Forestwars

Ogłoszenie

Poradnik nowego użytkownika

1. Czytamy regulamin.

Jest to najważniejszy zbiór reguł i zasad panujących na forum. Każdy ma obowiązek się z nim zapoznać i GO PRZESTRZEGAĆ!

2. Czytamy informacje.

Informacje na temat fabuły forum i wszystkich zagadnień gry są równie ważne jak regulamin forum. Bez nich ani rusz.

3. Rejestrujemy się.

Zakładamy swoje konto. Nick musi brzmieć klimatycznie, zaczynać się od wielkiej litery i nie może zawierać cyfr.

4. Zakładamy Kartę Postaci.

W KP zawarte są wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące naszej postaci. Trzeba uzupełniać ją w miarę postępów i rozwoju.

5. Potwierdzamy zaznajomienie się z regulaminem w TYM temacie .

6. Czekamy na akceptację KP.

7. Udajemy się do koszar swojej frakcji i tam rozpoczynamy fabularną naukę.

Tu zaczyna się prawdziwa rozgrywka. Mentor nauczy nas podstawowych umiejętności, potrzebnych w dalszej grze.


Ósmy i najważniejszy punkt: Dobrze się bawimy!


AKTUALNOŚCI FABULARNE:



Frakcja leśnych została osierocona. Ciało, zamordowanej przez jeden z mrocznych klanów, Maiev wciąż nie zostało pochowane. Chyba wypadałoby się tym zająć i obrać nowego władcę.



Check THAT

#1 2009-11-29 19:16:36

Cintre

http://img339.imageshack.us/img339/8956/muyzuy.png

Skąd: las
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 1055
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Status społeczny: Współdziałający

Zapisy

"Gdzieś na obrzeżach lasu, tam gdzie niebo spotyka się z ziemią, leży ogromna polana. Ze wszystkich stron otaczają ją potężne, wiekowe drzewa, które pilnują jej niczym rodzice swego dziecka. Gałęzie odbijają się w błękitnej tafli znajdującego się obok jeziora, a za polaną stoi niewysoki budynek, który powierzchnią mógłby konkurować z pałacem. W jego wnętrzu każdy elf rodzi się na nowo" - rodzice opowiadali ci tą bajkę, gdy byłeś jeszcze mały, a ty nigdy nie chciałeś w nią uwierzyć.
Dzisiaj musisz przyznać, że nie wszystkie dobranocki to bzdury.

Przechodzisz przez portal utworzony z gałęzi dwóch, pochylonych do środka polany, drzew i niepewnym krokiem przemierzasz to wielkie pole zieleni. Tarcze strzelnicze poprzyczepiane do konarów przypominają ci, po co tu przybyłeś.

Witamy w Koszarach!

To tutaj młode Leśne Elfy rodzą się na nowo. Uczą się walczyć, udzielać pierwszej pomocy i zyskują obycie w posługiwaniu się niemal każdego rodzaju bronią. Zdobywają podstawowe umiejętności, które mają im pomóc w przetrwaniu. Koszary to pierwsza szkoła życia.
Część zajęć odbywa się na tej oto polanie, niektóre jednak mają miejsce w znajdującym się na jej krańcu budynku. W salach lekcyjnych, starannie poukładane, leżą wszelkie potrzebne na zajęciach sprzęty.
Duży, jasny hall stanowi z kolei idealne miejsce do odpoczynku w czasie męczącego treningu.

Chcąc rozpocząć naukę w Koszarach należy dostarczyć zgłoszenie do gabinetu dyrektora, który znajduje się po prawej stronie od wejścia i poczekać na rozpatrzenie naszego wniosku.

ŻEBY WPISAĆ SIĘ NA LISTĘ NALEŻY:



- Zrobić to w tym właśnie temacie. Posty mają składać się z PRZYNAJMNIEJ  4 zdań złożonych.


- Upewnić się, że posiadamy ZAAKCEPTOWANĄ kartę postaci.




Uwaga! O liczebności klas decyduje mentor.

Ostatnio edytowany przez Cintre (2009-12-07 22:12:06)


Imię: Cintre
Przydomek: Ethelien
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Płeć: kobieta
Wiek: 51
Bóstwo: nie czci bogów, wierzy w ideały.
Zwierzęcy towarzysz: Celeb
Opis Wyglądu: Wyjątkowo jasna cera, spiczaste uszy - jak każdy przedstawiciel jej rasy. Jej długie, mocno wycieniowane, brązowe włosy, które czasami lekko się kręcą, opadają delikatnie za łopatki. Duże, ciekawe świata, zielone oczy, w zależności od humoru, zmieniają odcień z naturalnego na niemal czarny lub na prawie biały. Jest szczupła i wysoka - natura obdarzyła ją wręcz idealnymi kształtami.
Opis Charakteru: Skryta i tajemnicza. Nieodgadniona. Można by powiedzieć, że jest spontaniczna, ale to zbyt małe słowo by określić jej... szaleństwo. Kiedyś mawiano, że jest trudna, dziś jest po prostu uparta i niezwykle inteligentna. Indywidualistka obdarzona ponadprzeciętną dawką kreatywności. Marzycielka i idealistka, która nierzadko bywa zimna jak lód i sarkastyczna.
Zakochana w muzyce i sztuce, zasnuta mgłą. Wbrew wszelkim prawom, lubuje się w naturze i jej dziełach. Kocha noc. Pełni funkcje zwiadowcy i mieszka w lesie. Chyba nie potrafiłaby mieszkać pod ziemią...

Status Społeczny: 68
Życiowy Cel: everything she wants is a mystery
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, 2 sztylety, lekki pancerz, półtorak, kawałek zielonego grzyba, 2 i pół tabliczki czekolady, 2 duże chleby, 4 piersi kurczaka, duża torebka przypraw, 2 małe kawałki wieprzowiny
Leśne ogniki: 2475

Siła: 10
Zwinność: 21
Zręczność: 18
Inteligencja: 20
Wytrzymałość: 13


Magia:
Powietrze:
Podmuch, Powietrzne cięcie, Powietrzny świder, Wietrzny chód, Podmuch dymu, Wzmocnienie broni, Wicher, Mały huragan, Wietrzna ochrona, Bańka powietrzna

Ciemność:
Tchnienie śmierci, Mroczne duchy, Macki, Ukrycie Cienia, Szał Mroku, Mroczne Igły, Trupia Ciemność, Mroczne pięści, Marsz mroku, Wieczne zaciemnienie

Akrobatyka:
Koci Unik, Pajęczy Chód, Odskok, Wybicie, Wyskok, Chód pancernika, Furia

Pułapki:
Błysk, Wybuch, Szlak igieł, Trująca chmura, Mgła, Mrok, Zwierzęca Wrogość

Żywioł magii: Powietrze
Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
Służba społeczności: 1
Szpiegowskie: 1
Sabotażowe: 1
Dywersyjne: 1



PW to podstawowy środek komunikacji. gryzę tylko czasami

Offline

 

#2 2009-12-04 13:38:39

Inel

Użytkownik

9746581
Call me!
Zarejestrowany: 2009-12-03
Posty: 90

Re: Zapisy

Och, cóż za urocze miejscie - Stwierdziłam w myślach, rozglądając się nerwowo, jednak i z podziwem, każde miejsce było dla mnie urocze, cudowne i niespotykane, gdyż każde miało w sobie coś, czemu zdolna byłabym poświęcić mnóstwo uwagi. Nigdy wcześniej tu nie byłam. Dokładnie wiedziałam co robić. Spokojnym krokiem, skręcam w prawo, wprost do gabinetu dyrektora i być może, już bez cienia opanowania, bo cały spokój wyleciał ze mnie w jednej chwili, jakby za odjęciem magicznej ręki, wpisuję się na listę. Czekam na rozpatrzenie mojego wniosku.


Imię: Inel
Przydomek: Brak
Rasa: Leśny elf
Ranga: Asabi
Płeć: Kobieta
Wiek: 21
Bóstwo: Hanali Celanil
Opis Wyglądu: Blada cera, bardzo jasne, idealnie proste, wręcz białe włosy, które zawsze swobodnie opadają dziewczynie na łopatki. Bladoróżane usta, których kąciki zwykle wygięte są ku górze, tworząc przyjazny uśmiech . Jej oczy są niebieskie i przejrzyste. Średnio wysoka.
Opis Charakteru: Bardzo zmienna. Raz cicha i rozważna, innym razem rozstrzepana i hałaśliwa, zwykle narzeka na przemęczenie, zbyt dużo pracy i rozmaite bóle, które tak w rzeczywistości, są tylko urojeniem w jej głowie. Typowa perfekcjonistka i idealistka, martwi się o wszystkich, tylko nie o siebie. Wrażliwa posiadaczka niezwykle miękkiego serca. Nazbyt ufna, wręcz naiwna..
Status Społeczny: 3.
Życiowy Cel: Poszukiwany.
Ekwipunek: Łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki: 350
Żywioł magii: Woda.

Magia:
Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
Służba społeczności: 1

Offline

 

#3 2009-12-04 21:57:35

Sayona

Użytkownik

326102
Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2009-12-02
Posty: 33
Rasa: Leśny elf
Ranga: Esterliar
Bóstwo: Hanali Celanil
Status społeczny: 29
Leśne ogniki: 1360

Re: Zapisy

Przeszłam przez portal rozglądając się wokół. Uśmiechnęłam się lekko czując roztaczaną wokół atmosferę.
Przechodząc kolejne korytarze oglądam z zainteresowaniem porozwieszane tarcze.
Po chwili jestem już u celu - lista przyszłych uczniów znajduje się przed moimi oczyma. Kilkoma ruchami zapisuję swoje imię na niej. Ponownie uśmiechnęłam się i czekam na odpowiedź dotyczącą mentorów.


Imię: Sayona
Przydomek: -
Rasa: Leśny elf
Ranga: Esterliar
Płeć: kobieta
Wiek: 50
Bóstwo: Hanali Celanil

Opis Wyglądu: długie włosy koloru zboża opadające na plecy, oczy o kształcie migdałów koloru jaśniejącej w słońcu trawy. Niezbyt wysoka, szczupła, stawiająca szybkie, lecz taneczne kroki.
Opis Charakteru: wesoła i pogodna, kochająca muzykę i grę na flecie, z chęcią spieszy innym na pomoc. Roześmiana z pozytywnym nastawianiem w stosunku do każdego nowego dnia.

Status Społeczny: 29
Życiowy Cel: poznanie i opanowanie jak największej ilości zaklęć.

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki: 1360

Magia:
Żywioł magii: powietrze

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania: Służba społeczności - 2

Offline

 

#4 2009-12-05 11:17:56

Elian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 47

Re: Zapisy

Wchodząc do koszar przebiegł mnie dreszcz... Nie wiem co mnie tu czeka. Po za tym nie cierpię walki wręcz pomyślałem...
Mimo to podchodzę do listy gdzie mam złożyć swój podpis. Zapisuję swoje imię i czekam na przydział mentora.


Imię: Elian
Przydomek: Wędrowiec
Rasa: Leśny Elf
Ranga: Asabi
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
Bóstwo: Corellon Larethian

Opis Wyglądu: Elian to elf o długich białych włosach. Często wiąże je na karku. Jest bardzo wysoki jak na elfa. Jego oczy są koloru białego. Wzorkiem błądzi gdzieś w oddali zawsze. Chociaż jest bardzo młody jak na elfa, to jego ramiona są mocno umięśnione.Podróżując podpiera się często kijami znalezionymi w lesie. Gdy się rozzłości, jego oczy zaczynają przybierać koloru czerwonego.
Opis Charakteru: Zmienny, często sam nie wie czego chce. Uwielbia zmieniać miejsce pobytu. W sporach stara się zachować spokój, chociaż zdarza mu się bagatelizować pewne sprawy. W gniew wpada niezwykle rzadko (robi to tylko w naprawdę krytycznych sytuacjach)

Status Społeczny: 0 (Neutralny)
Życiowy Cel: Poznać całą magię

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 250

Magia:
Żywioł magii: Powietrze

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#5 2009-12-05 13:56:55

Errgran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-02
Posty: 2

Re: Zapisy

Kiedy przybyłem do koszar nikogo tu jeszcze nie było. Rozejrzałem się i szybko znalazłem listę w którą szybko się wpisałem. Odłożyłem kartkę i wyszedłem z koszar w kierunku domu.
Będzie ciekawie


Imię: Errgran
Przydomek: Brak
Rasa: Lesny Elf
Ranga: Asabi
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 94 lat
Bóstwo: Solonor Thelandir

Opis Wyglądu: Jego błękitne oczy i długie blond włosy uwiodły już niejedną damę, przez co miewa wiele problemów. Jest wysoki, szczupły i wyjątkowo mizerny co nadrabia swoją kocią zwinnością.
Opis Charakteru: Jest on wyjątkowo miłym i pomocnym stworzeniem. Przyjaciel zwierząt - nie potrafiłby skrzywdzić tych stworzeń,a co za tym idzie - wegetarianin. Towarzyska postać ubóstwiająca wino wytrawne.

Status Społeczny: 0 (Neutralny)
Życiowy Cel:

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 250

Magia:
Żywioł magii: Powietrze

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#6 2009-12-05 19:15:21

Hiraki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 2

Re: Zapisy

Co za magiczne miejsce - Postanowilam w myślach, ze wejde na te droge. Bylam juz w wielu miejscach ale nigdy nie widzialam tak pieknego i dla tego chce tu dolaczyc i zostac.  Szybkim krokiem skrecam w kierunku odpowiedzi czy moge zagrzac tu miejsca? Jestem mloda elfka ktora poszukuje milosci ale takze przygod i nauk magii ktorych moge sie nauczyc tutaj. Wiec pozostaje mi tylko czekac na dobra wole glowy tej frakcji...


Imie: Hiraki
Przydomek: Lesna dama
Rasa: Lesny Elf
Ranga: Asabi
Płeć: Kobieta
Wiek: 18
Bóstwo: Corellon Larethian

Opis Wygladu: Bardzo jasna i delikatna skora, dlugie jasne wlosy. Oczy pelne nadzieji koloru zlotego pokazuja delikatnosc i jednoczesnie sile. Szczupla, zgrabna, sredniego wzrostu mloda elfka.

Opis Charakteru: Spokojna oraz spontaniczna. Lubi przebywac blisko wody, kocha sztuke dlatego tez czesto maluje rozne obrazy. Mieszka w lesie z innymi elfami. Poszukuje swojej drugiej polowki.

Status spoleczny: 0 (Neutralny)
Życiowy Cel: Poszukuje prawdziwej milosci...
Ekwipunek:
Leśne ogniki:
Magia:

Żywioł magii:
Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#7 2009-12-08 20:09:36

Sesio

http://img693.imageshack.us/img693/1958/agrest.jpg

8165751
Zarejestrowany: 2009-12-08
Posty: 957
Rasa: Leśny Elf
Ranga: Malagrim
Bóstwo: Hanali Celanil
Status społeczny: Neutralny
Leśne ogniki: 850

Re: Zapisy

Rozglądnął się , ale tylko po to żeby znać rozmieszczenie pomieszczeń. Nie interesowały go cuda natury, pragnął jedynie nauczyć się władać mieczem dwuręcznym. Szybko, niedbale napisał zgłoszenie. Zaniósł je do gabinetu dyrektora.Czy powinienem coś odczuwać?strach?zdenerwowanie?? Zamyślił się ,bo nic nie czuł. Zaraz porzucił te rozważania ,bo nie lubił myśleć.


http://img23.imageshack.us/img23/5682/ichigoy.jpg


Imię : Sesio
Przydomek : Doven/leniwy
Rasa : Leśny Elf
Ranga : Malagrim
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 25
Bóstwo : Hanali Celanil
Towarzyszka : Aurora

Opis Wyglądu : Czarne włosy sięgające ramion i niebieski poszarpany płaszcz z kapturem, charakteryzujący Sesio. Całkowicie białe oczy, prawie nieruchome. Może się zdawać, że jest ślepy, jednak ma doskonały wzrok. Wysoki, szybki, mięśnie wyćwiczone na wielu bitwach.

Opis Charakteru : Lubi się śmiać i robić żarty. Jest bardzo leniwy i zawsze stara się nie zmęczyć, jednak gdy trzeba jest gotowy do walki. Niesamowity refleks i bystry umysł. Wulgarny i często sprawia wrażenie elfa, któremu wszystko jest obojętne. Bardzo nieprzewidywalny.

Status Społeczny : 26
Życiowy Cel : Zarobić, ale się nie narobić

Ekwipunek : łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz, zardzewiały sztylet, 3 paczki gumy,Jendoręczne miecze Podwojenia,kupon,
Leśne ogniki (waluta) :3875

Siła: 25
Zwinność: 20
Zręczność: 5
Inteligencja: 20
Wytrzymałość: 12


Magia:
Powietrze
: Powietrzne Cięcie(I), Wietrzna Ochrona(II), Podmuch dymu(II), Wietrzny chód(II)
Zaklęcia Aurory: Połączenie umysłów, Dzikie Wyolbrzymienie
Zaklęcia lecznicze: Znieczulenie(II)
Leśna Magia: Roślinna pułapka(II)
Magia łucznicza: Kierowany pocisk(II)


Walki : Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0

Zadania :
służba społeczności-2
szpiegostwo-3
sabotaż-1

Offline

 

#8 2009-12-11 18:22:30

Dante

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-10
Posty: 4

Re: Zapisy

Przechodząc przez portal ujrzałem śliczną jakby bajkową polane . Szybko biegłem , żeby zdążyć się zapisać wiedziałem gdzie iść . Wpadłem do pokoiku i rozglądając się zauważyłem listę na którą szybko się wpisałem i wybiegłem krzycząc:
- Zdążyłem się zapisać!- W podskokach ruszyłem w stronę domu.


Imię: Dante
              Przydomek: (BRAK)
              Rasa: Leśny elf
              Ranga: asabi
              Płeć: Mężczyzna
              Wiek: 30 lat
              Bóstwo: Corellon Larethian

              Opis Wyglądu: Wysoki blond elf ma czarne oczy i zieloną koszule. Srebrny łańcuszek zwisa z jego szyi. Spodnie są koloru ciemnej zieleni. Są one krótkie z podwiniętymi nogawkami. Buty brązowe zawinięte w kółko na końcu.
              Opis Charakteru: Wesoły  zwinny i ciekawy świata . Nie lubi gdy ktoś się śmieje z jego przyjaciół. Lubi przebywać z innymi. Zawsze chętny do zabawy i śledzenia innych. Nie lubi mrocznych elfów.

              Status Społeczny: 0 (Neutralny)
              Życiowy Cel: Stoczyć pojedynek z mrocznym elfem.

              Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
              Leśne ogniki (waluta): 250

              Magia:
              Żywioł magii: woda

              Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
              Zadania:

Offline

 

#9 2009-12-13 19:23:24

 Aron

Użytkownik

4349735
Call me!
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 27
Rasa: Łeśny Elf
Ranga: Asabi
Bóstwo: Solonor Thelandir

Re: Zapisy

- To tutaj. Mam nadzieję synu ,że się dobrze spiszesz. Nie przynieś mi wstydu. Słuchaj uważnie co mówi mentor i wyciągaj z jego słów jak najwięcej wniosków.
- Dobrze ojcze. Postaram się ciebie nie zawieść.
- Wiem ,że sobie poradzisz. A zatem idź Aronie.
- Żegnaj ojcze. Zobaczymy się kiedy skończę swą naukę.


Po tych słowach uściskałem ojca i skierowałem się w stronę portalu. Bez wahania przeszedłem przez niego i po chwili znalazłem się w innym miejscu. Było niezwykle cudowne. Wg. wskazówek ojca musiałem skierować się do gabinetu dyrektora ,który znajdował się zaraz po prawej stronie od wejścia. Już bardziej niepewnym krokiem szedłem do budynku w samym centrum. Jego ogrom i piękno ciągle mnie przytłaczały. W końcu znalazłem się przed drzwiami.

- Uff to tutaj... no to pora rozpocząć nową przygodę - odepchnąłem dębowe drzwi i znalazłem się w środku. Tu też było równie pięknie jak na zewnątrz. Nie miałem jednak czasu przyglądać się dłużej tym wspaniałościom i ruszyłem w stronę gabinetu. Lekko zapukałem i wszedłem
- Witam. Mam na imię Aron, jestem z klanu Niedźwiedzia. Chciałbym podjąć nauki w tajnikach elfickich mocy.- Po czym podałem dyrektorowi moje podanie i żegnając się wyszedłem czekać na akceptację


http://img197.imageshack.us/img197/6261/elvenuser.png
http://img519.imageshack.us/img519/2225/winduser.png

Imię : Aron
Przydomek : Niedźwiedzia Pięść/ Morcoë Paur
Rasa : Leśny Elf
Ranga : Asabi
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 20
Bóstwo : Solonor Thelandir

Opis Wyglądu: Oczy szarego koloru, a jego wzrok potrafi zamrozić krew w żyłach. Mimo to ,kiedy tylko chce potrafi zrobić bardzo przyjazny wyraz twarzy. Jak większość z jego rasy, ma złoty kolor skóry i piękne, jasne,średniej długości włosy i to jedyne podobieństwo do nich. Od swoich braci różni się niskim wzrostem, masywną budową ciała i wyraźnych rysach twarzy. Na prawej piersi posiada znamię przypominające łapę niedźwiedzia. Siłą potrafi dorównać niejednemu dorosłemu.
Opis Charakteru: Aron uwielbia przebywać w czyimś towarzystwie i słuchać innych elfów. Nie jest typem samotnika , choć swym spojrzeniem potrafi przyprawić zmrozić. Mimo tej małej wady i tak ma szerokie grono przyjaciół. Zawsze stara się każdemu pomóc jak nie radą to siła. Jedną z jego ulubionych czynności jest obserwowanie niedźwiedzi. Stara się być taki sam jak ich samice - opiekuńczy.

Status Społeczny : 0 (Neutralny)
Życiowy Cel : Nieść pomoc tym ,którzy jej potrzebują oraz walczyć o to , za co warto się poświęcić.

Ekwipunek : łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta) : 250

Magia :
Żywioł magii : Powietrze

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#10 2009-12-14 18:55:04

Valiel

Gość specjalny

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 29
Rasa: Leśny Elf
Ranga: Asabi
Bóstwo: Hanali Celanil
Status społeczny: Neutralny
Leśne ogniki: 250

Re: Zapisy

Szybkim krokiem przeszłam przez portal. Ufff, teraz tylko się wpisać. Niepewnym krokiem ruszyłam przed siebie, poddenerwowanie zdradzałam tylko zaciśniętymi dłońmi. Każda sekunda mijała dwukrotnie dłużej niż poprzednia, aż wkońcu, gdy już wydawało się to niemożliwe... odetchnęłam z ulgą widząc listę, przebiegłam kawałek drogi dzielący mnie z kartką. Złapałam za długopis i pewnym ruchem podpisałam dokument. Wyszłam równie cicho jak weszłam.

Ostatnio edytowany przez Valiel (2009-12-14 18:55:57)

Offline

 

#11 2009-12-15 16:23:35

Max

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 7

Re: Zapisy

Spokojnie przechodzę przez portal. - Hmm.. niezłe miejsce.Osoba zaczyna szybko biec (wie gdzie biec, w jakie miejsce). Następnie podekscytowany podchodzi do listy zapisów. Czyta wszystkich osób zapisanych następnie. - Hmm.. no to się zapisujemy.Osoba ochoczo się zapisała, oraz czeka na jego potwierdzenie.


Imię: Max
Przydomek: -
Rasa: Leśny Elf
Ranga: Asabi
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18 lat
Bóstwo: Corellon Larethian

Opis Wyglądu: Jest to Leśny Elf o niewielkim wzroście. Ciemne włosy, Niebieskie oczy, Czarna płachta z Czerwonymi Chmurkami. (Od dołu do góry). Ciemna skóra (dosyć opalona).

Opis Charakteru: Skromny , Elf o dużej chęci walki, zdeterminowany, Czasami miły dla innych Elfów, Kieruję się obietnicami oraz Celami, nie poddaje się w walce walczy do końca .

Status Społeczny: 0 (Neutralny)
Życiowy Cel:

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 250

Magia:
Żywioł magii: Ogień

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#12 2009-12-15 17:02:51

Aerandir

http://img109.imageshack.us/img109/2851/sygnas.png

Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 146
Rasa: Leśny elf
Ranga: Esterliar/Misjodawca
Status społeczny: 61
Leśne ogniki: 30

Re: Zapisy

Elf przeszedł przez portal i strzepał nieistniejący kurz z ubrania. Jeżeli ma stać się kowalem swego losu i kowalem dosłownie, trzeba nauczyć się machać młotem. I to sporym najlepiej. Jak do tego jeszcze się douczy rozgrzewania metali we własnym zakresie, to już będzie bosko. Aerandir uśmiechnął się lekko i omiótł wzrokiem otoczenie.
- Hym! Ładnie tu! - powiedział do siebie.
Dziarskim krokiem skierował się tam, gdzie należało złożyć podpis. Kiedy dotarł gdzie trzeba, uczynił to zamaszystym ruchem. Zadowolony odszedł na kilka kroków i jął obserwować otoczenie. Miłe otoczenie i perspektywa nowych wrażeń napełniała go nie lada optymizmem.


Imię: Aerandir.                    Przydomek: Młotodzierżca.                    Rasa: Leśny Elf.
Ranga: Esterliar/Misjodawca.                    Płeć: Mężczyzna.                    Wiek: 23 lata.
Bóstwo: Brak. Wierzy w ich istnienie, ale nie wyznaje żadnego.
Opis Wyglądu: Niezbyt wysoki, ale nadrabia zaangażowaniem i pokaźnymi mięśniami. Kiedyś miał długie włosy, ale przeszkadzały mu i mocno je skrócił. Oczy ma zielone, ale tak ciemne, że na początku tego nie widać. Pod lewym okiem ma niewielką bliznę (wypadek przy pracy), na którą nakleił niewielki plaster w kształcie gwiazdy. Sprawia wrażenie istoty mocnej i pewnej siebie.
Opis Charakteru: Aerandir, jako że jego żywiołem jest ogień, jest istotą porywczą. Zdarza mu się najpierw coś zrobić, a dopiero potem to przemyśleć - efektem tego były już niezliczone, poniszczone sprzęty, w które chciał tchnąć nieco życia. Zawsze marzył by zostać inżynierem i do swego celu dąży z wielką nadzieją i uporem. Upór. Właśnie... Aerandir zwykł być uparty jak osioł. Opisując krótko: do kotła wrzuć dwa słoje uporu, kilka gram chaosu, szczyptę entropii, trochę bezmyślności, wiadro porywczości. Wszystko to mieszaj sypiąc co chwila odwagę, dobro i przyjaźń. Przypilnuj wywaru, aby nie wykipiał, a powstanie Aerandir.
Status Społeczny: Patrz na dodatkowe pola pod avaterem.
Życiowy Cel: Zająć się wyrobem broni i stworzyć najlepszą kuszę jaką widział świat.
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz, młot (przypięty do pasa), zapałki, gwóźdź, kupon do kuźni (na skrócenie czasu o połowę - za konkurs), Szerszeń (ciężka kusza), kołczan i 40 bełtów.
Leśne ogniki (waluta): Patrz na dodatkowe pola pod avaterem.
Magia Ognia: Ognisty podmuch, Ognista kula.
Magia Lecznicza: Zatrzymanie krwawienia.
Magia Łucznicza: Pajęcza strzała.
Leśna Magia: Drewniana broń, Drewniane pociski, Manipulacja.
Żywioł magii: Ogień.
Inne: Możliwość nauczenia się 3 zaklęć o jeden krąg wyżej, niż wynika to z rangi.

Siła - 14
Zwinność - 13
Zręczność - 12
Inteligencja - 7
Wytrzymałość - 14

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy  - 0
Zadania:
W służbie społeczności: 2

Offline

 

#13 2009-12-22 20:45:02

 Yukie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 21

Re: Zapisy

Przeszłam przez portal spokojnie, jakby nic się nie działo ale byłam zdenerwowana.
Pewnym krokiem szłam przed siebie mijając tarcze poprzyczepiane do konarów drzew.
Przyśpieszyłam kroku, i nagle znalazłam się w jakimś pomieszczeniu, szybko znalazłam kartkę,
wpisałam się na nią poczym wróciłam do domu.


Imię:  Yukie
Przydomek: -
Rasa: Leśny Elf
Ranga: Asabi
Płeć: Kobieta
Wiek: 16
Bóstwo: Corellon Larethian

Opis Wyglądu: jest dość szczupła, ma długie jasne lekko kręcone włosy i piękne ciemne oczy od których nie da się spuścić wzroku. Zawsze nosi jasne przewiewne ubrania, jej ulubionym zestawem jest sukienka biała z kolorowymi akcentami i białymi wysokimi butami.

Opis Charakteru: jest ona dość tajemnicza, ma bardzo barwne poczuciem humoru, które każdego może rozweselić. Jest miła, pogodna, bardzo lubi pomagać innym i jest dość wrażliwa. żadko się wścieka i obraża ale gdy to się stanie to obraża się na cały świat.

Status Społeczny: 0 (neutralny)
Życiowy Cel: chce spełnić wszystkie swoje marzenia

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta) : 250

Magia:
Żywioł Magii: Woda

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#14 2009-12-29 18:39:24

 Aron

Użytkownik

4349735
Call me!
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 27
Rasa: Łeśny Elf
Ranga: Asabi
Bóstwo: Solonor Thelandir

Re: Zapisy

-Mam nadzieję, że dobrze się spiszesz podczas szkolenia. Pamiętaj , nie zawiedź klanu. Jesteś ostatnim potomkiem z rdzenia naszej rodziny.
-Dobrze ojcze... przyłożę się do swojego szkolenia całym sercem.
-Świetnie. Jestem z ciebie dumny


Po słowach ojca uściskałem go mocno. Nie miałem jednak łez w oczach. Wiedziałem ,że muszę być twardy i nie pokazywać słabości. Od początku do końca. Następnie spojrzałem w stronę portalu. Był piękny, świecił przepięknym światłem. Powoli wyciągnąłem w jego stronę rękę i zacząłem się zbliżać w jego stronę. Nim się spostrzegłem byłem już po drugiej stronie. Zaraz zacząłem się rozglądać po nowym terenie. Moją uwagę przykuł wielki budynek. Z pewnością były to koszary. Nie zastanawiając się zbyt długo, poszedłem w ich kierunku, by po chwili przekroczyć próg gmachu. W środku było niezwykle pięknie. Nie byłem tam jednak po to ,żeby podziwiać. Spytałem pierwszą ,lepszą osobę ,gdzie mam się zgłosić ,aby rozpocząć naukę. Niezwykle piękna elfka zaprowadziła mnie do odpowiedniego gabinetu ,gdzie wypełniłem pewne papirusy z formularzami. Pozostało już tylko czekać na akceptację


http://img197.imageshack.us/img197/6261/elvenuser.png
http://img519.imageshack.us/img519/2225/winduser.png

Imię : Aron
Przydomek : Niedźwiedzia Pięść/ Morcoë Paur
Rasa : Leśny Elf
Ranga : Asabi
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 20
Bóstwo : Solonor Thelandir

Opis Wyglądu: Oczy szarego koloru, a jego wzrok potrafi zamrozić krew w żyłach. Mimo to ,kiedy tylko chce potrafi zrobić bardzo przyjazny wyraz twarzy. Jak większość z jego rasy, ma złoty kolor skóry i piękne, jasne,średniej długości włosy i to jedyne podobieństwo do nich. Od swoich braci różni się niskim wzrostem, masywną budową ciała i wyraźnych rysach twarzy. Na prawej piersi posiada znamię przypominające łapę niedźwiedzia. Siłą potrafi dorównać niejednemu dorosłemu.
Opis Charakteru: Aron uwielbia przebywać w czyimś towarzystwie i słuchać innych elfów. Nie jest typem samotnika , choć swym spojrzeniem potrafi przyprawić zmrozić. Mimo tej małej wady i tak ma szerokie grono przyjaciół. Zawsze stara się każdemu pomóc jak nie radą to siła. Jedną z jego ulubionych czynności jest obserwowanie niedźwiedzi. Stara się być taki sam jak ich samice - opiekuńczy.

Status Społeczny : 0 (Neutralny)
Życiowy Cel : Nieść pomoc tym ,którzy jej potrzebują oraz walczyć o to , za co warto się poświęcić.

Ekwipunek : łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta) : 250

Magia :
Żywioł magii : Powietrze

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#15 2010-01-01 15:08:54

 Magnolia

Użytkownik

Skąd: Poznań/Szczecin
Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 4

Re: Zapisy

Przeskoczyłam przez portal poprawiając tunikę ledwie widocznie wystającą pod pancerzem. Przerzuciłam włosy przez drugie ramię i zdecydowanym krokiem minęłam korytarz. Stanęłam przed drzwiami i pchnęłam je lekko łokciem, uchyliły się pozwalając wejść do środka. Na biurku czekała już na mnie kartka z długopisem. Dwoma sprawnymi ruchami złożyłam autograf i wyszłam, uważając by z nerwów nie potknąć się o własne nogi.


Imię: Magnolia
Przydomek: Strażniczka Nieumarłych
Rasa: Leśny elf
Ranga: Asabi
Płeć: Kobieta
Wiek: 16
Bóstwo: Solonor Thelandir

Opis Wyglądu: Wysoka elfka o oczach niebieskich jak morze. Wydatne rysy i wiecznie poważny wyraz twarzy dodają jej lat. Pełne, wyraziste, wyglądające na starannie umalowane usta. Długie płomiennorude włosy spięte klamrą z tyłu głowy. Zwykle zakłada granatowy płaszcz, który okrywa jej lekki pancerz - spod niego wystaje szmaragdowa tunika. Małe, skórzane buty sięgające do kolan. Bransolety, pierścionki i naszyjniki to nieodłączna część jej ubioru.

Opis Charakteru: Nieśmiała i małomówna, lojalna i naiwna - ale ona woli to nazywać dużą podatnością na sugestie. Jeśli masz zamiar ją lubić - to przez całą wieczność i jeszcze trochę. To samo tyczy się wrogów. Zwykle odrzuca od siebie możliwość związania się na całe życie, typowa samotniczka.

Status Społeczny: 0 (Neutralny)
Życiowy Cel: Nie ma

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki: 1000

Magia:
Żywioł magii: Ziemia

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl