Forestwars

Ogłoszenie

Poradnik nowego użytkownika

1. Czytamy regulamin.

Jest to najważniejszy zbiór reguł i zasad panujących na forum. Każdy ma obowiązek się z nim zapoznać i GO PRZESTRZEGAĆ!

2. Czytamy informacje.

Informacje na temat fabuły forum i wszystkich zagadnień gry są równie ważne jak regulamin forum. Bez nich ani rusz.

3. Rejestrujemy się.

Zakładamy swoje konto. Nick musi brzmieć klimatycznie, zaczynać się od wielkiej litery i nie może zawierać cyfr.

4. Zakładamy Kartę Postaci.

W KP zawarte są wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące naszej postaci. Trzeba uzupełniać ją w miarę postępów i rozwoju.

5. Potwierdzamy zaznajomienie się z regulaminem w TYM temacie .

6. Czekamy na akceptację KP.

7. Udajemy się do koszar swojej frakcji i tam rozpoczynamy fabularną naukę.

Tu zaczyna się prawdziwa rozgrywka. Mentor nauczy nas podstawowych umiejętności, potrzebnych w dalszej grze.


Ósmy i najważniejszy punkt: Dobrze się bawimy!


AKTUALNOŚCI FABULARNE:



Frakcja leśnych została osierocona. Ciało, zamordowanej przez jeden z mrocznych klanów, Maiev wciąż nie zostało pochowane. Chyba wypadałoby się tym zająć i obrać nowego władcę.



Check THAT

#31 2010-03-03 20:41:22

Cintre

http://img339.imageshack.us/img339/8956/muyzuy.png

Skąd: las
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 1055
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Status społeczny: Współdziałający

Re: Pół-klasa Cintre

Spojrzałam na niego przeciągle.
-Trening po pijanemu to nie jest dobry pomysł. - Pokiwałam przecząco głową. -Znajdź sobie inny sposób odpoczynku. - Machnęłam ręką i zabrałam się za pałaszowanie kolejnej porcji czekolady.


Imię: Cintre
Przydomek: Ethelien
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Płeć: kobieta
Wiek: 51
Bóstwo: nie czci bogów, wierzy w ideały.
Zwierzęcy towarzysz: Celeb
Opis Wyglądu: Wyjątkowo jasna cera, spiczaste uszy - jak każdy przedstawiciel jej rasy. Jej długie, mocno wycieniowane, brązowe włosy, które czasami lekko się kręcą, opadają delikatnie za łopatki. Duże, ciekawe świata, zielone oczy, w zależności od humoru, zmieniają odcień z naturalnego na niemal czarny lub na prawie biały. Jest szczupła i wysoka - natura obdarzyła ją wręcz idealnymi kształtami.
Opis Charakteru: Skryta i tajemnicza. Nieodgadniona. Można by powiedzieć, że jest spontaniczna, ale to zbyt małe słowo by określić jej... szaleństwo. Kiedyś mawiano, że jest trudna, dziś jest po prostu uparta i niezwykle inteligentna. Indywidualistka obdarzona ponadprzeciętną dawką kreatywności. Marzycielka i idealistka, która nierzadko bywa zimna jak lód i sarkastyczna.
Zakochana w muzyce i sztuce, zasnuta mgłą. Wbrew wszelkim prawom, lubuje się w naturze i jej dziełach. Kocha noc. Pełni funkcje zwiadowcy i mieszka w lesie. Chyba nie potrafiłaby mieszkać pod ziemią...

Status Społeczny: 68
Życiowy Cel: everything she wants is a mystery
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, 2 sztylety, lekki pancerz, półtorak, kawałek zielonego grzyba, 2 i pół tabliczki czekolady, 2 duże chleby, 4 piersi kurczaka, duża torebka przypraw, 2 małe kawałki wieprzowiny
Leśne ogniki: 2475

Siła: 10
Zwinność: 21
Zręczność: 18
Inteligencja: 20
Wytrzymałość: 13


Magia:
Powietrze:
Podmuch, Powietrzne cięcie, Powietrzny świder, Wietrzny chód, Podmuch dymu, Wzmocnienie broni, Wicher, Mały huragan, Wietrzna ochrona, Bańka powietrzna

Ciemność:
Tchnienie śmierci, Mroczne duchy, Macki, Ukrycie Cienia, Szał Mroku, Mroczne Igły, Trupia Ciemność, Mroczne pięści, Marsz mroku, Wieczne zaciemnienie

Akrobatyka:
Koci Unik, Pajęczy Chód, Odskok, Wybicie, Wyskok, Chód pancernika, Furia

Pułapki:
Błysk, Wybuch, Szlak igieł, Trująca chmura, Mgła, Mrok, Zwierzęca Wrogość

Żywioł magii: Powietrze
Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
Służba społeczności: 1
Szpiegowskie: 1
Sabotażowe: 1
Dywersyjne: 1



PW to podstawowy środek komunikacji. gryzę tylko czasami

Offline

 

#32 2010-03-03 21:10:03

Suszra

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 22

Re: Pół-klasa Cintre

Zakrył twarz ręką próbując utrzymać śmiech, ale po chwili wybuchnął śmiechem.
"Jeżeli po jednym piwku jesteś pijana, to chyba polubię z tobą picie."
Nie mógł uwierzyć w to, co powiedziała i dalej się rechotał. Położył sie na materacu, opierając jedną rękę o głowę. Zaczął się głęboko wpatrywać w czekoladę.


Imię: Suszra
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Elendiar
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Bóstwo: Pełny kufel

Opis Wyglądu: Posiada buty powyżej kostek, co chroni go przed zwichnięciem, spodnie wojskowe z wieloma kieszeniami, czarną bluzę, dzięki której z łatwością można zamaskować się w ciemnościach jaskiń. Nigdy nie roztaje się ze swoją czerwoną arafatką odziedziczoną po dziadku, który mówił, że jest ona magiczna. Jedynym kontrastem są jego białe długie włosy, zawsze dobrze ułożone, sięgają po ramiona. Skóra jest ciemna.
Opis Charakteru: Suszra jest elfem zazwyczaj lubianym, lecz tylko w karczmach, gdyż zawsze zostawia sporo pieniędzy. Wychowane panny zawsze były oburzone jego słownictwem, jak i zachowaniem. Wyznaje ideę: "To, co ktoś zostawił można sobie przywłaszczyć". Nie lubi gdy ktoś mu nakazuje robić coś niezgodne z jego myślą. Pojedynków raczej unika. Woli wbić nóż w plecy niż stanąć twarzą w twarz z przeciwnikiem.

Status Społeczny: 0 (Neutralny)
Życiowy Cel: Pieniądze, trunek, kobitki

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 250

Siła: 5
Zwinność: 15
Zręczność: 10
Inteligencja: 5
Wytrzymałość: 5

Magia:
Żywioł magii: Powietrze

Walki:
  Zwycięskie - 0
  Przegrane - 0
  Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#33 2010-03-03 21:14:27

Cintre

http://img339.imageshack.us/img339/8956/muyzuy.png

Skąd: las
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 1055
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Status społeczny: Współdziałający

Re: Pół-klasa Cintre

Zupełnie go zignorowałam. A dokładniej - zignorowałam jego drwiący śmiech.
-Na to nie masz, co liczyć, chłoptasiu. Martw się sobą, bo to o tobie mówiłam. Ty i JEDNO - wyraźnie zaakcentowałam słowo - piwo to oksymoron.
Dalej zajadałam się czekoladą.


Imię: Cintre
Przydomek: Ethelien
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Płeć: kobieta
Wiek: 51
Bóstwo: nie czci bogów, wierzy w ideały.
Zwierzęcy towarzysz: Celeb
Opis Wyglądu: Wyjątkowo jasna cera, spiczaste uszy - jak każdy przedstawiciel jej rasy. Jej długie, mocno wycieniowane, brązowe włosy, które czasami lekko się kręcą, opadają delikatnie za łopatki. Duże, ciekawe świata, zielone oczy, w zależności od humoru, zmieniają odcień z naturalnego na niemal czarny lub na prawie biały. Jest szczupła i wysoka - natura obdarzyła ją wręcz idealnymi kształtami.
Opis Charakteru: Skryta i tajemnicza. Nieodgadniona. Można by powiedzieć, że jest spontaniczna, ale to zbyt małe słowo by określić jej... szaleństwo. Kiedyś mawiano, że jest trudna, dziś jest po prostu uparta i niezwykle inteligentna. Indywidualistka obdarzona ponadprzeciętną dawką kreatywności. Marzycielka i idealistka, która nierzadko bywa zimna jak lód i sarkastyczna.
Zakochana w muzyce i sztuce, zasnuta mgłą. Wbrew wszelkim prawom, lubuje się w naturze i jej dziełach. Kocha noc. Pełni funkcje zwiadowcy i mieszka w lesie. Chyba nie potrafiłaby mieszkać pod ziemią...

Status Społeczny: 68
Życiowy Cel: everything she wants is a mystery
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, 2 sztylety, lekki pancerz, półtorak, kawałek zielonego grzyba, 2 i pół tabliczki czekolady, 2 duże chleby, 4 piersi kurczaka, duża torebka przypraw, 2 małe kawałki wieprzowiny
Leśne ogniki: 2475

Siła: 10
Zwinność: 21
Zręczność: 18
Inteligencja: 20
Wytrzymałość: 13


Magia:
Powietrze:
Podmuch, Powietrzne cięcie, Powietrzny świder, Wietrzny chód, Podmuch dymu, Wzmocnienie broni, Wicher, Mały huragan, Wietrzna ochrona, Bańka powietrzna

Ciemność:
Tchnienie śmierci, Mroczne duchy, Macki, Ukrycie Cienia, Szał Mroku, Mroczne Igły, Trupia Ciemność, Mroczne pięści, Marsz mroku, Wieczne zaciemnienie

Akrobatyka:
Koci Unik, Pajęczy Chód, Odskok, Wybicie, Wyskok, Chód pancernika, Furia

Pułapki:
Błysk, Wybuch, Szlak igieł, Trująca chmura, Mgła, Mrok, Zwierzęca Wrogość

Żywioł magii: Powietrze
Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
Służba społeczności: 1
Szpiegowskie: 1
Sabotażowe: 1
Dywersyjne: 1



PW to podstawowy środek komunikacji. gryzę tylko czasami

Offline

 

#34 2010-03-05 22:57:47

Suszra

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 22

Re: Pół-klasa Cintre

Popatrzył krzywo na nauczycielkę i położył sie na materacu. Bawiąc sie palcami po kilku minutach stwierdził, że robi się nudno. "Dobrze, więc, co proponujesz dla zabicia czasu? A tak w ogóle dużo treningu nam pozostało?"

Kurde wpierdziela sama czekoladę, a nawet nie poczęstuje. Ja ją zaprosiłem na piwo. Skrzywił się.


Imię: Suszra
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Elendiar
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Bóstwo: Pełny kufel

Opis Wyglądu: Posiada buty powyżej kostek, co chroni go przed zwichnięciem, spodnie wojskowe z wieloma kieszeniami, czarną bluzę, dzięki której z łatwością można zamaskować się w ciemnościach jaskiń. Nigdy nie roztaje się ze swoją czerwoną arafatką odziedziczoną po dziadku, który mówił, że jest ona magiczna. Jedynym kontrastem są jego białe długie włosy, zawsze dobrze ułożone, sięgają po ramiona. Skóra jest ciemna.
Opis Charakteru: Suszra jest elfem zazwyczaj lubianym, lecz tylko w karczmach, gdyż zawsze zostawia sporo pieniędzy. Wychowane panny zawsze były oburzone jego słownictwem, jak i zachowaniem. Wyznaje ideę: "To, co ktoś zostawił można sobie przywłaszczyć". Nie lubi gdy ktoś mu nakazuje robić coś niezgodne z jego myślą. Pojedynków raczej unika. Woli wbić nóż w plecy niż stanąć twarzą w twarz z przeciwnikiem.

Status Społeczny: 0 (Neutralny)
Życiowy Cel: Pieniądze, trunek, kobitki

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 250

Siła: 5
Zwinność: 15
Zręczność: 10
Inteligencja: 5
Wytrzymałość: 5

Magia:
Żywioł magii: Powietrze

Walki:
  Zwycięskie - 0
  Przegrane - 0
  Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#35 2010-03-06 20:54:30

Cintre

http://img339.imageshack.us/img339/8956/muyzuy.png

Skąd: las
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 1055
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Status społeczny: Współdziałający

Re: Pół-klasa Cintre

Czekolada była moja. Cała moja. Nie miałam najmniejszego zamiaru się nią dzielić. Nie czekoladą. Ta słodką tabliczką radości nie dzieliłam się nigdy.

Popatrzyłam krzywo na swojego ucznia.
-Nie jesteś zbyt kreatywny, co? Jeśli nie umiesz nawet zabić czasu, to jak poradzisz sobie z wrogiem? - prychnęłam kpiąco. -Dużo - odpowiedziałam na kolejne pytanie. -I dlatego proponuję wziąć się do roboty - to mówiąc wyciągnęłam na środek sali dużego manekina i postawiłam go przed elfem.
-To jest manekin - powiedziałam, niczym do totalnego imbecyla -Będziesz na nim ćwiczył walkę wręcz. Jeżeli będzie ci szło dobrze to może pozwolę ci się zmierzyć ze mną. Na początek kilka zasad. Ten rodzaj walki opiera się na ciosach i uderzeniach. Wszystkie chwyty dozwolone, celuj w najbardziej wrażliwe punkty ciała - powiedziałam, wskazując je ręką -Nie zapominaj jednak o utrzymaniu gardy, bo mogłoby się to dla ciebie źle skończyć. Do roboty!


Imię: Cintre
Przydomek: Ethelien
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Płeć: kobieta
Wiek: 51
Bóstwo: nie czci bogów, wierzy w ideały.
Zwierzęcy towarzysz: Celeb
Opis Wyglądu: Wyjątkowo jasna cera, spiczaste uszy - jak każdy przedstawiciel jej rasy. Jej długie, mocno wycieniowane, brązowe włosy, które czasami lekko się kręcą, opadają delikatnie za łopatki. Duże, ciekawe świata, zielone oczy, w zależności od humoru, zmieniają odcień z naturalnego na niemal czarny lub na prawie biały. Jest szczupła i wysoka - natura obdarzyła ją wręcz idealnymi kształtami.
Opis Charakteru: Skryta i tajemnicza. Nieodgadniona. Można by powiedzieć, że jest spontaniczna, ale to zbyt małe słowo by określić jej... szaleństwo. Kiedyś mawiano, że jest trudna, dziś jest po prostu uparta i niezwykle inteligentna. Indywidualistka obdarzona ponadprzeciętną dawką kreatywności. Marzycielka i idealistka, która nierzadko bywa zimna jak lód i sarkastyczna.
Zakochana w muzyce i sztuce, zasnuta mgłą. Wbrew wszelkim prawom, lubuje się w naturze i jej dziełach. Kocha noc. Pełni funkcje zwiadowcy i mieszka w lesie. Chyba nie potrafiłaby mieszkać pod ziemią...

Status Społeczny: 68
Życiowy Cel: everything she wants is a mystery
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, 2 sztylety, lekki pancerz, półtorak, kawałek zielonego grzyba, 2 i pół tabliczki czekolady, 2 duże chleby, 4 piersi kurczaka, duża torebka przypraw, 2 małe kawałki wieprzowiny
Leśne ogniki: 2475

Siła: 10
Zwinność: 21
Zręczność: 18
Inteligencja: 20
Wytrzymałość: 13


Magia:
Powietrze:
Podmuch, Powietrzne cięcie, Powietrzny świder, Wietrzny chód, Podmuch dymu, Wzmocnienie broni, Wicher, Mały huragan, Wietrzna ochrona, Bańka powietrzna

Ciemność:
Tchnienie śmierci, Mroczne duchy, Macki, Ukrycie Cienia, Szał Mroku, Mroczne Igły, Trupia Ciemność, Mroczne pięści, Marsz mroku, Wieczne zaciemnienie

Akrobatyka:
Koci Unik, Pajęczy Chód, Odskok, Wybicie, Wyskok, Chód pancernika, Furia

Pułapki:
Błysk, Wybuch, Szlak igieł, Trująca chmura, Mgła, Mrok, Zwierzęca Wrogość

Żywioł magii: Powietrze
Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
Służba społeczności: 1
Szpiegowskie: 1
Sabotażowe: 1
Dywersyjne: 1



PW to podstawowy środek komunikacji. gryzę tylko czasami

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl