i zielonych oczach, jego uszy nie są pokierowane w górę lecz bardziej stoją pod kontem około 30 stopni ( patrz avatar ). Ubrany jest w białą koszulkę, luźne czarne spodnie sięgające do pięt i ciemny płaszcz z nie długimi rękawami i kapturem. Na plecach nosi łuk, zaś pochwa na strzały doczepiona jest do pasa na biodrach po prawej stronie, a sztylet schowany jest po
lewej stronie pasa.      AVATAR DOBRZE ODZWIERCIEDLA OPISANY WYGLĄD

Opis Charakteru:
Felcirid jest spokojnym chłopakiem, jednak nie gardzi dobrą zabawą. Jeżeli chodzi o naukę to zwykle nudzą go definicje i tym podobne, nie lubi się tak uczyć. Znudzenie i lenistwo nie ma u niego miejsca gdy trenuje strzelanie z łuku do celu czy walkę wręcz, akcja go fascynuje. Woli bardziej wiedzieć jak się bronić i planować ataki, bo to według niego rzecz, którą trzeba znać, by przetrwać. Nie lubi pracy w zespole ze względu na to, że woli liczyć na siebie, a nie oglądać się za partnerem myśląc "czy nic mu nie jest? Czy jest bezpieczny?" Jeżeli ma doznać ran to tylko przez samego siebie. Jednak lubi, gdy u jego boku stoi profesjonalista, bo może się od niego uczyć. Felcirid jest też często bezwzględny, w częstych sytuacjach walki sięga po broń i rani nią wroga śmiertelnie, spokojny, agresywny, niedający się obrażać... w tych sytuacjach nawet morderczy. W tym elfie można znaleść sprzymierzeńca, nie gardzi pomocą, mimo, jest samotnikiem, lubi pomagać swoim rodakom w każdy sposób, bo chce być mile widziany w oczach leśnych elfów. Jego myśli na temat mrocznych elfów są nieco inne niż u reszty elfów lasu. Postrzega mrocznych nie jako wyrzutki, które zdradzili bogów i które trzeba ich zgładzić. Widzi w nich przeciwnika, jednak nie gardzi ich bóstwami, nie miałby nic przeciwko sojuszowi z podziemnymi elfami.


Status Społeczny:
4  l  pomocny

Życiowy Cel:
Być wspaniałym wojownikiem, dobrze służyć pomocną dłonią przyjaciołom i innym elfom.

Ekwipunek:
łuk l 15 strzał l sztylet l lekki pancerz

Leśne ogniki:
520

Statystyki:

Siła:
21
Zwinność:
13
Zręczność:
13
Inteligencja:
5
Wytrzymałość:
9

Magia:
Żywioł magii:
Ogień
Zaklęcia-
Żywiołowe:
Ognisty podmuch
Leśna magia: Manipulacja, Pnącze
Zaklęcia lecznicze: Zatrzymanie krwawienia

Walki:
Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0

Zadania:

Służba Społeczna: 2 / Szpiegostwo: 0 / Sabotaż: 0
Dywersja: 0 / Wojskowe: 0 / Specjalne: 0 / Eventowe:  0

Offline

 

#17 2010-02-11 03:23:51

Amanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 16

Re: Wasze imiona

A ja mam dwa: „A” jak Alicja po Prababci od strony Ojca i Marta od strony Matki. Miło Mi.


Imię: Amanda
Przydomek: ---
Rasa: Leśny Elf
Ród: ---
Ranga: Asabi
Płeć: Kobieta
Wiek: 19
Bóstwo: ---

Opis Wyglądu: Amanda ma czerwone włosy i ubrana jest w czerwoną, luźną szatę. Ma również rękawiczki w tym samym kolorze, sięgające aż do łokci. Na nogach ma czerwone getry (dla niewtajemniczonych to takie grube skarpetki od kolana w dół bez stóp) i czerwone kozaki na niskim szerokim obcasie.
Opis Charakteru: Jest miła, mało agresywna, lecz w walce daje sobie radę. Nie lubi spać ze względu na koszmary, które ją dręczą. Na co dzień jest spokojna i nie lubi walczyć. Jest stanowcza i pewna siebie, a także cierpliwa.

Status Społeczny: 0 (Neutralny)
Życiowy Cel: Nie posiada

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 250

Magia:
Żywioł magii: Ogień

Siła: * 5
Zwinność: * 5
Zręczność: * 5
Inteligencja: * 20
Wytrzymałość: * 5

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#18 2010-02-18 20:50:47

Arevis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-08
Posty: 42
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Elendiar
Bóstwo: Anhur
Status społeczny: 2 (Pomocny)
Leśne ogniki: 520

Re: Wasze imiona

A ja jestem oryginalny xp
Mam na imię Łukasz


Imię:  Arevis
Przydomek: -
Rasa: Mroczny Elf
Ród: -
Ranga: Morgwath
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Bóstwo: Anhur

Opis Wyglądu: Długie białe włosy opadające na ramiona, czasem związane rzemieniem w kucyk. Nosi czarny płaszcz z kapturem. Jest przeciętnie zbudowany i dość wysoki. Wydaje się czasem, że jego niewyrażające emocji oczy pochłaniają wszystko dookoła.
Opis Charakteru: Arevis nie posiada czegoś takiego jak sumienie, bezlitośnie morduje swoich przeciwników. Jest nieufny wobec większości elfów, w tym i mrocznych. Rzadko okazuje jakiekolwiek emocje.
Status Społeczny: 4 (Pomocny)
Życiowy Cel: Zabić każdego kto stanie mi na drodze do potęgi.

Ekwipunek: Łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki : 520

Siła: 18
Zwinność: 12
Zręczność: 8
Inteligencja: 12
Wytrzymałość: 9

Magia:
Pułapki: Błysk (I)
Żywioł magii: Ogień

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
Służba społeczności: 2
Szpiegostwo: 0
Sabotaż: 0
Dywersja: 0
Wojskowe: 0
Specjalne: 0

http://zakonopedia.boo.pl/promocja/userbar6.png

Offline

 

#19 2010-02-19 14:45:29

 Falghar

Użytkownik

5183674
Zarejestrowany: 2010-02-11
Posty: 44
Rasa: Mroczny Elf
Bóstwo: Anhur
Status społeczny: Pomocny
Leśne ogniki: 430

Re: Wasze imiona

Ja będę równie oryginalny mimo, że moje imię jest tak samo częste do odnalezienia. Nie jednego znajdziecie Pawła . Jestem Święty xD


Imię: Falghar
Przydomek: Brak
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Elendiar
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16
Bóstwo: Anhur

Opis Wyglądu: Młody, szczupły elf z siwymi włosami. Chodzi zazwyczaj z posępnym spojrzeniem. Niewrażliwy na śmierć innych. Zakryta twarz chustą spowodowana jest blizną po śmierci jego rodziny, która została wymordowana podczas wojny. Przygrywa od czasu do czasu na lirze pieśni, z których przemawia smutek, żal jak i chęć zemsty.
Opis Charakteru: Tajemniczy osobnik, udający miłą osobę. Dobrze zna się na grze aktorskiej dzięki, której nie może go większość rozgryźć, co też oznacza dla niego łatwiejsze wzbudzanie respektu wśród innych. Nienawidzi gdy ktoś jest nadto pobłażliwy wobec niego. Zabił pierwszą osobę w stosunkowo młodym wieku, co czyni go też swego rodzaju skrytobójcą, gdyż jego przeciwnik nie spodziewał ataku w plecy.

Status Społeczny: 2 (Pomocny)
Życiowy Cel: Przewyższyć wszystkich bogów

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 430

Siła: 8*
Zwinność: 8*
Zręczność: 8*
Inteligencja: 8*
Wytrzymałość: 8*

Magia:
Żywioł magii: Ogień

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#20 2011-06-01 00:27:38

 Turgon

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-05-31
Posty: 3

Re: Wasze imiona

Orginalny to coś nowego Jarosław Mateusz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl