Forestwars

Ogłoszenie

Poradnik nowego użytkownika

1. Czytamy regulamin.

Jest to najważniejszy zbiór reguł i zasad panujących na forum. Każdy ma obowiązek się z nim zapoznać i GO PRZESTRZEGAĆ!

2. Czytamy informacje.

Informacje na temat fabuły forum i wszystkich zagadnień gry są równie ważne jak regulamin forum. Bez nich ani rusz.

3. Rejestrujemy się.

Zakładamy swoje konto. Nick musi brzmieć klimatycznie, zaczynać się od wielkiej litery i nie może zawierać cyfr.

4. Zakładamy Kartę Postaci.

W KP zawarte są wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące naszej postaci. Trzeba uzupełniać ją w miarę postępów i rozwoju.

5. Potwierdzamy zaznajomienie się z regulaminem w TYM temacie .

6. Czekamy na akceptację KP.

7. Udajemy się do koszar swojej frakcji i tam rozpoczynamy fabularną naukę.

Tu zaczyna się prawdziwa rozgrywka. Mentor nauczy nas podstawowych umiejętności, potrzebnych w dalszej grze.


Ósmy i najważniejszy punkt: Dobrze się bawimy!


AKTUALNOŚCI FABULARNE:



Frakcja leśnych została osierocona. Ciało, zamordowanej przez jeden z mrocznych klanów, Maiev wciąż nie zostało pochowane. Chyba wypadałoby się tym zająć i obrać nowego władcę.



Check THAT

#1 2010-02-04 14:04:51

 Lesha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-03
Posty: 44
Rasa: Elf leśny
Ranga: Asabi
Bóstwo: Hanali Celani
Status społeczny: (Neutralny)
Leśne ogniki: 250

Chata Leshy

Chata Leshy znajdowała się na obrzeżach pięknego elfickiego miasta. Obok niej rósł wielki dąb osłaniający posiadłość od wiatru. Budynek był bardzo stary ,lecz mimo  wieku zachwycał swoim wyglądem. Wykonany był z drzewa palisandrowego. Na fasadzie znajdował się wiele detali i zdobień. Nad wejściem wyrzeźbione był sceny z walk i polowań. Solidnie zbudowane drzwi był okute żelazem, które jaśniało pod wpływem promieni słońca. Wnętrze domu nie było wielkie składało się z dwóch pokoi i kuchni. Pomieszczenia było skromne i dość puste. W sypiali na podłodze znajdował się nie za duży siennik obok niego stała mała komoda na ubrania. Ściany były puste ,w pokoiku znajdowało się jedno okno wychodzące na polany. Na środku kuchni stał nie wielki stolik a na nim wiele glinianych naczyń i flakonów, przy suficie zawieszony był pęczek przeróżnych ziół i przypraw. Na półeczce stał słój wypełniony miodem i miska z jagodami. W pokoju dziennym ściany  były pobielane ,a nad ławą wisiał trzy obrazy. Na  biureczku pod oknem leżały pozwijane pergaminy. Pomieszczenie oświetlała niewielka oliwna lampka zawieszona przy suficie.

Ostatnio edytowany przez Lesha (2010-02-04 14:09:19)


Imię: Lesha
Przydomek:
Rasa: Leśny elf
Ród:
Ranga: Asabi
Płeć: Kobieta
Wiek: 15
Bóstwo: Hanali Celani
Opis Wyglądu: Długie jasne blond włosy ,tak jasne,że niemal białe sięgające pasa. Delikatna blada prawie przejrzysta skóra. Wielkie lśniące oczy koloru nieba. Smukła sylwetka. Szpiczaste uszy. Strój przewiewny i w odcieniu skóry wykonany z płynnej tkaniny ,delikatnie osłaniający całą  postać.                                                                                                                                                         
Opis Charakteru: Dość tajemnicza i kapryśna. Lubi tańczyć ucztować i śpiewać. W wolnym czasie maluje. Uwielbia spacery po lesie odkrywając zakątki do których jeszcze nikt nie dotarł. Wyróżnia się dziwnym zachowaniem i chęcią poznawania świata. Zdarza jej się myśleć kreatywnie.

Status Społeczny: 2
Życiowy Cel: Chcę zmienić świat tak ,aby znowu zapanowało dobro.

Ekwipunek:  15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ognik: 440

Siła: 6
Zwinność: 8
Zręczność: 5

Inteligencja: 6
Wytrzymałość: 10

Magia:
Żywioł magii:Powietrze

Walki:  Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#2 2010-02-13 23:23:14

 Lesha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-03
Posty: 44
Rasa: Elf leśny
Ranga: Asabi
Bóstwo: Hanali Celani
Status społeczny: (Neutralny)
Leśne ogniki: 250

Re: Chata Leshy

Po ukończeniu misji społecznej udałam na odpoczynek do mojego domku. Gdy tylko weszłam do pokoju rzuciłam się na na siennik i usnęłam. Jak się obudziłam zjadłam i znowu poszłam spać... 22:54-23:24


Imię: Lesha
Przydomek:
Rasa: Leśny elf
Ród:
Ranga: Asabi
Płeć: Kobieta
Wiek: 15
Bóstwo: Hanali Celani
Opis Wyglądu: Długie jasne blond włosy ,tak jasne,że niemal białe sięgające pasa. Delikatna blada prawie przejrzysta skóra. Wielkie lśniące oczy koloru nieba. Smukła sylwetka. Szpiczaste uszy. Strój przewiewny i w odcieniu skóry wykonany z płynnej tkaniny ,delikatnie osłaniający całą  postać.                                                                                                                                                         
Opis Charakteru: Dość tajemnicza i kapryśna. Lubi tańczyć ucztować i śpiewać. W wolnym czasie maluje. Uwielbia spacery po lesie odkrywając zakątki do których jeszcze nikt nie dotarł. Wyróżnia się dziwnym zachowaniem i chęcią poznawania świata. Zdarza jej się myśleć kreatywnie.

Status Społeczny: 2
Życiowy Cel: Chcę zmienić świat tak ,aby znowu zapanowało dobro.

Ekwipunek:  15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ognik: 440

Siła: 6
Zwinność: 8
Zręczność: 5

Inteligencja: 6
Wytrzymałość: 10

Magia:
Żywioł magii:Powietrze

Walki:  Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl