Forestwars

Ogłoszenie

Poradnik nowego użytkownika

1. Czytamy regulamin.

Jest to najważniejszy zbiór reguł i zasad panujących na forum. Każdy ma obowiązek się z nim zapoznać i GO PRZESTRZEGAĆ!

2. Czytamy informacje.

Informacje na temat fabuły forum i wszystkich zagadnień gry są równie ważne jak regulamin forum. Bez nich ani rusz.

3. Rejestrujemy się.

Zakładamy swoje konto. Nick musi brzmieć klimatycznie, zaczynać się od wielkiej litery i nie może zawierać cyfr.

4. Zakładamy Kartę Postaci.

W KP zawarte są wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące naszej postaci. Trzeba uzupełniać ją w miarę postępów i rozwoju.

5. Potwierdzamy zaznajomienie się z regulaminem w TYM temacie .

6. Czekamy na akceptację KP.

7. Udajemy się do koszar swojej frakcji i tam rozpoczynamy fabularną naukę.

Tu zaczyna się prawdziwa rozgrywka. Mentor nauczy nas podstawowych umiejętności, potrzebnych w dalszej grze.


Ósmy i najważniejszy punkt: Dobrze się bawimy!


AKTUALNOŚCI FABULARNE:



Frakcja leśnych została osierocona. Ciało, zamordowanej przez jeden z mrocznych klanów, Maiev wciąż nie zostało pochowane. Chyba wypadałoby się tym zająć i obrać nowego władcę.



Check THAT

#1 2009-12-04 09:58:57

Alastor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 42
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Elendiar
Bóstwo: Anhur
Status społeczny: 0
Leśne ogniki: 250

Alastor

W tym miejscu znajduje się moja biografia, która zresztą jest całkiem poruszająca.

Narodziłem się 19 lat temu... wraz z moim bratem bliźniakiem. Przez 7 lat, wszyscy żyliśmy zgodnie wraz z matką - Anarielą oraz ojcem - Demerothem. Jednakże, nasza matka, gdy byliśmy w wieku 7 lat zachorowała i w skutek choroby odeszła z tego świata. Ojciec zajmował się nami jak tylko mógł, ale nie mógł się pozbierać po śmierci matki, tak jak my zresztą. Pewnego dnia ojciec został powołany do oddziałów wojsk elfickich, gdyż wówczas działo się wiele złego, bitwy oraz wojny pochłaniały coraz więcej elfickich istnień. Wojska przeciwnika miały znaczną przewagę liczebną i wojska, w których był między innymi nasz ojciec zostały zmuszone do odwrotu. Przeciwnik jednak nie pozwolił na ucieczkę, gonił ich aż do naszej wioski. Nasz ojciec skorzystał z chwili nieuwagi przeciwników i szybko zbiegł do naszej chaty, powiedział co się dzieje, a następnie użył na nas zaklęcia infiltracji, które sprawiło, że byliśmy niewidzialny dla elfów pochodzących z wrogiego królestwa. Ojciec wyraźnie nas przestrzegł, abyśmy pozostali w bezruchu i nie wydawali żadnych odgłosów. Chwile później do chaty wtargnęli najeźdźcy, nasz ojciec mimo bohaterskiej walki do samego końca został ostateczne ugodzony sztyletem i padł martwy na ziemię. Mojemu bratu wymsknęła się łza oraz cichutkie szlochanie, nie był wstanie powstrzymać swoich emocji. Leśne elfy dzięki swoim wyostrzonym zmysłom natychmiast to przyuważyli i usłyszeli, a następnie szybkim ruchem wykonali zamach w stronę, gdzie wykonywane były te gesty. Elfy dobrze wiedziały, że znamy zaklęcie infiltracji, więc byli bardzo czujni na tego typu odruchy. Mój brat został ugodzony tym samym sztyletem co ojciec... Nie wytrzymał. Po chwili wypowiedział cichutkim szeptem słowa... ,,bracie... pomścisz nas...'', a następnie padł martwy. Samemu chciałem wtedy płakać, ale zawsze miałem silniejszą wolę oraz psychikę od większości swoich rówieśników, więc zdołałem się powstrzymać. Od tamtego czasu żyję sam... w smutku i żalu, chociaż staram się to dobrze maskować. Wiele razy miałem skłonności samobójcze i nie wiele brakowało, a by te skłonności doszły do skutku, jednakże magiczna moc zawsze, w takich sytuacjach zsyłała widmo mojego brata i słyszałem te same słowa, jakie wypowiedział przed śmiercią. Nie byłem wstanie dokonać samobójstwa... Moim celem jest pomszczenie mojej zamordowanej rodziny... jest tak aż do dzisiaj. Ciągle udoskonalam swoją sztukę bojową oraz magiczną i wiem, że przyjdzie dzień, w którym pokonam oprawców mej rodziny...


Imię: Alastor
Przydomek: Drakoss
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Elendiar
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19 lat
Bóstwo: Anhur


Opis Wyglądu: Wysoki, o umięśnionej i potężnej budowie ciała. Ma jasną cerę, chociaż nie tak jasną jak jego bracia. Ma długie, brązowe włosy, które często przysłaniają mu jedno z oczu. Jego rysy twarzy są bardzo specyficzne, gdyż jego wyraz twarzy znacznie się zmienia, wraz ze zmianą swojego, aktualnego nastroju. Ma także ciemno-niebieskie, a właściwie błękitne, podchodzące pod barwę lazurową, piękne, duże oczy.

Opis Charakteru: Niezwykle arogancka, a zarazem skryta istota. Zawsze stara się postawić na swoim. Jest w stanie pokonać każdą przeszkodę, która stanie mu na drodze. Jest bardzo tajemniczy i nieufny, jeśli chodzi o nawiązywanie znajomości i nie tylko. Nigdy nie zaczyna pierwszy bójki, ciężko go też sprowokować. Jest postacią, która troszczy się o osoby bliskie jej sercu, poza tym odwaga i honor to jego największe cechy. Jest w stanie oddać życie za najbliższych, jednakże wobec ludzi nastawionych do niego neutralnie jest bardzo nieczuły i obojętny. Dla wrogów bezlitosny. Jeżeli ktoś chce, abym się przed nim otworzył musi mnie dobrze poznać i pozyskać moje zaufanie, co jest niezwykle ciężką do wykonania czynnością. Nie toleruje zdrajców, traktuje ich jeszcze gorzej niż wrogów, nie jest w stanie takim osobom przebaczyć, nigdy, gdyż sam jest przykładem idealnej lojalności. Tępi osoby, które są dwulicowe i fałszywe. Poza tym ma bardzo silną wolę i jest bardzo konsekwentny i za wszelką cenę dąży do wyznaczonego celu, którym jest pomszczenie swojej wymordowanej rodziny.

Status Społeczny: 0
Życiowy Cel: Rozwinąć swoje umiejętności do perfekcji i zniszczyć wszystkich, którzy będą próbowali mu w tym przeszkodzić.

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki: 250

Magia:
Żywioł magii: Woda

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl