Forestwars

Ogłoszenie

Poradnik nowego użytkownika

1. Czytamy regulamin.

Jest to najważniejszy zbiór reguł i zasad panujących na forum. Każdy ma obowiązek się z nim zapoznać i GO PRZESTRZEGAĆ!

2. Czytamy informacje.

Informacje na temat fabuły forum i wszystkich zagadnień gry są równie ważne jak regulamin forum. Bez nich ani rusz.

3. Rejestrujemy się.

Zakładamy swoje konto. Nick musi brzmieć klimatycznie, zaczynać się od wielkiej litery i nie może zawierać cyfr.

4. Zakładamy Kartę Postaci.

W KP zawarte są wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące naszej postaci. Trzeba uzupełniać ją w miarę postępów i rozwoju.

5. Potwierdzamy zaznajomienie się z regulaminem w TYM temacie .

6. Czekamy na akceptację KP.

7. Udajemy się do koszar swojej frakcji i tam rozpoczynamy fabularną naukę.

Tu zaczyna się prawdziwa rozgrywka. Mentor nauczy nas podstawowych umiejętności, potrzebnych w dalszej grze.


Ósmy i najważniejszy punkt: Dobrze się bawimy!


AKTUALNOŚCI FABULARNE:



Frakcja leśnych została osierocona. Ciało, zamordowanej przez jeden z mrocznych klanów, Maiev wciąż nie zostało pochowane. Chyba wypadałoby się tym zająć i obrać nowego władcę.



Check THAT

#16 2009-12-20 14:12:04

 Arenn

Użytkownik

15967973
Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 62
Rasa: Mroczny elf
Bóstwo: ateista
Leśne ogniki: 250

Re: Zapisy

Błądził po korytarzach, nie był dobry w orientacji w terenie. Nogi powoli zaczynały go boleć. Chodził już tak przez około dwie godziny. Jedyną jego motywacją było spełnienie marzeń jego ojca i zyskanie spokoju z jego strony. Już od lat rodzice namawiali go do tego. W końcu zwyciężyli. Tak naprawdę Arenn chciał zostać złodziejem, tylko z tego czerpał przyjemność. Przypomniał sobie jego pierwszą kradzież. Pogrążony w myślach dotarł na miejsce. Podszedł do stołu. Leżał na nim jakiś formularz. Przeczytał go i podpisał. Chwilę później usiadł na ziemi.


Imię: Arenn
Przydomek: Żółtooki
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Morgwath
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20
Bóstwo: Ateista
Opis Wyglądu: Drobny i niezbyt wysoki mroczny elf. Jego twarz jest kształtna, wygląda na 17 lat. Ma żółte, duże oczy. Czarne jak smoła włosy spadają na ramiona. Nad ustami ma niewielki, biały tatuaż przedstawiający drzewo wiśni. Ramiona są wąskie.
Opis Charakteru: Tajemniczy i zamknięty w sobie. Nigdy nie przedstawia swoich uczuć. Nie lubi rozmawiać z innymi. Często ogranicza się do potakującego mruknięcia. Jest ambitny i chce być wielki w tym co robi. Nigdy nie działa spontanicznie, wszystko musi przemyśleć, zanim coś zrobi. Zainteresowany jest gimnastyką, jest gibki.
Status Społeczny: 30
Życiowy Cel: Być dobrym złodziejem i wojownikiem.
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 1375
Magia:
Żywioł magii:Ogień
Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
Służba społeczności- 2

Offline

 

#17 2009-12-20 17:09:04

 Gataro

Użytkownik

3734750
Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 16
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Elendiar
Bóstwo: Anhur
Status społeczny: Neutralny
Leśne ogniki: 250

Re: Zapisy

Chłopak szedł ciemnym tunelem w nie znanym kierunku. Wiedział, że zaraz się coś stanie czuł to każdą częścią swojego ciała, mimo iż był młody i nie doświadczony wiele słyszał o tym miejscu to tu znikali bez wieści młodzi rekruci, wiele elfów unikało go jak ognia a on o dziwo sam tam zmierzał miał nadzieję spotkać tam kogoś kto wzmocni siłę Gataro, siłę która będzie służyła do malowania lasów na karmazynowo krwią Leśnych Elfów. 
Nagle w oddali zobaczył dwóch mężczyzn, byli o wiele więksi od niego, wyglądali na doświadczonych wojowników.
Chłopak przeszedł koło nich a ci nawet nie drgnęli, zobaczył na stole leżący jakiś formularz więc go przeczytał. Po wykonanej czynności i krótkiej chwili zastanowienia, wyciągnął sztylet i naciął sobie wskazujący palec u prawej ręki poczym wykonał podpis na formularzu złożony własną krwią ...


Imię: Gataro
Przydomek: Karmazynowy Mag
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Elendiar
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 15
Bóstwo: Anhur

Opis Wyglądu: Wysoki, szczupły mroczny elf, o nieprzeciętnej urodzie. Ma srebrzyste włosy postawione do tyłu, niekiedy lekko uginające się przy podmuchach wiatru oraz srebrne oczy. Rysy twarzy chłopaka wykazują, że jest zawzięty w dążeniu do celu dlatego nie jednokrotnie musi walczyć, przez co jego ciało jest zahartowane w walce.

Opis Charakteru: Osoba ukrywająca swoje uczucia, małomówna, nie wydająca powierzonych mu tajemnic, dość wybuchowa jeżeli ktoś poruszy tematy związane z jego rodziną i przeszłością. Życie przyjaciół jest dla niego niezwykle ważne, dlatego nigdy nie zawaha się stanąć w ich obronie. Nie cierpi ludzi, którzy myślą, że są lepsi od innych ponieważ są bogaci. Gataro jest typem osoby, która nie zwraca uwagi na zdanie innych co do swojej osoby. Nie jednokrotnie potrafi wkroczyć na ścieżki miłości, aby zdobyć potrzebne mu informacje, w takim wypadku można uważać go za stratega? Nic bardziej mylnego, Gataro jest osobą, która nie lubi walczyć, lecz gdy do tego dojdzie to uuu... trudno go potem z niej wyrwać, jest zawzięty w życiu tak jak i w walce. Nie lubi ujawniać swoich tajemnic, oraz dzielić się problemami z innymi ludzi, twierdzi, że: "Nie warto obciążać ludzi, swoimi problemami, ponieważ wystarczy to, że ja muszę się z nimi borykać" Jest mścicielem, nienawidzi leśnych elfów.

Status Społeczny: 0 (Neutralny)
Życiowy Cel: Przywrócić honor mrocznych elfów.

Ekwipunek: | Łuk | 15 strzał | Sztylet | Lekki Pancerz |
Leśne ogniki: 250

Magia: -----
Żywioł magii: Powietrze

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania: -----

Offline

 

#18 2009-12-21 18:39:28

 Raziel

Gość specjalny

5646841
Zarejestrowany: 2009-11-07
Posty: 475
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Zhuma Sharil
Bóstwo: Anhur
Status społeczny: Przychylny
Leśne ogniki: 1180

Re: Zapisy

Waszym oczom ukazał się ponury i mroczny osobnik. Spojrzał na was i lekkim ruchem ręki wskazał wam kierunek wielkich drzwi. Gdy tylko do nich podeszliście, te jakby za sprawą jakiś tajemniczych mocy samoistnie się otworzyły.
- No już nie ociągać się.
Przewodnik przeszedł obok was i zniknął w mrokach korytarza.
- Dalej. Nie mam zamiaru na was czekać. - Słowa te wydobywały się z mrocznej nicości, w jaką byliście zmuszeni wstąpić.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tutaj rozpoczyna się wasz trening.


Imię: Raziel
Przydomek: Rúndiamhair aingeal /Anioł tajemnic/
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Zhuma Sharil /Głowa frakcji/
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 67
Bóstwo: Anhur
__________________________________________________________________________
Opis Wyglądu: Wysoki smukły wojownik, o bladej cerze. Jego zmęczone życiem oczy widziały już wiele, dziś chcą ujrzeć jedynie śmierć i zniszczenie przeciwników. Ciało skrywane pod pancerzem jest pełne blizn, które pojawiły się na nim w wyniku wielu lat walk. Prawa ręka została spalona podczas jednej z walk, choć dało się ją odratować i sprawić iż może się nią normalnie posługiwać, to zawsze skrywa ją pod pancerzem, lub specjalną rękawicą. Wielu ludzi sądzi, iż jest on chodzącym trupem, którego ciemne moce wezwały z grobu.
Opis Charakteru: Jak mówi przydomek, Raziel jest osobą niezwykle tajemniczą i skrytą. Nie dzieli się sekretami z nikim. Lubi zaskakiwać swoich przeciwników. Czasem można nawet odnieść wrażenie, że bawi się z nimi, by po chwili zadać cios z zaskoczenia i napawać się widokiem ich cierpienia. Jego najbliższą kompanką jest śmierć, która odebrała mu wielu towarzyszy i przyjaciół broni. Nie uznaje wyższości innych i zawsze jest pewien swoich umiejętności. Życie nauczyło go bowiem, że może liczyć tylko na siebie i swoją siłę.
__________________________________________________________________________
Status Społeczny: 35 (Przychylny)
Życiowy Cel: Nieść śmierć wrogom i nie okazywać litości.
__________________________________________________________________________
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz, trzy ciała z misji
Leśne ogniki : 1180
__________________________________________________________________________
Siła: 18
Zwinność: 29
Zręczność: 19
Inteligencja: 31
Wytrzymałość: 23

__________________________________________________________________________
Magia:
Ogień: Ognista kula, Ognisty podmuch, Deszcz iskier, Ognisty pocisk, Ognisty promień, Wzmocnienie broni, Ognisty bicz.
Pułapki: Błysk, Wybuch, Szlak igieł, Trująca chmura, Mgła, Mrok, Zwierzęca wrogość.
Akrobatyka: Koci unik, Pajęczy chód, Odskok, Wybicie, Wyskok, Chód pancernika, Furia.
Ciemność: Tchnienie śmierci, Mroczne duchy, Macki, Ukrycie cienia, Szał mroku, Mroczne igły, Trupia ciemność, Mroczne pięści, Marsz mroku.
Żywioł magii: Ogień
__________________________________________________________________________

Nie spamić na PW. Chcecie coś ? Pisać na gg (nr w profilu). Nie pisać gdy jestem na z/w, ponieważ na 100% jestem właśnie na gg na telefonie i nie mam warunków do rozwiązywania spraw forum.

Offline

 

#19 2009-12-24 12:58:13

 Maxie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 24
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Elandiar
Bóstwo: Anhur
Status społeczny: 0 [Neutralny]
Leśne ogniki: 250

Re: Zapisy

Wszedłem do przejścia, cicho krocząc. Rozejrzałem się myśląc "Co to ma być? To miała być szkoła a nie nawiedzona twierdza. Z jednej strony to szkoła Mrocznych Elfów. Niech będzie wchodzę." Gdy przeszedłem przez próg ujrzałem dwóch strażników. Spojrzałem na nich, lecz kroczyłem dalej. Gdy miałem zrobić następny krok poczułem zimną jak lód rękę na swym ramieniu. To strażnik zatrzymał mnie mówiąc:
-Stój i czekaj spokojnie.


Imię: Maxie
Przydomek: Blind / Ślepy
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Elendiar
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16
Bóstwo: Anhur

Opis Wyglądu: Oczy o kolorze czarnej krwi splugawionej złością i nienawiścią do Leśnych Elfów. Ciało wysokie i szczupłe. Głowa zakryta czarnym jak noc kapturem, pod którym są szare jak pamięć z dzieciństwa krótkie włosy.
Opis Charakteru: Czarny jak jego zamiary. Brutalny, bo chce wykończyć tych, którzy stanęli mu na drodze do spełnienia celów. Handluje się tylko gdy kupcy mu idą na rękę. Z całego serca nienawidzi Leśnych Elfów.

Status Społeczny: 0 (Neutralny)
Życiowy Cel: Pomścić własną przeszłość.

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 250

Magia:
Żywioł magii: Ogień

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#20 2009-12-26 22:26:11

Cintre

http://img339.imageshack.us/img339/8956/muyzuy.png

Skąd: las
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 1055
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Status społeczny: Współdziałający

Re: Zapisy

Czekałeś tak sobie mniej lub bardziej spokojnie już chyba cały dzień i nikt nie kwapił się, żeby po ciebie przyjść. Strażnik stał się, o zgrozo, na tyle rozmowny, że wyjawił ci imię twojej mentorki. Cintre, ładnie nieprawdaż.
Chyba musisz wziąć sprawę w swoje ręce i samemu pofatygować się do klasy.
_________
Tutaj zaczyna się twoja przygoda.


Imię: Cintre
Przydomek: Ethelien
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Płeć: kobieta
Wiek: 51
Bóstwo: nie czci bogów, wierzy w ideały.
Zwierzęcy towarzysz: Celeb
Opis Wyglądu: Wyjątkowo jasna cera, spiczaste uszy - jak każdy przedstawiciel jej rasy. Jej długie, mocno wycieniowane, brązowe włosy, które czasami lekko się kręcą, opadają delikatnie za łopatki. Duże, ciekawe świata, zielone oczy, w zależności od humoru, zmieniają odcień z naturalnego na niemal czarny lub na prawie biały. Jest szczupła i wysoka - natura obdarzyła ją wręcz idealnymi kształtami.
Opis Charakteru: Skryta i tajemnicza. Nieodgadniona. Można by powiedzieć, że jest spontaniczna, ale to zbyt małe słowo by określić jej... szaleństwo. Kiedyś mawiano, że jest trudna, dziś jest po prostu uparta i niezwykle inteligentna. Indywidualistka obdarzona ponadprzeciętną dawką kreatywności. Marzycielka i idealistka, która nierzadko bywa zimna jak lód i sarkastyczna.
Zakochana w muzyce i sztuce, zasnuta mgłą. Wbrew wszelkim prawom, lubuje się w naturze i jej dziełach. Kocha noc. Pełni funkcje zwiadowcy i mieszka w lesie. Chyba nie potrafiłaby mieszkać pod ziemią...

Status Społeczny: 68
Życiowy Cel: everything she wants is a mystery
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, 2 sztylety, lekki pancerz, półtorak, kawałek zielonego grzyba, 2 i pół tabliczki czekolady, 2 duże chleby, 4 piersi kurczaka, duża torebka przypraw, 2 małe kawałki wieprzowiny
Leśne ogniki: 2475

Siła: 10
Zwinność: 21
Zręczność: 18
Inteligencja: 20
Wytrzymałość: 13


Magia:
Powietrze:
Podmuch, Powietrzne cięcie, Powietrzny świder, Wietrzny chód, Podmuch dymu, Wzmocnienie broni, Wicher, Mały huragan, Wietrzna ochrona, Bańka powietrzna

Ciemność:
Tchnienie śmierci, Mroczne duchy, Macki, Ukrycie Cienia, Szał Mroku, Mroczne Igły, Trupia Ciemność, Mroczne pięści, Marsz mroku, Wieczne zaciemnienie

Akrobatyka:
Koci Unik, Pajęczy Chód, Odskok, Wybicie, Wyskok, Chód pancernika, Furia

Pułapki:
Błysk, Wybuch, Szlak igieł, Trująca chmura, Mgła, Mrok, Zwierzęca Wrogość

Żywioł magii: Powietrze
Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
Służba społeczności: 1
Szpiegowskie: 1
Sabotażowe: 1
Dywersyjne: 1



PW to podstawowy środek komunikacji. gryzę tylko czasami

Offline

 

#21 2009-12-27 07:42:49

 Shuguar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 65
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Elendiar
Bóstwo: Kiaransal
Status społeczny: 0 (Neutralny)
Leśne ogniki: 250

Re: Zapisy

Wokół jaskini jest nie przenikniona cisza, zakłócana jedynie szmerem trawy i szumem wody w oddali. Nadchodzi noc. Obracam się i przglądam czarnemu wlotowi jaskini. Patrząc weń narasta we mnie niepokój, powoli trawiący moją pewność siebie. Pytania... coraz więcej pytań zaczyna tłoczyć się w mojej głowie, lecz jedno jest bardziej natarczywe od reszty. - Dam radę?. Strach przed nieznanym jest obezwładniający. Nogi ciążą jakby były odlane z ołowiu, muszę sam siebie przekonywać iż tak prosta czynność jak postawienie nogi troszkę dalej od drugiej jest prozaicznie proste. Powoli ruszam, choć dzieje się to tak wolno, wejście do jaskini zbliża się niemiłosiernie wolno, im bliżej tym bardziej mi się wydaję że czas zwalnia, zatrzymuje się.
   Staram się nie rozglądać dookoła bo do reszty starce swą pewność siebie. Wchodzę. Jaskinia od wewnątrz pokrywa się z moim wyobrażeniem o niej, wilgotne ściany pokryte zielonym nalotem, wedwo słyszalne kapanie wody ze stropu. Jedyną rozbieżnością jest podoże, wygładzone od tysięcy butów innych osób, które tak jak ja dążyły na trening pierwszy w swoim życiu, przerażeni tym co może się stać. Idąc jaskinią, stawiając coraz śmielsze kroki dostrzegam obrysy dwóch postaci stojących przed większą grotą. Podchodzę do nich przywołując na twarz tak znanym wszystkim moim znajomym wzgardliwy wyraz twarzy, i zaczynam rozmowę, widząc że strażnicy się do tego nie kwapią.
- Witam. Chciałbym zapisać się na trening. - Stwierdzam bez jakichkolwiek wstępów. Jeden z nich zmierza mnie swoim wzrokiem od stóp do głowy i pokazuję głową na stolik stojący nieopodal. Nic więcej nie mówiąc podchodzę i zaczynam podpisywać się w dzienniku.

Ostatnio edytowany przez Shuguar (2009-12-27 07:46:09)


Imię:   Shuguar
Przydomek: Eilar
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Elendiar
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20
Bóstwo: Kiaransal

Opis Wyglądu: Jak przystało na Elfa, wysoki smukły o ciemnej karnacji skóry. Włosy koloru kruczoczarnego, lekko rozczochrane. Ubrany skromnie, w szakrłatną szatę do kolan z czarnym kołnierzykiem. Wyjątkiem jego wyglądu są duże rubinowe oczy. Porusza się luźnym, nonszalanckim krokiem.
Opis Charakteru: Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, iż jest rozgniewany. Świadczy o tym "mars" na jego czole, który nigdy nie znika. Już po pierwszej rozmowie z nim można wywnioskować, że nie za bardzo przepada za innymi Elfami. Dość tajemniczy, unikający rzucania nie potrzebnych słów na wiatr. Swe wypowiedzi ozdabia nutą ironii i sarkazmu.

Status Społeczny: 0 (Neutralny)
Życiowy Cel: Ignorować ignorantów.

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 250

Siła: 5
Zwinność: 5
Zręczność: 10
Inteligencja: 5
Wytrzymałość: 15


Magia:
Żywioł magii: Wiatr

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#22 2009-12-27 10:18:16

Cintre

http://img339.imageshack.us/img339/8956/muyzuy.png

Skąd: las
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 1055
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Status społeczny: Współdziałający

Re: Zapisy

ładnie, panie kolego. No, poza drobnym szczegółem - dziennika tu nie ma.
_________
Wpisałeś się na listę i czekałeś, czekałeś, czekałeś...
To wszystko powoli zaczynało doprowadzać cię do szewskiej pasji. Chłopak, który stał tu przed tobą rozpłynął się w mrocznych korytarzach, a towarzystwo strażników... Równie dobrze mogłoby ich nie być.
Stanie w jednym miejscu dłużyło się nieubłaganie, a na horyzoncie nie było widać nikogo, kto zmierzał w twoim kierunku. Postanowiłeś wziąć sprawy w swoje ręce i samemu znaleźć sobie mentora w tym bałaganie. O dziwo, strażnik nie oponował. Zaproponował nawet, żebyś dołączył do klasy chłopaka, który był tu przed tobą. Do tej mentorki, która jak miała na imię? Cintre. Chyba tak. Tak tez zrobiłeś. Ruszyłeś kolejnymi korytarzami, w poszukiwaniu sali. Strażnik współczująco pokiwał głową.
_________

Tutaj zaczyna się twoja przygoda. I teraz twoja kolej na odpis.


Imię: Cintre
Przydomek: Ethelien
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Płeć: kobieta
Wiek: 51
Bóstwo: nie czci bogów, wierzy w ideały.
Zwierzęcy towarzysz: Celeb
Opis Wyglądu: Wyjątkowo jasna cera, spiczaste uszy - jak każdy przedstawiciel jej rasy. Jej długie, mocno wycieniowane, brązowe włosy, które czasami lekko się kręcą, opadają delikatnie za łopatki. Duże, ciekawe świata, zielone oczy, w zależności od humoru, zmieniają odcień z naturalnego na niemal czarny lub na prawie biały. Jest szczupła i wysoka - natura obdarzyła ją wręcz idealnymi kształtami.
Opis Charakteru: Skryta i tajemnicza. Nieodgadniona. Można by powiedzieć, że jest spontaniczna, ale to zbyt małe słowo by określić jej... szaleństwo. Kiedyś mawiano, że jest trudna, dziś jest po prostu uparta i niezwykle inteligentna. Indywidualistka obdarzona ponadprzeciętną dawką kreatywności. Marzycielka i idealistka, która nierzadko bywa zimna jak lód i sarkastyczna.
Zakochana w muzyce i sztuce, zasnuta mgłą. Wbrew wszelkim prawom, lubuje się w naturze i jej dziełach. Kocha noc. Pełni funkcje zwiadowcy i mieszka w lesie. Chyba nie potrafiłaby mieszkać pod ziemią...

Status Społeczny: 68
Życiowy Cel: everything she wants is a mystery
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, 2 sztylety, lekki pancerz, półtorak, kawałek zielonego grzyba, 2 i pół tabliczki czekolady, 2 duże chleby, 4 piersi kurczaka, duża torebka przypraw, 2 małe kawałki wieprzowiny
Leśne ogniki: 2475

Siła: 10
Zwinność: 21
Zręczność: 18
Inteligencja: 20
Wytrzymałość: 13


Magia:
Powietrze:
Podmuch, Powietrzne cięcie, Powietrzny świder, Wietrzny chód, Podmuch dymu, Wzmocnienie broni, Wicher, Mały huragan, Wietrzna ochrona, Bańka powietrzna

Ciemność:
Tchnienie śmierci, Mroczne duchy, Macki, Ukrycie Cienia, Szał Mroku, Mroczne Igły, Trupia Ciemność, Mroczne pięści, Marsz mroku, Wieczne zaciemnienie

Akrobatyka:
Koci Unik, Pajęczy Chód, Odskok, Wybicie, Wyskok, Chód pancernika, Furia

Pułapki:
Błysk, Wybuch, Szlak igieł, Trująca chmura, Mgła, Mrok, Zwierzęca Wrogość

Żywioł magii: Powietrze
Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
Służba społeczności: 1
Szpiegowskie: 1
Sabotażowe: 1
Dywersyjne: 1



PW to podstawowy środek komunikacji. gryzę tylko czasami

Offline

 

#23 2009-12-29 20:03:55

Finrod

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 7

Re: Zapisy

Szedłem powoli w głąb jaskini, którą dotąd odwiedziłem jedynie raz przed kilkoma latami wraz z bratem który wybierał się na szkolenie . Jednak teraz nadeszła ta chwila... w końcu sam mogę oddać się treningowi... i pomścić brata. Na ścianach tunelu zawieszone były pochodnie... właściwie z moim kocim wzrokiem nie były mi zbyt potrzebne no ale to dość oficjalne miejsce więc musi być dobrze oświetlone. W końcu po paru minutach drogi tunel przerodził się w niewielką, idealnie wykutą jaskinię na końcu której znajdowały się drzwi, a obok nich strażnik. Ubrany był w tylko w kolczugę, zaś za pasem widniał miecz półtoraręczny. Zastąpił mi drogę. Na pewno wiedział, że przyszedłem na naukę ale cóż to jego praca musi być podejrzliwy. Emanując pewnością siebie przedstawiłem się i wyjaśniłem po co tu przybyłem. Nie widziałem jego twarzy, gdyż skrywał ja kaptur, jednak miałem wrażenie, że uśmiechnął się ironicznie. Mimo to otworzył drzwi ja zaś wkroczyłem do środka. Wewnątrz jeden z elfów kończył właśnie się zapisywać. Bez słowa , nie patrząc na innego siedzącego za biurkiem również schwyciłem pióro i zapisałem się na listę.


Imię: Finrod
Przydomek: Felagund
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Elendiar
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20
Bóstwo: -

Opis Wyglądu: Finrod odznacza się dość typowym dla Mrocznego Elfa wyglądem. Wysoki, wysmukły dość umięśniony. Jedyną różnicą są krótko obcięte włosy(bardzo jasnego, prawie białego koloru), podczas gdy większość przedstawicieli rasy nosi je dość długie. Inną cechą charakterystyczną jest zimne spojrzenie czarnych oczu, które nie każdy potrafi znieść bez drżenia. Ubiera się w proste ubrania ze skór.
Opis Charakteru: Milczący, rzadko się odzywa, najczęściej w chwilach gniewu. Ze względu na dość młody wiek łatwo wpada w gniew. Ponadto jest okrutny i bezlitosny jednak sprawiedliwy. Warto tu dodać, ze jest wierny tylko swojej własnej sprawiedliwości...

Status Społeczny: 0 (Neutralny)
Życiowy Cel: Wymierzyć światu sprawiedliwość

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 250

Magia:
Żywioł magii: Wiatr/ Ciemność

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#24 2009-12-30 12:39:29

Cintre

http://img339.imageshack.us/img339/8956/muyzuy.png

Skąd: las
Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 1055
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Status społeczny: Współdziałający

Re: Zapisy

Stałeś tak przez jakiś czas w towarzystwie panów strażników, którzy do rozmownych nie należeli. Było nudno, ciemno i tak jakoś pusto. Ale nie na długo. W twoją stronę zmierzała wysoka elfka, która obecnie wyglądała dosyć groźnie. Szła krokiem pewnym i sprężystym. Dumnym. Na jej widok nawet panowie strażnicy otworzyli usta ze zdziwienia. Wszyscy zamarli i przyglądali jej się z niemym przerażeniem. Nie widziano jej tu od dawna, jeszcze nigdy nie pofatygowała się po żadnego ze swych uczniów osobiście.
Podeszła do ciebie i mocno uderzyła cię w ramię.
-Na co czekasz! Masz dołączyć do tych dwóch idiotów. I lepiej przynieście mi szybko tą czekoladę!
______________
Tutaj zaczyna się twoja przygoda. I teraz twoja kolej na odpis.


Imię: Cintre
Przydomek: Ethelien
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Zhur Urhari
Płeć: kobieta
Wiek: 51
Bóstwo: nie czci bogów, wierzy w ideały.
Zwierzęcy towarzysz: Celeb
Opis Wyglądu: Wyjątkowo jasna cera, spiczaste uszy - jak każdy przedstawiciel jej rasy. Jej długie, mocno wycieniowane, brązowe włosy, które czasami lekko się kręcą, opadają delikatnie za łopatki. Duże, ciekawe świata, zielone oczy, w zależności od humoru, zmieniają odcień z naturalnego na niemal czarny lub na prawie biały. Jest szczupła i wysoka - natura obdarzyła ją wręcz idealnymi kształtami.
Opis Charakteru: Skryta i tajemnicza. Nieodgadniona. Można by powiedzieć, że jest spontaniczna, ale to zbyt małe słowo by określić jej... szaleństwo. Kiedyś mawiano, że jest trudna, dziś jest po prostu uparta i niezwykle inteligentna. Indywidualistka obdarzona ponadprzeciętną dawką kreatywności. Marzycielka i idealistka, która nierzadko bywa zimna jak lód i sarkastyczna.
Zakochana w muzyce i sztuce, zasnuta mgłą. Wbrew wszelkim prawom, lubuje się w naturze i jej dziełach. Kocha noc. Pełni funkcje zwiadowcy i mieszka w lesie. Chyba nie potrafiłaby mieszkać pod ziemią...

Status Społeczny: 68
Życiowy Cel: everything she wants is a mystery
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, 2 sztylety, lekki pancerz, półtorak, kawałek zielonego grzyba, 2 i pół tabliczki czekolady, 2 duże chleby, 4 piersi kurczaka, duża torebka przypraw, 2 małe kawałki wieprzowiny
Leśne ogniki: 2475

Siła: 10
Zwinność: 21
Zręczność: 18
Inteligencja: 20
Wytrzymałość: 13


Magia:
Powietrze:
Podmuch, Powietrzne cięcie, Powietrzny świder, Wietrzny chód, Podmuch dymu, Wzmocnienie broni, Wicher, Mały huragan, Wietrzna ochrona, Bańka powietrzna

Ciemność:
Tchnienie śmierci, Mroczne duchy, Macki, Ukrycie Cienia, Szał Mroku, Mroczne Igły, Trupia Ciemność, Mroczne pięści, Marsz mroku, Wieczne zaciemnienie

Akrobatyka:
Koci Unik, Pajęczy Chód, Odskok, Wybicie, Wyskok, Chód pancernika, Furia

Pułapki:
Błysk, Wybuch, Szlak igieł, Trująca chmura, Mgła, Mrok, Zwierzęca Wrogość

Żywioł magii: Powietrze
Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:
Służba społeczności: 1
Szpiegowskie: 1
Sabotażowe: 1
Dywersyjne: 1



PW to podstawowy środek komunikacji. gryzę tylko czasami

Offline

 

#25 2009-12-30 22:15:54

 Lixi

Użytkownik

4893895
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 5
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Elendiar
Bóstwo: Ateista
Leśne ogniki: 250

Re: Zapisy

Kiedy jeden z elfów, zaprowadził cię do tych tuneli, nie wiedziałeś co cię tu spotka.
Zostając sam nawet bez światła musiałeś po omacku szukać przejść i zastanawiałeś się czy to jest próba czy głupota strażników.
Niedługo słaby blask rozjaśnił horyzont, delikatny złocisty blask wydawał ci się tym upragnionym, tym po co tu szedłeś końcem twojej podróży mogło by się zdawać, zaś było zaledwie początkiem...

Stojący tam człowiek patrzył na ciebie obojętnie, gdy zbliżyłeś się powiedział do ciebie - Czego tu szukasz? -
- Przyszedłem tu bo chcę się nauczyć -
- Czego? - spytał strażnik
- zabijać - szeptem powiedział Lixi


Imię:  Lixi
Przydomek: Niewidzialna Śmierć (invisible death)
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Elendiar
Płeć: male
Wiek:   19
Bóstwo: Ateista ( ew. deista)

Opis Wyglądu: Wysoki, o krępej budowie ciała, z długimi dłońmi, którymi lubi miażdżyć przeciwnikowi ręce w uścisku, tors o rysach atlety, przysłaniają szaty, twarz smagana pustynnymi wiatrami przybrała ciemny odcień i popękała, blizna przechodząca od początku czoła do końca brody od ciosu zadanego w bójce szpeciła jego twarz,
Opis Charakteru: mroczny, brutalny, agresywny, wojowniczy, nieludzki, bezlitosny, cichy, zamknięty w sobie, aspołeczny, wulgarny, chamski, okrutny, zimnokrwisty, honorowy, heroiczny, bohaterski, bestialski, niebezpieczny

Status Społeczny: 0 (Neutralny)
Życiowy Cel: brak

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 250

Magia:
Żywioł magii: Ogień

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#26 2010-01-01 14:29:18

William

Użytkownik

13201060
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 8

Re: Zapisy

Wysoki elf, trzymający dłonie w kieszeniach szedł ciemnymi korytarzami. Twarz elfa nie skrywała pogardy, dla owego miejsca. William machnął dłonią oraz prychnął zniesmaczony.
- Że też muszę bawić się w ten teatrzyk.
Nie tolerował takich zapisów, lecz robił co musiał. Kroczył dalej przed siebie dość wolnym, spokojnym krokiem. Po drodze potknął się o jakiś spory kamień i zaklną rozgniewany. Po chwili uspokoił się. Mężczyzna przejechał dłońmi po twarzy, myśląc "co za żenada". Gardził wszystkim, na pewno przyda mu się niezwykle cenna lekcja pokory.
Następnie ruszył ponownie, by w końcu znaleźć się w jakiejś grocie, czy czymś w tym stylu. Nagle dostrzegł strażników. Will bez chwili zastanowienia podszedł do nich.Omijając ich przyjrzał się pergaminowi, na którym jak mniemał powinien się podpisać. Gdy dostrzegł miejsce w którym ma się zapisać, chwycił pióro potem włożył jego końcówkę do kałamarza, pełnego atramentu. Po paru minutach na kartce widniało pochyło zapisane jego imię. Teraz czas nadszedł na cierpliwość, z tym akurat William problemów nie miał. Stanął gdzieś w pobliżu strażników oraz zaczął dumać.


Imię:  William
Przydomek: nie mam, być może nie zasługuję
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Elendiar
Płeć: Facet
Wiek: 20
Bóstwo: nie wierzący

Opis Wyglądu: Wysoki elf, o średnio długich czarnych włosach. Oczy owego osobnika mienią się w kolorze węgla. Skura Williama jest blada, jak na jego rasę zwyczajna. Nie jest ani za gruby, ani za chudy. Ciągłe bieganie za „posiłkami” przyczyniło się do nieźle wyrzeźbionej sylwetki elfa
Opis Charakteru: Od swych narodzin pałał nienawiścią do swych leśnych „kuzynów”. William jest osobnikiem o unikalnym charakterze, nie sposób porównywać jego stylu bycia do innych mrocznych elfów. Ogółem Willy odbiega od normy, mianowicie ma on skłonności do napadów słowotoku filozoficznego i w jego jadłospisie goszczą jego „mroczni bracia”, jak i leśni „kuzyni”. Potrafi zachowywać się odpowiednio, jeżeli tego zapragnie. Irytują go elfy pragnące władzy oraz zakochane pary. Owy elf jest pewien siebie oraz rozpiera go duma. Często bywa porywczy, co może go któregoś dnia zgubić.

Status Społeczny: Neutralny
Życiowy Cel: nie mam bliżej określonego celu, straszne prawda?

Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki (waluta): 250

Magia:
Żywioł magii: Ogień

Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0

Offline

 

#27 2010-01-02 21:14:20

 Raziel

Gość specjalny

5646841
Zarejestrowany: 2009-11-07
Posty: 475
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Zhuma Sharil
Bóstwo: Anhur
Status społeczny: Przychylny
Leśne ogniki: 1180

Re: Zapisy

Nagle usłyszeliście głośny huk. Otwarły się bowiem drzwi wejściowe od sali, w której prowadzone były zapisy. Kolejny huk. Tym razem, drzwi zostały zamknięte. W postaci stała blada postać, która przypatrywała wam się w sposób, przyprawiający o drżenie rąk.
- Idziemy. - Rzuciła krótko owa postać, po czym otworzyła inne drzwi prowadzące w ciemny korytarz...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tutaj rozpoczyna się wasz trening.


Imię: Raziel
Przydomek: Rúndiamhair aingeal /Anioł tajemnic/
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Zhuma Sharil /Głowa frakcji/
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 67
Bóstwo: Anhur
__________________________________________________________________________
Opis Wyglądu: Wysoki smukły wojownik, o bladej cerze. Jego zmęczone życiem oczy widziały już wiele, dziś chcą ujrzeć jedynie śmierć i zniszczenie przeciwników. Ciało skrywane pod pancerzem jest pełne blizn, które pojawiły się na nim w wyniku wielu lat walk. Prawa ręka została spalona podczas jednej z walk, choć dało się ją odratować i sprawić iż może się nią normalnie posługiwać, to zawsze skrywa ją pod pancerzem, lub specjalną rękawicą. Wielu ludzi sądzi, iż jest on chodzącym trupem, którego ciemne moce wezwały z grobu.
Opis Charakteru: Jak mówi przydomek, Raziel jest osobą niezwykle tajemniczą i skrytą. Nie dzieli się sekretami z nikim. Lubi zaskakiwać swoich przeciwników. Czasem można nawet odnieść wrażenie, że bawi się z nimi, by po chwili zadać cios z zaskoczenia i napawać się widokiem ich cierpienia. Jego najbliższą kompanką jest śmierć, która odebrała mu wielu towarzyszy i przyjaciół broni. Nie uznaje wyższości innych i zawsze jest pewien swoich umiejętności. Życie nauczyło go bowiem, że może liczyć tylko na siebie i swoją siłę.
__________________________________________________________________________
Status Społeczny: 35 (Przychylny)
Życiowy Cel: Nieść śmierć wrogom i nie okazywać litości.
__________________________________________________________________________
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz, trzy ciała z misji
Leśne ogniki : 1180
__________________________________________________________________________
Siła: 18
Zwinność: 29
Zręczność: 19
Inteligencja: 31
Wytrzymałość: 23

__________________________________________________________________________
Magia:
Ogień: Ognista kula, Ognisty podmuch, Deszcz iskier, Ognisty pocisk, Ognisty promień, Wzmocnienie broni, Ognisty bicz.
Pułapki: Błysk, Wybuch, Szlak igieł, Trująca chmura, Mgła, Mrok, Zwierzęca wrogość.
Akrobatyka: Koci unik, Pajęczy chód, Odskok, Wybicie, Wyskok, Chód pancernika, Furia.
Ciemność: Tchnienie śmierci, Mroczne duchy, Macki, Ukrycie cienia, Szał mroku, Mroczne igły, Trupia ciemność, Mroczne pięści, Marsz mroku.
Żywioł magii: Ogień
__________________________________________________________________________

Nie spamić na PW. Chcecie coś ? Pisać na gg (nr w profilu). Nie pisać gdy jestem na z/w, ponieważ na 100% jestem właśnie na gg na telefonie i nie mam warunków do rozwiązywania spraw forum.

Offline

 

#28 2010-01-08 23:59:21

Nerthus

Użytkownik

16166802
Zarejestrowany: 2010-01-08
Posty: 20
Rasa: Mroczny Elf
Ranga: Elendiar
Bóstwo: Ateista
Leśne ogniki: 250

Re: Zapisy

Przez korytarz, w głąb jaskini śmiałym, szybkim krokiem szedł elf w czarnym płaszczu z kapturem na głowie. Gdy zobaczył strażników uważnie im się przyjrzał. Kiedy zobaczył pergamin na którym z pewnością miał się podpisać chwycił pióro i napisał na kartce swoje imię i przydomek, następnie stanął pod ścianą i patrzył na Wiliama.


Imię: Nerthus
Przydomek: Bezwzględny Geniusz
Rasa: Mroczny Elf
Ród: -
Ranga: Elendiar
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20
Bóstwo: Ateista
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Opis Wyglądu: Blady, średniego wzrostu, skrytobójca z niebieskimi oczami, które nadają mu spokojny wyraz twarzy; gdyby nie głęboka blizna, ciągnąca się od lewej skroni po policzku w dół szyi na klatkę piersiową, wyglądałby niczym zwyczajny elf, lecz z tą blizną łatwo domyślić się iż jest profesjonalnym zabójcą. Zawsze nosi czarny płaszcz z kapturem, który zawsze jest nałożony na głowę. Niczym nekromanta spogląda na ciała swoich ofiar, które umierają tak szybko... Za szybko...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Opis Charakteru: Bezwzględny skrytobójca gotowy poświęcić życie bliskich, a nawet swoje by zadanie zostało zrealizowane. Nie wie, co to litość. Kieruje nim intuicja... Zabijanie sprawia mu przyjemność, a z ofiarami lubi się zabawiać. Tajemniczy, małomówny i rozważny. Morderca doskonały, profesjonalista który posiada szeroki zakres trucizn i pułapek. Jak sam o sobie mówi należy do tych, 'co tajemnice biorą do grobu'.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Status Społeczny: 0
Życiowy Cel: Kieruje nim intuicja, nie ma celów osobistych.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
Leśne ogniki: 250
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Magia:
Żywioł magii: Woda
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Siła - 5
Zwinność - 10
Zręczność - 15
Inteligencja - 5
Wytrzymałość - 5
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Walki: Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania:

Offline

 

#29 2010-01-11 19:47:04

 Raziel

Gość specjalny

5646841
Zarejestrowany: 2009-11-07
Posty: 475
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Zhuma Sharil
Bóstwo: Anhur
Status społeczny: Przychylny
Leśne ogniki: 1180

Re: Zapisy

Gdy stałeś w oczekiwaniu na swojego mentora, za ubranie złapał Cię dobrze zbudowany mroczny elf w czarnej zbroi.
- Idziemy.
Nie miałeś wiele czasu do myślenia, ponieważ owy gburowaty osobnik ruszył szybkim krokiem w stronę drzwi. Gdy je otworzył, Twoim oczom ukazał się ciemny korytarz.
- Ruszaj się. Nie mamy całego dnia.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tutaj zacznie się Twoja nauka.


Imię: Raziel
Przydomek: Rúndiamhair aingeal /Anioł tajemnic/
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Zhuma Sharil /Głowa frakcji/
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 67
Bóstwo: Anhur
__________________________________________________________________________
Opis Wyglądu: Wysoki smukły wojownik, o bladej cerze. Jego zmęczone życiem oczy widziały już wiele, dziś chcą ujrzeć jedynie śmierć i zniszczenie przeciwników. Ciało skrywane pod pancerzem jest pełne blizn, które pojawiły się na nim w wyniku wielu lat walk. Prawa ręka została spalona podczas jednej z walk, choć dało się ją odratować i sprawić iż może się nią normalnie posługiwać, to zawsze skrywa ją pod pancerzem, lub specjalną rękawicą. Wielu ludzi sądzi, iż jest on chodzącym trupem, którego ciemne moce wezwały z grobu.
Opis Charakteru: Jak mówi przydomek, Raziel jest osobą niezwykle tajemniczą i skrytą. Nie dzieli się sekretami z nikim. Lubi zaskakiwać swoich przeciwników. Czasem można nawet odnieść wrażenie, że bawi się z nimi, by po chwili zadać cios z zaskoczenia i napawać się widokiem ich cierpienia. Jego najbliższą kompanką jest śmierć, która odebrała mu wielu towarzyszy i przyjaciół broni. Nie uznaje wyższości innych i zawsze jest pewien swoich umiejętności. Życie nauczyło go bowiem, że może liczyć tylko na siebie i swoją siłę.
__________________________________________________________________________
Status Społeczny: 35 (Przychylny)
Życiowy Cel: Nieść śmierć wrogom i nie okazywać litości.
__________________________________________________________________________
Ekwipunek: łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz, trzy ciała z misji
Leśne ogniki : 1180
__________________________________________________________________________
Siła: 18
Zwinność: 29
Zręczność: 19
Inteligencja: 31
Wytrzymałość: 23

__________________________________________________________________________
Magia:
Ogień: Ognista kula, Ognisty podmuch, Deszcz iskier, Ognisty pocisk, Ognisty promień, Wzmocnienie broni, Ognisty bicz.
Pułapki: Błysk, Wybuch, Szlak igieł, Trująca chmura, Mgła, Mrok, Zwierzęca wrogość.
Akrobatyka: Koci unik, Pajęczy chód, Odskok, Wybicie, Wyskok, Chód pancernika, Furia.
Ciemność: Tchnienie śmierci, Mroczne duchy, Macki, Ukrycie cienia, Szał mroku, Mroczne igły, Trupia ciemność, Mroczne pięści, Marsz mroku.
Żywioł magii: Ogień
__________________________________________________________________________

Nie spamić na PW. Chcecie coś ? Pisać na gg (nr w profilu). Nie pisać gdy jestem na z/w, ponieważ na 100% jestem właśnie na gg na telefonie i nie mam warunków do rozwiązywania spraw forum.

Offline

 

#30 2010-01-17 13:19:19

Karypto

Użytkownik

4628940
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 22
Rasa: Mroczny elf
Ranga: Elendiar
Bóstwo: Ateista
Status społeczny: Neutralny
Leśne ogniki: 250

Re: Zapisy

Szedłem przed siebie twardo stawiając kroki, nie zważałem na elfy zerkające na mnie. Po chwili zauważyłem jaskinie imponujących wielkości, zastanawiałem się kto ma mnie uczyć, bez większych ceregieli krzyknąłem.
-Hej, jestem tu nowy.
Po chwili podszedł do mnie jakiś elf.


1.Imię : Karypto Apocalypto
2.Przydomek : Asmodeusz
3.Rasa : Mroczny elf
4.Ranga : Elendiar
5.Płeć : Mężczyzna
6.Wiek : 20
7.Bóstwo : Ateista

8.Wygląd : Czarne krótkie włosy przysłaniające małe przylegające do głowy uszy, oczy trochę wydłużone i wąskie, mają ciemnoniebieski prawie czarny kolor, z kącika lewego oka wychodzi tatuaż który później układa się artystycznie w słowo "relámpago" co znaczy "błyskawica". Jest on bardzo wysportowany, bardzo szybki lecz niezbyt silny. Nigdy nie rozstaje się ze swoim czarnym płaszczem z kapturem.
9.Charakter : Żywiołowy, odważny, pewny siebie, nienawidzi ludzi którzy stawiają siebie ponad niego, gardzi nimi, kiedy trzeba potrafi schować swoje uczucia głęboko w sobie. Mimo swojej żywiołowości jest inteligentny i szybko się uczy, nie boi się wyzwań, często staje przeciw silniejszym od siebie przeciwnikom co sprawiło że jest dosyć odporny na mocne ciosy i ból.

10.Status społeczny : Neutralny
11.Cel życiowy : Dąży do zdobycia mocy aby nikt więcej nie mógł go zlekceważyć.

12.Ekwipunek : łuk, 15 strzał, sztylet, lekki pancerz
13.Leśne ogniki : 250

14.Magia : brak
15.Żywioł : Powietrze.

Walki : Zwycięskie - 0 / Przegrane - 0 / Remisy - 0
Zadania : brak

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl