Forestwars

Ogłoszenie

Poradnik nowego użytkownika

1. Czytamy regulamin.

Jest to najważniejszy zbiór reguł i zasad panujących na forum. Każdy ma obowiązek się z nim zapoznać i GO PRZESTRZEGAĆ!

2. Czytamy informacje.

Informacje na temat fabuły forum i wszystkich zagadnień gry są równie ważne jak regulamin forum. Bez nich ani rusz.

3. Rejestrujemy się.

Zakładamy swoje konto. Nick musi brzmieć klimatycznie, zaczynać się od wielkiej litery i nie może zawierać cyfr.

4. Zakładamy Kartę Postaci.

W KP zawarte są wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące naszej postaci. Trzeba uzupełniać ją w miarę postępów i rozwoju.

5. Potwierdzamy zaznajomienie się z regulaminem w TYM temacie .

6. Czekamy na akceptację KP.

7. Udajemy się do koszar swojej frakcji i tam rozpoczynamy fabularną naukę.

Tu zaczyna się prawdziwa rozgrywka. Mentor nauczy nas podstawowych umiejętności, potrzebnych w dalszej grze.


Ósmy i najważniejszy punkt: Dobrze się bawimy!


AKTUALNOŚCI FABULARNE:



Frakcja leśnych została osierocona. Ciało, zamordowanej przez jeden z mrocznych klanów, Maiev wciąż nie zostało pochowane. Chyba wypadałoby się tym zająć i obrać nowego władcę.



Check THAT

#1 2010-01-28 21:55:21

Kiyoko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-26
Posty: 106

Domek Kiyoko ^.^

Dom niewielkich rozmiarów, niewyróżniający się prawie niczym od innych. Mieści się on w samym centrum miasta. Sam domek z zewnątrz wygląda bardzo ładnie i schludnie, widać że się o niego dba. Drzwi wejściowe są zrobione z drzewa dębowego. Na samym ich środku można dostrzec runy. Po wejściu do środka można zobaczyć obrazy elfów, przodków owej dziewczyny. Po lewej stronie od drzwi frontowych jest mała półka na drobiazgi typu klucze itp. W samym środku domu stał stół, widać że jest solidny i bardzo zadbany zaś dalej komody w których trzymam swoje rzeczy. Obok jadalni jest średnich rozmiarów kuchnia. Sypialnia jest chyba największym pokojem
. Pod drugą ścianą znajduje się biurko, a na nim świeca i kilka czystych zwojów do zapisów pamiętnika czy innych rzeczy. W salonie znajduje się standardowo kilka szafeczek i blatów, kosz na śmieci oraz stolik i dwa krzesełka. Łazienka taka jest zwyczajna, nie wyróżnia się niczym.


http://i48.tinypic.com/ay9dnk.jpg
Imię: Kiyoko
Płeć: Kobieta
Rasa:Leśny Elf
Przydomek:Zamyślona
Ranga:Esterliar
Wiek: 18
Bóstwo: Hanali Celanil
Towarzyszka: Autres



Opis Wyglądu: Złociste włosy sięgające za ramiona. Charakteryzuje mnie obcisła bluzka z krótkimi rękawami pokazująca moją figurę od pasa w górę. Spodnie są przewiewne i łatwo się w nich poruszać. Całość jest pod jasno niebieskim płaszczem. Dzięki temu płaszczowi trudno stwierdzić o mojej sile i innych rzeczach.

Opis Charakteru: Choć wyglądam na poważną lubię się pośmiać czy pożartować. Zazwyczaj pomagam innym jak tylko mogę. Jestem nie przewidywalna a mój charakter jest zmienny, trudno rozgryźć o czym myślę. Przeważnie jestem ruchliwą osobą lecz zdarzają się chwilę kiedy naprawdę nic mi się nie che

Status Społeczny: 7 (Neutralny)
Życiowy Cel: Połączyć obie skłócone rasy w jedną.

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 1120

Siła: 18
Zwinność: 13
Zręczność: 5
Inteligencja: 12
Wytrzymałość: 12



Magia:
Żywioł magii: Powietrze

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#2 2010-01-28 21:58:56

Kiyoko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-26
Posty: 106

Re: Domek Kiyoko ^.^

Po rozwiązaniu kłopotu z misją dla tajemniczego elfa przyszłam do domu na mały odpoczynek. Przygotowałam sobie coś do jedzenia. Po czym usiadłam do biurka i zaczęłam pisać coś na zwojach. Po tym odpoczynku wyszłam na miasto się odprężyć...


http://i48.tinypic.com/ay9dnk.jpg
Imię: Kiyoko
Płeć: Kobieta
Rasa:Leśny Elf
Przydomek:Zamyślona
Ranga:Esterliar
Wiek: 18
Bóstwo: Hanali Celanil
Towarzyszka: Autres



Opis Wyglądu: Złociste włosy sięgające za ramiona. Charakteryzuje mnie obcisła bluzka z krótkimi rękawami pokazująca moją figurę od pasa w górę. Spodnie są przewiewne i łatwo się w nich poruszać. Całość jest pod jasno niebieskim płaszczem. Dzięki temu płaszczowi trudno stwierdzić o mojej sile i innych rzeczach.

Opis Charakteru: Choć wyglądam na poważną lubię się pośmiać czy pożartować. Zazwyczaj pomagam innym jak tylko mogę. Jestem nie przewidywalna a mój charakter jest zmienny, trudno rozgryźć o czym myślę. Przeważnie jestem ruchliwą osobą lecz zdarzają się chwilę kiedy naprawdę nic mi się nie che

Status Społeczny: 7 (Neutralny)
Życiowy Cel: Połączyć obie skłócone rasy w jedną.

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 1120

Siła: 18
Zwinność: 13
Zręczność: 5
Inteligencja: 12
Wytrzymałość: 12



Magia:
Żywioł magii: Powietrze

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#3 2010-01-30 22:24:31

Kiyoko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-26
Posty: 106

Re: Domek Kiyoko ^.^

Po cięzkiej misji wróciłam zmęczona lecz z nowym towarzyszem.... Postawiłam jej miskę obok stołu, tak aby mogła sobie coś zjeść. Na początku nie chciała lecz ją przekonałam. Jadła sobie ochoczo a ja w tym samym czasie goiłam swoje rany. Po czym poszłam się przespać na 3H.....


http://i48.tinypic.com/ay9dnk.jpg
Imię: Kiyoko
Płeć: Kobieta
Rasa:Leśny Elf
Przydomek:Zamyślona
Ranga:Esterliar
Wiek: 18
Bóstwo: Hanali Celanil
Towarzyszka: Autres



Opis Wyglądu: Złociste włosy sięgające za ramiona. Charakteryzuje mnie obcisła bluzka z krótkimi rękawami pokazująca moją figurę od pasa w górę. Spodnie są przewiewne i łatwo się w nich poruszać. Całość jest pod jasno niebieskim płaszczem. Dzięki temu płaszczowi trudno stwierdzić o mojej sile i innych rzeczach.

Opis Charakteru: Choć wyglądam na poważną lubię się pośmiać czy pożartować. Zazwyczaj pomagam innym jak tylko mogę. Jestem nie przewidywalna a mój charakter jest zmienny, trudno rozgryźć o czym myślę. Przeważnie jestem ruchliwą osobą lecz zdarzają się chwilę kiedy naprawdę nic mi się nie che

Status Społeczny: 7 (Neutralny)
Życiowy Cel: Połączyć obie skłócone rasy w jedną.

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 1120

Siła: 18
Zwinność: 13
Zręczność: 5
Inteligencja: 12
Wytrzymałość: 12



Magia:
Żywioł magii: Powietrze

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl